999 rezultate për

ndreu

Pjerin Ndreu: Ja si i punëson njerëzit Xhelal Mziu Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu ka publikuar në Facebook një kërkesë të një personi në Kamës, i cili i ka kërkuar Xhelal
Ndoka 1 vit burg ose 150 orë punë e papaguar, Ndreu 8 muaj burg ose 100 orë punë Në akuzë për dhunën ndaj deputetit demokrat Gent Strazimiri, prokuroria ka kërkuar shpalljen fajtorë të dy deputetëve të
Pjerin Ndreu: Didi, viktimë e politikës të kriminalizuar Pjerin Ndreu, i cili ka qenë dikur drejtues i lartë i policisë ka thënë se Didi dha dorëheqjen, duke u bërë viktimë e po
I kujt politikani ishte autobusi me 17 kg drogë, kapur nga Pjerin Ndreu në 2003? Deputeti socialist, Pjerin Ndreu reagoi sot pas heqjes së emrit të tij nga lista e miqësisë Shqipëri-SHBA, por edhe se d
Tre deputetë hiqen nga lista e miqësisë Shqipëri-SHBA, reagon Pjerin Ndreu Pas ngërçit të krijuar për dështimin e takimit të parë të grupit të miqësisë mes Shqipërisë dhe SHBA-së, Kuvendi i ka he
Ndreu-Strazimirit:"Ta marr shpirtin o legen" Deputeti Pjerin Ndreu, pasi e qëlloi në ambientet e Kuvendit Gent Strazimirin, i është drejtuar me këto fjalë: "Ta marr
Deputetët e PS mbrojnë Ndreun për dhunën në Kuvend Gjatë dëshmisë në Gjykatën e Lartë, deputetët socialistë Armando Prenga dhe Parid Cara, thane se nuk kanë parë që ndaj d
Violence against Strazimiri, Halimi says the case is being deliberately delayed Today the Supreme Court held the hearing session of the case that involves Gent Strazimiri, Arben Ndoka and Pjerin Ndreu
Violence against Strazimiri, DP urges the court to do justice Just a day before the hearing session regarding the conflict between Gent Strazimiri, Pjerin Ndreu and Arben Ndoka, the
Dhuna ndaj Strazimirit, PD apel Gjykatës: Vendos drejtësinë Një ditë para seancës gjyqësore për dhunën e ushtruar në Kuvend nga depuetët socialistë Pjerin Ndreu e Abren Ndoka ndaj
Greqi / Fundi i klanit Papandreu Le Figaro Papandreu? Për herë të parë qysh nga viti 1923, asnjë nga familja Papandreu nuk do të zerë vënd në P
Papandreu: Çamëria nuk duhet të na ndajë (VIDEO) Kryetari i Social-Demokratëve të Greqisë, Jorgos Papandreu ka dhënë një intervistë për Top Channel në prag të zgjedhjeve
PD: Gjykata të bëjë drejtësi pasi Ndreu është i gatshëm të sajojë gjithçka Partia Demokratike ka kërkuar nga Gjykata që të bëjë drejtësi, ku sipas tyre, Ndreu është gati të sajojë gjithçka për t'
PD: Pjerin Ndreu gënjen dhe i bën presion Gjykatës Partia Demokratike i kërkoi sot drejtësisë të çojë deri në fund çështjen e dhunimit në Kuvend të deputetit Gent Strazimi
Strazimiri says Ndoka and Ndreu threatened to kill him Democrat MP Gent Strazimiri has given his testimony regarding the incident occurred on July 10th 2014 where two Socialis
Strazimiri në Gjykatë: Ndoka dhe Ndreu më thanë se do më vrisnin Lidhur me incidentin në Parlament ndodhur në datën 10 korrik 2014, sot deputeti demokrat Gent Strazimiri ka dhënë dëshmi
Papandreu formon parti 3 javë para zgjedhjeve Ish-kryeministri i Greqisë George Papandreu vetëm tre javë përpara zgjedhjeve ka marrë përsipër të formojë një parti të
Albanian bus crash in Montenegro, 1 dead and many others injured At least one person died and several others were wounded in a buss accident that happened yesterday evening. 57 Albanian
Ja lista me 31 të plagosurit në Mal të Zi Referuar aksidentit të djeshëm ku një autobus me 57 shqiptarë doli nga rruga duke u rrëzuar dhe si pasojë mbeti e vdekur
Dhuna ndaj Strazimirit, rrëzohet kërkesa për pushimin e çështjes Në lidhje me dhunën e ushtruar ndaj Genti Strazimirit për shkak të detyrës, është rrëzuar kërkesa për pushimin e çështje