999 rezultate për

ndoja

Masakra në Bllok, kapet në Kakavijë komandoja i dyshuar Është arrestuar mbrëmjen e sotme një nga personat e dyshuar si i përfshirë në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në z
Pjestar i "beretave të kuqe", kush ishte komandoja që qëlloi me tre plumba në kokë grupin e Vis Martinit Pas këqyrjes së vendit të ngjarjes dhe marrjes së dëshmive, policia ka arritur të zbulojë se si ka ndodhur masakra e mbr
Tre qitje në kokë dhe gjoks! Komandoja i stërvitur qëlloi si profesionist ndaj grupit të Vis Martinit Gazetari Artan Hoxha në një lidhje telefonike me Report Tv zbardhi detaje të reja nga atentati i ndodhur mbrëmjen e djes
Qitësi më i mirë i repartit! Si e ekzekutoi komandoja me një plumb në kokë badigardin e Vis Martinajt Policia ka zbardhur tashmë dinamikën e ngjarjes së rëndë gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e Bllokut ku mbeti i vrarë F
Kush është komandoja që u përfshi në plagosjen e Vis Martinit Policia bëri me dije emrat e personave që u arrestuan nga sherri i natës së kaluar në bllok. Ata janë dy nga të plagosur
Ky është rrëfimi tronditës i të dashurës së Neymar Ylli i Brazilit dhe PSG, Neymar prej kohësh është në një lidhje me modelen, Bruna Marquezine. Bruna së fundmi nuk ka
Chiellini i befasuar: Ronaldo, mendoja se ishte mision i pamundur Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, mendonte se ishte e pamundur që Cristiano Ronaldo të bashkohej me kampionët e
Skuadra e Chelsea-s zyrtarizon portierin e ri Chelsea së fundmi ka zyrtarizuar portierin e ri të ekipit që pritet të jetë zëvendësuesi i Thibaut Courtois dhe Willy C
Gazetarja e njohur shqiptare e thotë troç: Mendoja se isha lesbike Gazetarja Zhaklin Lekatari e njohur nga blogu i saj për raportet seksuale ishte e ftuara e moderatorit Ermal Peçi. Aj
Emri, kush është trafikanti shqiptar i arrestuar në Itali Policia italiane ka goditur dhe shkatërruar një tjetër bandë të trafikut të drogës. Ndër të arrestuarit është edhe n
Begeja: Jemi të lumtur për fitoren, nuk mendoja që do shënonim 3 gola Trajneri i Teutës, Begeja është shprehur i lumtur për fitoren e arritur sot përballë Skënderbeut. • Për fitoren e sot
Mariza injoron këngën më të klikuar shqiptare: S’do e këndoja as për 10 milionë Këngëtarja Mariza Ikonomi e ftuar në “Thumb” i është përgjigjur disa pyetjeve të shpejta. Njëra prej tyre ishte ajo
Shqiptari që u arratis mes plumbave të 97'-tës, bëhet figurë e rëndësishme në basketbollin italian Ai është Klaudio Ndoja, kampion i Italisë në basketboll me Virtus Bolognën ku është dhe kapiteni i skuadrës. Në Ital
U mbyt në Vlorë, miku i tij përlot me dedikimin për kameranin e njohur Armando Hallvaxhiu, 34 vjec nga Tirana është gjetur i pajetë ditën e djeshme në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut
Selena me këngë dedikuese për Rita Orën Rita Ora zgjodhi që në Coachella të mos këndonte këngët e saj, por këngën e Selena Gomez në bashkëpunim me Kygo. Dhe
Nuk do t'a njihni, Kim ndryshon krejtësisht (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka ndryshuar krejtwsisht imazhin e saj gjatw javwve tw fundit. Ajo i ka dhënë fund pamjes së saj si b
Befason Stresi: Do të këndoja një këngë të Noizyt Reperi i njohur, Stresi ishte mes të ftuarve të kësaj të shtune në “Shiko Kush Luan”. Ai njihet për rivalitetin e hapur
Valbona për Silva Gunbardhin: Të këndoja këngën e saj do hiqja dorë nga karriera Në një intervistë të rrallë, dominuar i gjithi nga sinqeriteti , këngëtarja Valbona Mema tregoi në Intv shqetësimin e sa
Trondit ish-komandoja: Jep alarmin për vrasjen e Ivanoviçit Ish-komandanti i një njësie të veçantë franceze në KFOR, koloneli Jacques Ogar, tha se vrasja e Oliver Ivanoviqit mund t
Vdes pas 4 muajsh në spital i riu nga Malësia e Madhe, e qëlloi me plumb ish-komandoja Edmir Nilaj, një i ri i cili prej 4 muajsh ndodhej i shtruar në spitalin e Traumës në Tiranë ka ndërruar jetë. 21-vjeçar