999 rezultate për

ndoj

Të gjithë mendojnë se është motra, Aurela Hoxha prezanton super mamin (FOTO LAJM) Ditën e sotme, modelja e njohur Aurela Hoxha i ka bërë një dedikim mjaft special nënës së saj me rastin e ditëlindjes.
U premtuan tokë 31 emigrantëve, përfundojnë keq tre të rinj nga Tirana (VIDEO) Ppolicia e Qarkut Korçë ka vijuar operacionin e koduar "Perimetri", duke goditur veprimtarinë kriminale në fushën e dhën
Dallku, Ibrahimi dhe Boshnjaku përfundojnë në spital (VIDEO) Trajneri Armend Dallku, fizioterapeuti Atdhe Halimi, dhe dy futbollistët Labinot Ibrahimi dhe Lorik Boshnjaku, kanë përf
Nëse largohet nga Juventusi, Higuain do të kthehet në River Plate Gjigantët MLS kanë qenë të lidhur me sulmuesin argjentinas, por Barros Schelotto ka pohuar se nuk është e çuditshme të s
Grenell: Në takimin e 10 korrikut duhet të përfundojë çështja e liberalizimit për kosovarët I dërguari i posaçëm i Shtëpisë së Bardhë për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, shprehu mbështetjen e plotë për ud
Anketa: BDI fiton zgjedhjet te shqiptarët më 15 korrik BDI vazhdon të triumfojë në çdo anketë të vendit dhe të huaj. Në anketën e fundit të IPS BDI sërish del fituese me 15 ko
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: I vizitonin persona me kostum, 6 vite pa i parë Pastori i Kishës Ungjillore, Fitor Muça nga emisioni “Abc-ja e Mëngjesit”, është shprehur se ngjarja e vetëflijimit të f
Mourinho respekt maksimal për Ancelottin, i gatshëm të thyej rregullat për ta takuar Tottenham do të presë sonte Evertonin e Carlo Ancelottit, për të cilin trajnerin i "spurs" ka vlerësim maksimal. Që t
DETAJET/ E shtruar në psikiatri, Blerta Josifi mund të përfundojë në burg Blerta Josifi, 34 vjeç, është vajza e vetme e mbijetuar nga tragjedia e ndodhur të enjten mbrëma në zonën e Kombinatit n
Rrëfehet Alketa Vejsiu: Ja pse më shajnë dhe më ofendojnë në vendin tim! (FOTO LAJM) "Unë vazhdoj të marr mesazhe jashtëzakonisht fyese që përpiqen të më poshtërojnë mua si femër, për fytyrën dhe fizikun t
Sipas Grenellit, SHBA-ja nxiti Evropën të mendojë për liberalizim vizash për Kosovën I dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka thënë se fokusi i SHBA-së
Aksident masiv në aksin Lezhë-Shëngjin: Dy shtetas përfundojnë në spital Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, Në aks
Mbollën pyllin me kanabis, përfundojnë në pranga dy persona Vazhdojnë akoma operacionet anti-kanabis, me emrin e koduar "Kuta" është mbajtur nga Komisariati i Policisë Mallakastër.
Me emigrantë të paligjshëm në furgon, 5 persona përfundojnë në pranga 5 persona janë arrestuar në Korçë në 24 orët e fundit nga DVP Korçë dhe Policia Kufitare. Ndërkohë mësohet se një ësh
Ronaldinho do ti rikthehet futbollit sapo të përfundoj dënimin Ikona braziliane e futbollit, Ronaldinho, nuk po kalon momentet më të mira në jetën e tij, pasi tashmë është në telashe
Thiago te Liverpool? Trajneri i Bayernit refuzon të flasë Trajneri i skuadrës së Bayern, ka refuzuar të flas shumë lidhur me zërat që çojnë Thiagon në ‘Anfield’. Pas ndeshjes
Gjeti vdekjen në atentatin ndaj Ndojës, Hoxha zbulon si dilte Andi Maloku pronar i madh tokash Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja për atentatin e ndodhur më 1 nëntor të vitit të kaluar, drejt
Habit këngëtarja shqiptare: I ndryshoj flokët që t'i dukem burrit si grua tjetër (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Denisa Gjezo ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në pesë". Flokët e saj janë kaçurrela dhe gjatë
Aksident në Tiranë, pas përplasjes dy shoferët përfundojnë në spital Një aksident ka ndodhur në Tiranë në rrugën "Muhedin Llagami". Referuar informacionit paraprak të policisë bëhet e d
Fotot që provojnë se genet janë shumë më të forta sesa ne i mendojmë (FOTO LAJM) Sigurisht që genet do të bëjnë punën e tyre dhe fë do të ngjajnë me prindërit, gjyshërit apo kushërinjtë. Por ama në