999 rezultate për

ndodhte

Humbja shokuese 3-0 në shtëpi, nuk ndodhte prej 20 vitesh (VIDEO) Shqipëria u mund mbrëmë thellë 3-0 nga Izraeli, një disfatë që e tillë nuk ndodhte prej 20 vitesh. Ishte 9 tetori i
Muhaxheri i ISIS fshihet pas sulmit terrorist që pritej të ndodhte Shkodër Agjentë të dy shërbimeve sekrete kanë ardhur ditët e fundit në Tiranë, ku kanë zhvilluar takime të vazhdueshme me zyrtar
Trajneri i Spanjës bën revolucion, kjo gjë nuk ndodhte pre 13 vitesh Trajneri i kombëtares së Spanjës, Julen Lopetegui, ka filluar të zbatojë idenë e tij në drejtimin e ekipit. Në listën
Julie Redfern, gruaja që mund të “dëgjojë” sytë Julie Redfern nga Lankshiri ishte duke luajtur lojën popullore kompjuterike Tetris kur ajo dëgjoi një tingull si kërcitj
Sëmundja e gjumit që prekte gjithë banorët e fshatit, ja pse ndodhte Misteri i Kalachi, fshatit që ndodhej në Kazakistan ku sëmundja e gjumit bënte që banorët të binin në gjumë për ditë të
Flet ushtari turk: Na tradhtuan komandantët, na thanë që kemi ushtrime Jo të gjithë ushtarët në Turqi, kanë qenë në dijeni se çfarë po ndodhte në shtetin e tyre. Një ushtarë i marr peng ng
Sulmi në Francë, flasin dëshmitarët Flasinm dëshmitarët e mbijetuar të sulmit terrorist në qytetin Nice të Francës, ku kanë humbur jetën 84 persona, duke e
Ali Ahmeti: Në Kumanovë mund të ndodhte më keq Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti i ftuar në emisionin “Jeta në Kosovë” duke folur për ngja
Mourinho pranë United, ja 5 gjërat që ndodhin me ardhjen e portugezit (FOTO) Aventura Louis van Gaal te Manchester United ka mbaruar dhe ne tashmë e dimë se kush do ta zëvendësojë. Holandezi du
Majko: Berishës ia njihnin huqet, kjo s’ndodhte me Nanon Pandeli Majko, një ndër zërat me peshë në PS, i cili shpesh është pikasur edhe për humorin pikant, ka sjellë në kujtesë
Pamje tragjike/ 15 vjeçarja filmon goditjen e kullave në New York (VIDEO) Së fundmi po qarkullon nëpër rrjetet sociale një video e papublikuar më parë, ku është regjistruar goditja e kullave të
Ja kush qëndron pranë Arbanës kur ajo gatuan Arbana Osmani jo vetëm di të moderojë mjaft mirë, por di të jetë edhe një amvisë e shkëlqyer. Teksa ka gatuar pjatë
“Alarm” te Barça, kjo nuk i ndodhte Messit prej 5 vitesh Kampionati spanjoll është hapur dhe kjo falë dy humbjeve resht të Barcelonës. Pasi kanë humbur “El Clasico”­n, kampionët
Milani pas 13 vitesh në finalen e Kupës Milanin e ndajnë vetëm pak orë nga sigurimi i një biletë për në Kupën e Italisë, e cila në fakt do të ndodhte për herë
Arrestohet babai monstër, përdhunonte vajzën e tij që kur ishte 9-vjeç Një vajzë ka denoncuar babain e saj pasi pretendon se është përdhunuar nga ai që kur ishte vetëm 9 vjeçe. Ngjarja ka
"Kallashi" provokon në klipin e ri (VIDEO) Kallashi ka zgjedhur festat e fundvitit që të lançojë këngën e saj më të re të titulluar "Nana Dimri". Nuk kishte si të
Plot buzëqeshje nga Rama teksa hyn në Kuvend Kryeministri Rama është parë i buzëqeshur kur së bashku me kreun e Komisionit Parlamentar të Sigurisë, Spartak Braho, ka
Gjyqtari i Francë-Gjermani: Nuk ia kishim idenë ç'po ndodhte Gjyqtari i ndeshjes Francë-Gjermani, ka folur lidhur me përjetimet e tij, pas sulmeve terroriste në Paris. Mateu Laho
“Vrasjet në Srebrenicë ishin të parashikuara” Allan Little, ish-korrespondent i BBC-së për luftërat në ish-Jugosllavi ka thënë se ka patur “recetë të gatshme” për vra
Tragjedia e emigrantëve, Mavuba: Mund të më ndodhte edhe mua Tragjedia e para disa ditave me qindra të mbytur në afërsi të Kanalit të Siçilisë në Detin Mesdhe ka tronditur edhe futb