999 rezultate për

ndreu

Publikohet video e dhunës ndaj deputetit Strazimiri (VIDEO) Pasi Prokuroria ka ngritur akuzë ndaj deputetëve të PS-së Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu, për goditjen e deputetit të PD-s
Prosecution investigates MP-es Veliaj, Ndreu and Ndoka Attorney's General Office published the names of several senior officials, who have been investigated by the prosecution
Ndreu: Akuzat e Prokurorisë ndaj meje, show mediatik Deputeti Pjerin Ndreu i ka cilësuar show mediatik, deklaratën e Prokurorisë së Përgjithshme e cila njoftoi sot nisjen e
Mungojnë deputetët, shtyhet votimi për KLD-në Mungesa e disa deputetëve ka bërë që Kuvendi të shtyjë votimin e projektligjit për Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Sh
Ndreu çuditet me ftesën e Bashës: Të dënoncon pastaj të fton për Iftar Duket se politikanët nuk i mbajnë meri njëri-tjetrit edhe pse shahen dhe rrihen në sy të mediave. Të paktën këtë gjë e t
Democrats sue two Socialist MP-es The head of DP, Lulzim Basha together with MP-es Arben Ristani and Eduard Halimi met today with the Attorney General, Ad
Përplasen Strazimiri dhe Ndreu, ndërpritet seanca e Kuvendit (VIDEO) UPDATE- Një incident i ndodhur në koridorin e Parlamentit detyroi nënkryetarin e Kuvendit, Vangjel Dule të ndërpresë sea
Lazarati, Deputeti i PS Ndreu: Rama të fusë edhe ushtrinë në veprim Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu njëherësh edhe anëtar i Komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare kërkon që Edi Rama
Pjerin Ndreu: PS po mban demokratët në punë. Kanë gëlltitur çorbë të prishur Nga nesër, deputetët e Partisë Socialiste do të zbresin në terren tek elektorati i tyre për të komunikur dhe analizuar 6
Lutaj , Qefaliaj and Ndreu, already started the investigation in SHISH Three members of the Security Committee started the control of SHIS institution, although the opposition was absent. The
Lutaj, Qefalia dhe Ndreu zbarkojnë për kontroll te SHISH-i Tre anëtarë të komisionit të Sigurisë kanë nisur kontrollin në institucionin e SHISH për të zhvilluar një kontroll, edhe
Deputeti socialist kritika partisë: Po përkëdhelim demokratët e ardhur në PS Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu bën një autokritikë ndaj vetes dhe ndaj Partisë Socialiste duke akuzuar se ka
Pjerin Ndreu: SHISH përgjon qeverinë Anëtari socialist i Komisionit Hetimor për policinë, Pjerin Ndreu tha se mesazhet e Tahirit faktojnë shqetësimin se shë
Ndreu: Funksionimi i SHISH duhet rishikuar Deputeti socialist Pjerin Ndreu e cilëson si të domosdoshëm rishikimin e skemës së funksionimit të Shërbimit Informativ
Noka e Ndreu përplasje fizike në Komisionin e Sigurisë Një përplasje fizike është regjistruar sot në Komisionin e Sigurisë mes deputeteve Flamur Noka e Pjerin Ndreu. Gjithcka
Ndryshimi i buxhetit, Berisha: Faza e dytë e skenarit të Papandreut Ministri i Financave Shkëlqim Cani gjatë seancës së sotme parlamentare prezantoi Aktin Normativ për ndryshimet në buxhet
Vret kunatën dhe veten, shkak xhelozia Konfliktet banale mes kunatave kanë shkaktuar vrasje të dyfishtë në një familje në Dibër. Një 28-vjeçar ka ekzekutuar ku
AK: Rama u zgjodh nga Papandreu Aleanca Kuq e Zi reagon pas deklaratës së kryeministrit Rama dhënë për agjencinë greke AMNA, i cili e cilëson Greqinë si
Për 100 euro borxh, vrasin me sopatë fqinjin Besim dhe Ylle Ndreu (35 dhe 30 vjeç), banues në Paskuqan kanë goditur për vdekje 47-vjeçarin Artur Gjiza si dhe kanë lë
Vrasja për gjakmarrje, Tuci: Ndreu duhej të rrinte i ngujuar 22-vjeçari Albert Tuci ka pranuar para punonjësve të poicisë autorësinë e vrasjes së 25-vjeçarit Besart Ndreu dhe plagos