999 rezultate për

ndoj

Emanuele Ndoji realizon dopietë (VIDEO) Emanuele Ndoj ka qenë thejsht i papërmbajtshëm mbrëmjen e sotme. Futbollisti shqiptar ka qenë vendimtar në takimin m
Rovena Stefa thirrje Ramës: Do të vij poshtë shtëpisë të këndoj në vend të këndesit Këngëtarja Rovena Stefa, ishte e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”. Qëllimi i ftesës, ishe rrëfimi që ajo bëri n
Wenger optimist: Arsenali mund të fitojë Premier League me Artetën Ish-menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenner thotë se Arsenali mund të fitojë Premierligën me Mikel Arteta. Wenger është
Mbollën kanabis në pyll, 5 vlonjatë përfundojnë në pranga 5 persona të akuzuar për kultivim të bimëve narkotike janë arrestuar nga Policia e Vlorës. Sipas uniformave blu në pr
Spikerja e njohur e lajmeve rrëfen luftën me ankthin: Mendoja se do të vdisja! 10 tetori njihet në botë si Dita e Shëndetit Mendor. Emisioni “Ftesë në 5”, bëri një panoramë të plotë të kësaj dite,
Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, mbeten në burg Rraja dhe Halilaj Prokuroria e Posaçme ka kërkuar shtyrjen me tre muaj të hetimeve të dosjes së tentativës për vrasje të prokurorit të Pro
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Disa personave u merr shumë kohë vendimi për të bërë një tatuazh e
A do të përfundojë Pogba te Real Madrid? Mesfushori francez, Paul Pogba, nuk me ka përjashtuar mundësinë që një ditë të luajë për Real Madrid. Në një konferen
Ndoka nuk kursehet ndaj Ramës: Të përfundojë me një banane në ... Kreu i demokristianëve Nard Ndoka ka bërë një postim të ashpër në rrjetin social Facebook kundër kryeministrit Rama.
​Hoti- Laçakut: Dialogu duhet të përfundojë me njohje reciproke Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka biseduar sot me të dërguarin special të Bashkimit Evropian për dialogun Miroslla
Aksident në aksin Korçë-Pogradec: Burrë e grua përfundojnë në spital Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, konkretisht në
Përfundojnë votimet e dalin emrat, demokratët zgjedhin për Dibrën, Matin e Bulqizën Kanë përfunduar votimit në Dibër, Mat e Bulqizë për kandidatët me të cilët Partia Demokratike do të marrë pjesë në zgjed
Si sillen dhe si mendojnë në një marrëdhënie, sekretet e 12 shenjave të horoskopit Keni menduar ndonjëherë përse disa marrëdhënie nuk funksionojnë dhe të tjerat shkojnë më së miri? Përse ju shkon mirë me
Të duart e shtetit apo privatit, si do të përfundojë Butrinti? Ndonëse dokumenti i hartuar nga Fondi Shqiptaro-Amerikan i Zhvillimit në bashkëpunim me Ministrinë e Kulturës i njohur s
Serie A vijon me 25 mijë tifozë? Në të gjithë botën i frikësohen valës së dytë të COVID-19, por në Itali mendojnë se me masat e duhura, edhe sporti do t’
Rrufeja godet futbollistët gjatë ndeshjes, shumë përfundojnë në spital Rrufeja lëndoi 14 futbollistë adoleshentë gjatë ndeshjeje në Zvicër. Në takimin e zhvilluar dje në Saint Gallen midis
"Është zgjuar, por nuk përgjigjet", lajme të reja mbi shëndetin e Schumacher Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher është në një gjendje vegjetative dhe nuk po përgjigjet, sipas neurokirurgut të n
Rrahu brutalisht 3 vjeçarin derisa i theu brinjët, përfundojnë hetimet për njerkun Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet në lidhje me çështjen e dhunimit të 3-vjeçarit, nga njerku i tij, Alfred Kaza
Marotta: Një mijë tifozë janë pak, kaq pretendojmë Në Itali u miratua prania deri në 1000 tifozë në shkallët e stadiumeve në ndeshjet e futbollit, por klubet e Serisë A pr
Man.United u mposht në ndeshjen e parë të kampionatit, Shaw: Mendoj se kemi nevojë për më shumë lojtarë Luke Shaw është i mendimit se Manchester United duhet të bëjnë disa transferime. Derisa merkatoja vazhdon të jetë e h