999 rezultate për

ndodhte

Aulon Zeka e kishte parandjerë se mund t'i ndodhte diçka e keqe, ja mesazhet e fundit (FOTO LAJM) Aulon Zeka kishte shkëmbyer mesazhe me njërin nga shokët e tij të shtunën, para se të takohej me të dyshuarin për vrasje
EKSKLUZIVE/ AKR bëri "kurban" Skënderbeun për të mbuluar pazaret mbi qeverisjen në Kosovë Duket një skenar i pabesueshëm, por fushata mediatike mbi mbulimin ose jo të bustit të Gjergj Kastriot Skënderbeut gjatë
Basha ndëshkon vrasjen e gjyqtares: Tragjedi që nuk duhet të ndodhte... Kreu i PD-se Lulzim Basha, ka reagur me ane te nje postimi ne “Facebook”, per vrasjen e gjyqtares Fildeze Hafizi. Basha
Joe Hart pushtohet nga stresi "Po unë çfarë desha këtu"? Portieri i Anglisë Joe Hart nuk është lojtari i parë që do të rebelohet ndaj trajnerit katalanas. Disa u tronditën nga v
Zbuloni si e menaxhori Real Madrid deklaratën e Ronaldos për tu larguar Cristiano Ronaldo dha një deklaratë tronditëse tre javë më parë, kur tha dëshirën për të ikur nga Real Madridi. Klubi i
S'kishte si të ndodhte ndryshe, LSI forcë e parë në Skrapar LSI forcë e parë politike në Skrapar. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Skrapari është vendlindja e ish-krye
“Rama nuk lejoi që në Kavajë të ndodhte një 21 Janar i dytë” Gazetari dhe analisti Andi Bushati, në një shkrim të tijin botuar në portalin Lapsi.al, shkruan se Rama, duhet falënderu
Grubi: Kishim informacione se po të ishte Ahmeti i pranishëm do ndodhte më e keqja Deputeti i BDI-së, Artan Grubi i ftuar sonte në “Click Plus” tregoi se pse Ali Ahmeti nuk ka qenë në Kuvend në momentin
Banorët rrëfejnë tmerrin: Ishin tre veta, kujtuam se po garonin pastaj plashi kallashi Vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautit gjatë mesditës së djeshme në Durrës ishte tipike mafioze edhe për nga mënyra s
Siria e dinte për bombardimin nga SHBA-të para se të ndodhte? Siria pretendon se e dinte që Amerika kishte në plan që të sulmonte me raketa bazën ajrore orë përpara se sulmit kështu
Sulmi terrorist në Rusi ishte paralajmëruar në “Instagram” 6 orë para se të ndodhte Vetëm gjashtë orë para se të ndodhte sulmi i përgjakshëm në Shën Petersburg të Rusisë, një foto e dyshimtë në rrjetet so
Çfarë do të ndodhte nëse PS do të përplasej me LSI-në? Analisti Shpëtim Nazarko në një shkrim të tijin në “Konica.al” argumenton se një përplasje PS-LSI në zgjedhjet e qershor
Vrau veten sapo fjetën prindërit, familja: Debatuam për notat, se prisnim të ndodhte... Dy ditë më parë një ngjarje e rëndë ndodhi në Lushnje ku një 18 vjeçare humbi jetën pasi piu fotoksinë. Vajza adoleshen
Vuçiç: Çdo të ndodhte nëse Beogradi ndërhynte në Bosnjë siç bënë shqiptarët në Maqedoni Gjatë takimit të sotëm me Federika Mogerinin, përfaqësuese e Lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Kryeministri serb Al
Sherri me gazetarët: Pse nuk e jepni LIVE? Jemi këtu në shi për ju (VIDEO) Protestuesit e Zharrëzës duken të irrituar edhe me median, e cila sipas tyre nuk po pasqyron hallin e tyre. Gjatë qen
SHOKUESE/ Ja çfarë do të ndodhte nëse të gjitha bombat bërthamore në botë shpërthejnë në të njëjtën kohë Në klasikun kinematografik, Dr. Strangelove, që satirizon garën e armëve bërthamore, një zinxhir i ngjarjeve fatkeqe bën
Ja si do të ndërhynte FSK-ja nëse do të ndodhte diçka në Kosovë Gjenerali i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Imri Ilazi, ka qenë i ftuar në “Ora e Fundit” në Klan Kosova për të folur mbi
Inteligjenca gjermane e dinte që do ndodhte sulmi me kamion në Berlin Pas vrasjes se ambasadorit rus ne Turqi, disa te plagosurve ne një qendër islamike ne Zvicer edhe nga Gjermania raporto
Ancelotti vendos rekord negativ me Bayernin, nuk ndodhte prej 12 vitesh Bayern Munich po kalojnë momentin më të vështirë të sezonit dhe këtë gjë e thonë edhe statistikat. Bavarezët kanë vendos
Kush fshihet pas “Fajit” të Ingrit Gjonit? (VIDEO) Prej pak kohësh Ingrit Gjoni kishte lajmëruar për këngën e saj të radhës, e cila do të ishte një bashkëpunim me Shpat Ka