999 rezultate për

ndoj

Makinat bëhen copë, 4 vajza përfundojnë në spital Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën dytësore Tiranë- Durrës, ku si pasojë janë aksidentuar katër persona
Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoj, Gjykata e Lartë s’pranon rekursin e Redjan Rrajes Redjan Rraja, i dyshuar si atentatori kryesor mbi automjetin e prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj, me një të vrarë dhe dy
Tifozëve nuk u del inati me UEFA-n, mendojnë se Lewandowski është "plaçkitur" për Topin e Artë këtë vit Këtë të hënë është bërë me dije se për herë të parë që nga vitit 1956, Topi i Artë nuk do të ndahet për sezonin e ri 201
Si përfundojnë gratë në viktima të krimit seksual dixhital “Faleminderit që vumë fre në jetën e një djalli që nuk mund të ndalet.” Kjo është mënyra se si drejtuesi i një grupi të
Punonjësit e Sigurimeve Shoqërore në Tiranë përfundojnë në polici Policia ka shoqëruar disa punonjës së Sigurimeve Shoqërore në komisariatin e Tiranës. Referuar burimeve policore, kët
"Kam ilaç kundër COVID-19", mjeku popullor dhe nipi i tij përfundojnë në pranga "Kam ilaç kundër COVID-19..." Një 57-vjeçar i identifikuar si Frederik Frroku dhe nipi i tij H.Frroku, 30 vjeç, banues n
Kosova është viktimë, Thaçi ka një mesazh për ata që mendojnë se ka kryer krime lufte Pasditen e kësaj të diele, Hashim Thaçi ish-udhëheqësi politik i UÇK-s sot president, nga aeroporti Nënë Tereza është ni
Trump vendos maskën për herë të parë që nga fillimi i pandemisë Presidenti amerikan Donald Trump ka vendosur maskë në publik për herë të parë që nga fillimi i pandemisë. Presidenti
Të gjithë mendojnë se është motra, Aurela Hoxha prezanton super mamin (FOTO LAJM) Ditën e sotme, modelja e njohur Aurela Hoxha i ka bërë një dedikim mjaft special nënës së saj me rastin e ditëlindjes.
U premtuan tokë 31 emigrantëve, përfundojnë keq tre të rinj nga Tirana (VIDEO) Ppolicia e Qarkut Korçë ka vijuar operacionin e koduar "Perimetri", duke goditur veprimtarinë kriminale në fushën e dhën
Dallku, Ibrahimi dhe Boshnjaku përfundojnë në spital (VIDEO) Trajneri Armend Dallku, fizioterapeuti Atdhe Halimi, dhe dy futbollistët Labinot Ibrahimi dhe Lorik Boshnjaku, kanë përf
Nëse largohet nga Juventusi, Higuain do të kthehet në River Plate Gjigantët MLS kanë qenë të lidhur me sulmuesin argjentinas, por Barros Schelotto ka pohuar se nuk është e çuditshme të s
Grenell: Në takimin e 10 korrikut duhet të përfundojë çështja e liberalizimit për kosovarët I dërguari i posaçëm i Shtëpisë së Bardhë për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, shprehu mbështetjen e plotë për ud
Anketa: BDI fiton zgjedhjet te shqiptarët më 15 korrik BDI vazhdon të triumfojë në çdo anketë të vendit dhe të huaj. Në anketën e fundit të IPS BDI sërish del fituese me 15 ko
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: I vizitonin persona me kostum, 6 vite pa i parë Pastori i Kishës Ungjillore, Fitor Muça nga emisioni “Abc-ja e Mëngjesit”, është shprehur se ngjarja e vetëflijimit të f
Mourinho respekt maksimal për Ancelottin, i gatshëm të thyej rregullat për ta takuar Tottenham do të presë sonte Evertonin e Carlo Ancelottit, për të cilin trajnerin i "spurs" ka vlerësim maksimal. Që t
DETAJET/ E shtruar në psikiatri, Blerta Josifi mund të përfundojë në burg Blerta Josifi, 34 vjeç, është vajza e vetme e mbijetuar nga tragjedia e ndodhur të enjten mbrëma në zonën e Kombinatit n
Rrëfehet Alketa Vejsiu: Ja pse më shajnë dhe më ofendojnë në vendin tim! (FOTO LAJM) "Unë vazhdoj të marr mesazhe jashtëzakonisht fyese që përpiqen të më poshtërojnë mua si femër, për fytyrën dhe fizikun t
Sipas Grenellit, SHBA-ja nxiti Evropën të mendojë për liberalizim vizash për Kosovën I dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka thënë se fokusi i SHBA-së
Aksident masiv në aksin Lezhë-Shëngjin: Dy shtetas përfundojnë në spital Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, Në aks