999 rezultate për

ndoj

Pse gjithë kjo frikë e maqedonasve për numrin e shqiptarëve? Arsim Sinani, drejtues i Qendrës për studime ndërkombëtare dhe hulumtime ballkanike, thotë për Radion Evropa e Lirë se r
Fansat mendojnë se e kanë zbuluar emrin e vajzës së Gigi-t dhe Zayn Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër të një vajze 4 muaj më parë, por ende nuk e kanë zbuluar emrin e vogëlushes. Fa
Atentati ndaj Ndojës, Kejvina jep dëshminë: Një natë para ngjarjes fjeta me Redianin Dosja e SPAK në lidhje me atentatin e 2019 kundër prokurorit Ndoja vazhdon të nxjerrë detaje të reja në pah. Një nga
Rrahmani: Titulli? Të shohim, mendojmë për një vend në katërshe Amir Rrahmani, titullar në sfidën që Napoli e fitoi ndaj Empolit në Kupën e Italisë, foli pas takimit për Rai-n, duke th
Atentati në Shkozet ndaj Ndojës, shenjestër ishin të tre Detaje të reja janë zbuluar nga atentati i nëntorit të 2019 ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku i vdekur mbeti shoferi i tij
Xhesika Ndoj mami e rreptë: Nuk e lejoj të lyej buzët, vajza kurrë hapat e mi (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj është një nga personazhet që publiku ka gjithmonë interes dhe që godet me deklaratat e saj. Këngëtarja n
Ikin dritat në spital, mjekët shqiptar përfundojnë operacionin me dritën e celularit Në Klinikën e Ortopedisë në Qendrën Klinike Universitare, gjatë ditës së sotme është ndalur energjia elektrike teksa mje
Eurovisioni lavde për artistët shqiptarë: Këndojnë nota të larta dhe ne i duam Faqja zyrtare e “Eurovision”-it në rrjetet sociale ka shpërndarë një video të veçantë, dedikuar Shqipërisë. Ata kanë
Atentati i bujshëm ndaj prokurorit Ndoja, përfundojnë hetimet SPAK përfundon hetimet për atentatin ndaj prokurorit, Arjan Ndoja në Shkozet të Durresit, më 1 nëntor 2019. Redjan R
Moti i keq pushton vendin, shoferët në Cerrik bëjnë gara e përfundojnë në spital Mbrëmjen e sotme një aksident është shënuar në qytetin e Cërrikut, pranë një qendre të banuar. Kjo pasi shoferët e dy
Bleona bën vaksinën anti-covid: Ua rekomandoj me forcë! (FOTO LAJM) "I rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë në konsideratë dhe të bëjë vaksinën COVID -19..." Këngëtar
Protesta para Kuvendit, policët lëndojnë Sazan Gurin Mbrëmjen e sotme në selinë para Kuvendit ka ndodhur një protestë nga Shoqëria Civile. Mësohet se nga përplasja me ef
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, burrë e grua përfundojnë në spital Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në rrugën “Naim Frashëri”. Si pasojë e tymit, janë asfiksuar d
Kini kujdes! 10 dhurata që nuk është mirë t’i bëni në fundvit Është e vërtetë që dhuratat i pëlqejnë të gjithë, por në shumë raste ato përfundojnë nëpër cepa dollapësh që nuk hapen a
Tërmeti shkatërron spitalin në Kroaci: Nënat me foshnjet në duar përfundojnë në rrugë (FOTO LAJM) Ditën e sotme një tërmet i fuqishëm me magnitutë 6.4 goditi Kroacinë. Mediat vendase bëjnë me dije se tërmeti ka shk
LVV shfrenon optimizmin, pretendojnë se do të kenë votat për qeverinë edhe për presidentin Lëvizja Vetëvendosje është e bindur se nuk do të kenë asnjë problem për formimin e qeverisë dhe zgjedhjen e presidentit,
Xhemi Shehu tregon pse iku nga Portokallia: Nuk shkel më në televizion Në një intervistë ekskluzive për revistën Who, Xhemi Shehu flet për tërheqjen nga televizoni, eksperiencën në "Portokall
Sherr për një djalë, vajzat në Vlorë përfundojnë në komisariat (VIDEO) Një sherr i pazakontë ka ndodhur në Vlorë mes dy vajzave. Burimet bëjnë me dije se arsyeja e sherrit ka qënë një dja
Si sillen dhe si mendojnë në një marrëdhënie, sekretet e 12 shenjave të horoskopit Keni menduar ndonjëherë përse disa marrëdhënie nuk funksionojnë dhe të tjerat shkojnë më së miri? Përse ju shkon mirë me
Gruaja dhe dy fëmijët vdiqën në mënyrë misterioze, burri: Mendoj se janë helmuar Ne shkurt, një ngjarje e rëndë tronditi Bulqizën ku 3 anëtarët e familjes Tola, humbën jetën në rrethana të paqarta.