999 rezultate për

ndoj

Mori vendim befasues për Puig, Koeman sqaron situatën: I rekomandoj atij të shkoj në huazim Trajneri i Barcelonës, Roland Koeman pas ndeshjes mes Elchen, ka dal në konferencë për media. Ai ka folur edhe për si
Përfundojnë hetimet për rojën që abuzonte sek*ualisht me nxënësen Prokuroria e kryeqytetit mbylli hetimet dhe dërgoi si të pandehur dhe nën akuzë në gjykatë, Abaz Dogën, 65 vjeç, ish-roj
Të gjithë në ankth për gjendjen e Schumacher, neurologu lëshon deklaratën shokuese Michael Schumacher dyshohet se është në gjendje vegjetative dhe nuk u përgjigjet dot familjarëve të tij. Kjo është ajo q
Çfarë po ndodh në Sarandë? "Shqiponjat" blindojnë rrugët e qytetit Policia e Sarandës është në aksion së bashku me forcat Shqiponja duke ushtruar kontrolle në rrugët hyrëse dhe dalëse të
Fjalët e para të Thiagos pas firmës me Liverpool Liverpooli ka njoftuar të premten pasdite se ka kompletuar transferimin e Thiago Alcantaras nga Bayerni. Mesfushori i
Habit Kujtim Gjuzi: E kam vendin në Parajsë, ja sa mëkate kam kryer deri më sot (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një ndër deputetët më të njohur në Kuvendin e Shqipërisë, kjo për shkak të deklaratave të forta në Ku
Provokuese dhe më e komentuara, vajza që kërkon të dashur në emision shpërthen në lot (FOTO LAJM) Ana Lleshi është vajza që mori vëmendje të madhe në emisionin “Përputhen”, e cila nisi prezantimin me një kërcim provoku
Agravon situata, 7 naftëtarë përfundojnë në spital pas përballjes me policinë Shtatë naftëtarë në Ballsh kanë përfunduar në spital pas përplasjeve me policinë, ditën e sotme, teksa protestonin për p
"Shqiptari i mirë, shqiptari i vdekur", tifozët e Vardarit ofendojnë shqiptarët në mes të sheshit të Shkupit (VIDEO) Përpara ndeshjes Vardari- Shkup, sërish një grup i tifozëve “Komiti” kanë kënduar këngë ofenduese kundër shqiptarëve.
Tik-Tok kthehet në rrezik, tre adoleshentë përfundojnë në spital Rritja e mediave sociale, ka sjellë një numër “sfidash” virale, që bëhen thuajse nga të gjithë, por, jo të gjitha janë t
Përfundojnë pas hekurave nëntë persona në Tiranë, përse akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 9 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Të arrestuarit janë: shtetasi R.K
Mbyllen hetimet për vrasjen e Fabian Gaxhajt , 4 akuzat që rëndojnë mbi Ervis Martinajn Prokuroria ka mbyllur hetimet për vrasjen e Fabian Gaxhajt në ish-Bllok. Sipas “Abc News”, Ervis Martinaj do të merr
Zbraznin kasafortat, tre durrsakë përfundojnë në pranga (VIDEO) Tre persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin vidhnin banesa
Kërkohet nga Barcelona, Interi tenton ta "blindojë" Lautaron Barcelona vijon të këmbëngulë për të transferuar në "Camp Nou" sulmuesin argjentinas Lautaro Martinez, por Interi e ka b
Reja nuk i besoi që nga fillimi, Uzuni nuk kursen lëvdatat për veten: Çunat nuk kishin forcë, ndryshova lojën Myrto Uzuni nuk ka hezituar të thur lëvdata për veten i cili nuk u aktivizua që në fillim nga Reja. Paraqitja e tij
Nuk lanë lokal e market pa vjedhur, përfundojnë në pranga "shëtitësit e mesnatës" Eshtë finalizuar me sukses operacioni policor “Shëtitësit e mesnatës”, për zbardhjen e vjedhjeve me thyerje të ndodhura
Komandoja plagos dy të rinj në Tiranë: Njërin e qëlloi me plumb, tjetrin me tytën e armës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet nga policia bëjnë me dije se pas një konflikti me
Nuk pritej nga Armina, a do t'ja falë tradhëtinë Shkëlzenit? (FOTO LAJM) Njerëz të ndryshëm reagojnë në mënyra të ndryshme ndaj tradhtisë, e cila në fakt nuk ka një “manual” sesi të menaxhohet
Rummenigge zbulon të ardhmen e Alaba Karl-Heinz Rummenigge beson se David Alava do të qëndrojë te Bayern Munich. Futbollisti austriak spekulohet me largim
Flet agjenti i parë i Messit: Ai do të shkojë te Interi për këtë arsye Josep Maria Minguella , agjenti që kujdesej për interesat e Lionel Messit në fillim të aventurës te Barcelona, në një in