999 rezultate për

ndoja

Xhesika Ndoja shokon ndjekësit, nxjerr pjesët intime (FOTO LAJM) Xhesika Ndoja në këto ditë të ftohta dimri i ka befasuar ndjekësit e saj në Instagarm pasi ka bërë publike një foto prov
Eni Çobani bën urimin më të ndjerë për njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Juristja e njohur Eni Çobani, të cilën jemi mësuar ta shohim çdo të diel me rubrikën ''Shihemi në gjyq'' ka emocionuar m
Takaj: E mendoja fitoren sepse Dinamo e Kievit kishte 2-3 mungesa Presidenti i Skënderbeut u shpreh i kënaqur për fitoren e sotme ndaj Dinamos së Kievit pavarësisht se sipas tij kjo nuk
Përlot mikja e Adelës: Kam qarë halle tek ti, por s'e mendoja se do të qaja ty Me anë të një statusi në Facebook ajo ka shkruar mbi këtë humbje të madhe duke deklaruar se bashkë kanë qarë halle por k
Blogerja shqiptare rrëfen shtatzaninë e tretë e frikësuar: Jam e pasigurt Ajo konsiderohet si një nga vajzat më fshion dhe më "in" të momenit. Blogerja e njohur, Estela Ujka është në pritje
"Mendoja se ishte fundi botës", topi me ngjyra terrorizon banorët (FOTO LAJM) Rusia është goditur nga një valë ankesash për "UFO" gjigante natën e kaluar, ndërsa qielli ofroi pamje spektakolare të n
Ky është Komandoja që u kap me drogë në Tiranë(FOTO LAJM) Djali që shikoni në galerinë më sipër është ushtari i Komandos Xhuljano Kasa. Ai është vetëm 22 vjeç me banim në Tir
Ky është ish-komandoja që plagosi me plumb në kokë 21 vjeçarin Humbja e një telefoni celular është bërë shkak i një konflikti që ka përfunduar me plagosjen me armë të një 21-vjeçari
Nipi i Haklajve, kush është komandoja që bëri Berishën të fshihet? (FOTO LAJM) Mediat online janë duke raportuar për një alarm në familjen Berisha për shkak se një prej nipërve të Haklajve, një ish-u
Komandoja shqiptar rrëfehet pas kthimit nga Afganistani: Ja çfarë kërkoj nga shteti Në emisionin e sotëm të “Njerëz në Fokus” në News24 të drejtuar nga gazetarja Ola Bruko, u trajtua tema “Lufta dhe paqja
“Nuk mendoja se do ishte buzëqeshja e fundit”, mesazhi prekës i Vasilit për Kadelin Ndarja nga jeta e deputeti të Parlamentit të Shqipërisë, Gjovalin Kadeli ka sjellë reagime të shumta nga miq, kolegë e t
Batutat e Ramës në Korçë: Se mendoja kurrë se do bëja Romeon për të takuar Lulin Kryeministri Edi Rama ishte sot në qytetin e Korçës në një takim me gra dhe vajza. Gjatë fjalës së tij ai nuk i kursyer
Zhgënjehet Trump: Mendoja se puna e Presidentit do ishte më e thjeshtë Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, e kishte menduar si diçka më të thjeshtë, drejtimin e shtetit më të fuqishëm të botë
Grabitja në Rinas, komandoja tregon shokët dhe skemën e grupit Pasi ka heshtur për dy muaj duke mohuar përfshirjen në grabitjen e 3.2 milionë dollarëve, ish-komandoja Ditjon Memlika k
Rrëfimi i De Biasit nga aventura me Shqipërinë te "dashuria verore"me Italinë (VIDEO) Gianni De Biasi është kthyer në një nga personazhet kryesore përtej Adriatikut pak ditë para ndeshjes mes Italisë dhe Sh
Ish-komandoja shokon në gjyq: Ia preva kokën se më tha "të kam q* hallën" Gjykata e Përmetit caktoi masën e sigurisë arrest me burg për 30-vjeçarin, i cili vrau Nesim Hoxhën në fshatin Ujëmirë t
Theri fqinjin për një kokërr ulliri, flet ish-komandoja: Mirë ia bëra, se mos është ende gjall? Gjykata e Përmtit ka dhënë masën e sigurisë "burg pa afat" për Alban Vodën, i cili pak ditë më parë theri me thikë bashk
Ish-komandoja me halucinacione nga droga, ja deklarata befasuese në gjyq Ish-komandoja Alban Voda ka kryer vrasjen e 66-vjeçarit Nesim Hoxha nën efektin e drogës, e cila i sillte haluçinacione.
Grabitja e Rinasit, ish-komandoja: Ju rrëfej takimet me informatorët dhe si do të ecte plani Ish-komando Neim Avdulaj, i cili tashmë ndodhet nën arrest me burg si i dyshuar për dy grabitjet e ndodhura më datë 3 dh
Zbulohen kodet e grabitësve, “U nis vajza”. Ish-komandoja pranon rolin si vëzhgues Pas arrestimit të 4 autorëve të grabitjes së bujshme të ndodhur më 9 shkurt rrugës për në Rinas, janë zbuluar detaje se