999 rezultate për

ndoj

Përfundojnë hetimet, akuza me të cilën do të përballet Fjolla Morina në gjyq Prokuroria e Kukësit përfundoi hetimet për këngëtaren Fjolla Morinën, e cila akuzohej për armëmbajtje pa leje dhe për dy
Bogdani: Shqipëria nuk po luan mirë, por sot fiton Erjon Bogdanin mendon se Shqipëria do të dalë me tre pikë nga sfida me Kazakistanin, e cila luhet këtë të dielë. Ish-
Artistja rrëfen momentet e vështira nga COVID-19: Mendoja se kisha grip! Artistja e njohur Justina Aliaj u shtrua para disa ditësh në spitalin Infektiv pasi ishte në gjendje të rënduar shëndetë
Policia bën kërdinë: Gjobiten 612 qytetarë e 20 menaxherë, 7 shtetas përfundojnë në komisariat Shërbimet e Policisë, gjatë kontrolleve të në gjithë vendin, për respektimin e masave anticovid, kanë ndëshkuar me masë
Balaj dhe Ramadani: Të gjithë për një qëllim, fitore Dy lojtarët e Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj dhe Ylber Ramadani kanë dalë sot në një konferencë për mediat, para ndes
Nuk po gjen formën e duhur, Man.United po përgatit shitjen e Pogba Manchester Unitedi po planifikon të shesë francezin Paul Pogba verën e ardhshme, pasi ai nuk po gjen formën më të mirë.
Aksident rrugor, tre persona përfundojnë në spital Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin nacional Lushnje-Berat. Ngjarja ndodhi kur dy automje
Morata tregon ekipin ku do ta përfundojë karrierën Alvaro Morata ka deklaruar se Atletico Madrid do të jetë gjithmonë ekipi i tij i preferuar, por se ai dëshiron që karrie
City tenton të "blindojë" talentin e skuadrës, trefish pagë Manchester City është duke përgatitur kontratë të re për yllin e skuadrës, Phil Foden, në të cilën mund t’i trefishohet
Çfarë po ndodh me Ramën e Bashën? Pretendojnë marrëdhënie të mira me Biden, por nuk reagojn Në Amerikë tashmë është zyrtare që Presidenti i ri është Joe Biden. Në Shqipëri, fitorja e Biden ende nuk është komentua
Përfundojnë disa nga ndeshjet në Europa League, ja rezultatet (VIDEO) Kanë përfunduar disa nga ndeshjet e ditës së enjte të vlefshme për Europa League. Në sy bie fitorja me përmbysje e Na
Valteri sfidon Ramën në Kuvend: Ku përfundojnë taksat tona Deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri i kërkon Ramës të dalë në përballje të vërtetë me qytetarët për buxhetin
Duda Balje: Ja cila është politikania shqiptare që më pëlqen (FOTO LAJM) Mediat e kanë lakuar gjithmonë si deputetja shqiptare më seksi. Bëhet fjalë për deputeten e parlamentit të Kosovës,
Dy greviste përfundojnë në spital: Po na bëhet presion me mesazhe anonime Dita e sotme është dita e 21 e grevës së grave naftëtare në Ballsh. Dy prej grave janë transportuar në Spitalin e Fi
Tërmeti i dhimbshëm në Turqi, përfundojnë punimet e kërkim-shpëtimit Kryetari i Agjencisë së Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD), Mehmet Güllüoğlu njoftoi se kanë përfund
"Mendoj se më do", partneri i mundëson Angela Martinit zgjimin më të bukur (FOTO LAJM) Angela Martini është suprizuar në mënyrën më të bukur nga partneri i saj, Dragos Savulescu. Modelja ka ndarë në llogarin
Marina nuk ja vari, Dj Snake "ngacmon" publikisht një tjetër moderatore shqiptare (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri xhiron e rrjetit një koment i Dj Snake, i cili i komentoi Marina Vjollcës një emoji, që nëse do e
Zemaj: Po e mendojmë mbylljen gjatë fundjavës Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se po e shohin si opsion kufizimin e lëvizjes në fundjavë, me qëllim të p
"Bomba" nga Spanja, Interi dhe Reali po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve Interi dhe Reali i Madridit po bëhen gati për të bërë një shkëmbim bombastik lojtarësh. Sipas “Don Balon”, Interi i
Sondazhi nxjerr zbuluar Trump, njerëzit nuk i besojnë më Sondazhi i fundit i kryer nga Fox Neës, tregon se votuesit amerikanë e kanë humbur besimin e tyre ndaj presidenti Donald