999 rezultate për

ndreu

Ndreu pas disfatës së radhës i qahet vendimeve arbitrare Një humbje e pësuar për shkak të disa episodeve. Kështi e konsideron disfatën në Laç trajneri i Kamzës, Ramadan Ndreu, q
Portieri i Kamzës i dhuron fitoren Luftëtarit (VIDEO) Luftëtari ka mposhtur Kamzën me rezultatin 1-0 në takimin e vlefshëm për javën e 23-të të Kategorisë Superiore. Goli
Papandreu: Ishim shumë afër marrëveshjes për emrin Maqedonia e Epërme Nëse ekziston disponim nga qeveria e tanishme në Shkup, duhet ta shfrytëzojmë atë, tha ish-kryeministri i Greqisë, Jorgo
Ndreu kritikon mbrojtësin: Ç'ishte ai gol ordiner që pranove Tekniku Ndreu nuk ndihet i lumtur me performancën e mbrojtjes së tij në fitoren 2-3 kundër Lushnjes. Ai shpjegoi situatë
Ndreu fajëson arbitrimin për përmbysjen e Skënderbeut Kamza u dorëzua në minutat e fundit sot ndaj kryesuesve të kampionatit, teksa u mposht me rezultatin 1-2 në shtëpi. Traj
Ndreu nuk "fluturon" me fitoren, vazhdon të insistojë se Kamza lufton për mbijetesë Kamza mposhti në ‘Zeqir Ymeri’, Kukësin me rezultatin 1-0 dhe duke treguar se është aty, në garë për një vend në Europë,
Ndreu i lumtur me rikthimin tek tre pikët Kamza u rikthye te fitorja, teksa mposhti bindshëm Laçin, duke prishur edhe serinë prej 4 suksesesh radhazi të kurbinasv
Nisin krismat në partinë rozë, deputeti i PS sulmon hapur qeverinë Duket se edhe mes partisë rozë kanë nisur konfliktet e para. Vëtëm pak pasi u diskutua mbi arritjet e deritanishme t
Kamza fillon përgatitjet për fazën e dytë, këto janë fjalët e para të Ndreut Me një grup të reduktuar për shkak të largimeve dhe lojtarëve që ende nuk janë bashkuar me skuadrën si Racic e Fukui, tr
Papandreu: Me Georgievskin isha afër gjetjes së zgjidhjes për emrin Për nevojën e gjetjes së zgjidhjes për çështjen e emrit, si dëshmi në praktikë se ekziston vullnet nga ana e Maqedonisë,
Ndreu i qetë pas humbjes së "bukur" Trajneri i Kamzës, Ramazan Ndreu dukej i qetë edhe pas humbjes me Vllazninë, teksa evidentoi faktin se skuadra e tij lua
Do të takohemi sërish, deputeti socialist i kushton poezi Sandër Ndokës (FOTO LAJM) Deputeti socialiste Pjerin Ndreu i ka kushtuar një poezi Aleksandër Ndokës së ekzekutuar në prag të shtëpisë së tij në L
"Fati po na ndan sot pa mëshirë", Ndreu fjalë prekëse për Aleksandër Ndokën Deputeti i Partisë Socialiste për qarkun e Lezhës, Pjerin Ndreu i ka kushtuar disa fjalë të ndjera mikut të tij, Aleksan
Ndreu modest pas humbjes: Na ka hipur vetja në qejf, harruam se jemi për mbijetesë Kamza u mposht në shtëpi nga Luftëtari, pas një goli të shënuar nga Rroca në minutat shtesë, ndërsa trajneri i vendasve
Deputeti i PS, fjalë të ndjera pas vrasjes së Ndokës Policia nuk ka ende të dyshuar në lidhje me ekzekutimin e mbrëmshëm të Aleksandër Ndokës, vëllait të ish-deputetit të PS
Ramazan Ndreu shpreson që Kamza të vazhdojë me ritmin e fitoreve Trajneri i Kamzës, Ramazan Ndreu u shpreh mjaft i kënaqur me 3 pikët e marra në Durrës. Ai nuk e fshehu edhe lumturinë p
Deputeti ironizon Berishën: Ka një avion me drogë në aeroport Duket se mesazhet e shpeshta të qytetarit dixhital që postohen gjithnjë si fakte nga ish-kryeministri Sali Berisha, janë
Ndreu i lumtur për fitoren e vështirë kundër Lushnjës Ramadan Ndreu i gëzohet pikëve por jo paraqitjes së skuadrës së tij. Kamza fitoi me shumë vështirësi 2-1 ndaj Lushnjës s
Ndreu i pëgjigjet Berishës me filozofi: Mashtruesit nuk i mungojnë kurrë viktimat Ish-kryeministri Sali Berisha, sërish ka sulmuar ish-vëllain e Prerin Ndreut. Sipas Berishës, kryeministri Rama është
Berisha s’i ndahet Ndreut: Rama e mban peng me këtë dosje Ish-kryeministri Sali Berisha, sërish ka sulmuar ish-vëllain e Prerin Ndreut dhe sipas tij ka bërë publike dosjen me t