999 rezultate për

ndreu

Socialisti jep alarmin: Elbasani kontrollohet nga ligjet e bandave Deputeti i PS, Pjerin Ndreu tha se raporti mes dy bandave në Elbasan është një histori që është vështirë të menaxhohet.
Berisha publikon emrin: Ky është deputeti i PS që socialistët e larguan pas një vrasje nga policia Ish-kryeministri Sali Berisha, përmes një statusi në “Facebook’, ka reaguar lidhur me deklaratat e bëra nga deputeti i P
Kjo është vajza që ia "mblodhi" djalit don zhuan të deputetit socialist (FOTO LAJM) Djali i deputetit Socialist, Pjerin Ndreu, Alvin Ndreu u bë vetëm pak kohë më parë krye temë në media për shkak të jetës
Ndreu flet për reformën në drejtësi: Përfshin vettingun për politikanët Pritet që pas reformës në drejtësi, pas gjyqtarëve dhe prokurorëve, pas vetingut në polici radhën do të kenë politikanët
Ndreu: Ndaj Skënderbeut edhe një pikë na kënaq Ndaj Kukësit në debutimin e saj në këtë sezon të Superiores, Kamza dha shenja jete, por loja e mirë nuk u mjaftoi kryeqy
Plagosja me thikë në Don Bosko, për një gërvishtje makine Një tjetër krim ka ndodhur në zonën e Don Boskos, ku një i ri u qëllua disa herë me thikë. Siç ka bërë të ditur zyrta
Socialisti ironizon ministrat e PD-së: Janë bërë si plakat e lagjes… Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, Pjerin Ndreu me anë të një statusi në Facebook ka ironizuar ministrat
Deputeti i LSI-së sulmon Pjerin Ndreun: Gjynah që parlamenti do mbushet me policë Deputeti i LSI-së, Viktor Tushaj ka sulmuar rivalin e tij në Lezhë, Pjerin Ndreun. Duke u referuar te e shkuara e Ndr
PS-LSI "luftë" në Lezhë, Ndreu: Militantët e Metës po bëjnë presion Kandidati i PS-së Pjerin Ndreu ka reaguar në lidhje me përplasjen me armë në Shëngjin para qendrës së votimit ku mbeti i
Deputeti i PS-së "thumbon" Tushajn: Pse kështu nderojmë ne në Lezhë? (VIDEO) Kandidati për deputet, i pari në listën e Lezhës për LSI-në, Viktor Tushaj, është filmuar teksa po i fuste në xhep një z
"Djali me prostituta luksi dhe shampanjë 1 000 USD", reagon ashpër Pjerin Ndreu (FOTO LAJM) Gjatë mbrëmjes së djeshme, në mediat online janë shpërndarë fotot e Alvin Ndreut, djalit të deputetit socialist, Pjerin
Skandal në portin e Durrësit, i shumëkërkuari i arratiset policisë Armando Nikolin Ndreu, 27 vjeç nga qyteti i Shkodrës është prej shumë kohësh në kërkim nga policia për veprat penale “vj
Berisha denoncon Nikollën në Lezhë: Ndrikulla, fushatë me administratën Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar fushatën e Partisë Socialiste në Lezhë, pje
Berisha denoncon mësueset në Lezhë, ja ç’bëjnë me Arben Ndokën (FOTO LAJM) Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar sërish në Facebook përdorimin e arsimtarëve në fushatën elektorale për Parti
Denoncimi: Lindita Nikolla po përdor nxënësit për fushatë Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në llogarinë e tij në “Facebook”, ka denoncuar sot ministren e Arsi
Deputeti i PS publikon foton: Xhaxhai i Saliut përkrah Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Deputeti i PS Pjerin Ndreu ka publikuar ditën e sotme në facebook një foto ku sipas tij shihet një prej familjarëve të i
Ndreu sulmon ashpër Dritan Hilën dhe Kapexhiun: U bëtë palë me ata që vranë në Gërdec Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu ka lëshuar akuza të ashpra në “Facebook” për fjalimet e Dritan Hilës dhe Bujar Kapexhiut
Pjerin Ndreu “tallet” me protestën e PD-së: Është si puna e ku*vës Edhe pse kryeministri Edi Rama porositi deputetët të respektojnë protestën e opozitës, duke mënjanuar çdo përçmim për pr
Laçi me trajner të ri, Ndreu rikthehet drejtor teknik Faza e dytë do të jetë me ndryshime të mëdha për Laçin, në përpjekje për t’i shpëtuar rënies nga Kategoria Superiore. Pë
Sarandë, sekuestrohet hoteli i trafikantit të prostitucionit. Ja emri “Rezidenca President” në Sarandë në pronësi të trafikantit Gentian Ndreu është sekuestruar nga prokuroria për shkak se d