999 rezultate për

ndodhte

Nuk ndodhte që nga viti 2000, Real Madrid mbetet pa "Top të Artë" Pas largimit të Ronaldos, Real Madrid ka humbur shumë. Tashmë klubi madrilen, për herë të parë që nga viti 2000, ka
Ariu sulmon burrin në mes të rrugës në Kukës Një ari ka sulmuar një person në Kukës gjatë orëve të para të ditës së sotme. I sulmuari është Shehap Dafku, i cili n
36 vite që nuk ndodhte, klubet afrikane vendosin rekord negativ në Botëror Për herë të parë që prej vitit 1982, nuk kishte ndodhur asnjëherë që asnjë klub Afrikan të mos kalonte grupin. I vetm
Nuk ndodhte që prej 1998, Behrami rrezikon të "djegë" Neymarin Neymar pati një natë të vështirë mbrëmë duke pësuar plot 10 faulle, shumica dërrmuese prej Valon Behramit. Ky rekord
Performanca akrobatike e dy vëllezërve nuk përfundon siç duhet (VIDEO) Akti i dy vëllezërve në “American’s Got Talent” nuk ka shkuar ashtu siç pritej. Ata kanë bërë një performancë të mre
Nuk ndodhte që nga koha e Zogut, ky është një lajm i dhimbshëm për shqiptarët Të dhënat demografike po sinjalizojnë një situatë alarmante më shumë se ajo që pritej në zhvillimet e popullsisë në trem
Nuk ndodhte prej 15 viteve, rekordi negativ i Barças dje Pas 15 vjetëve, një skuadër i ka shënuar 5 gola Barcelonës, hera e fundit kundër këtë një skuadër e kishte bërë ishte vi
Po sikur Roma të mos e kishte shitur Salah, çfarë do ndodhte? Di Francesco përgjigjet Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco nuk dëshiron ta mendojë se çfarë do të kishte ndodhur sikur klubi nga kryeqyteti
Shefi i arbitrimit italian: Do ta mbroja Michael Oliver kundër Buffonit Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve të Futbollit Italian, Marcello Nicchi, ka thënë se do të mbështeste Michael Oliver nës
Çfarë do të ndodhte në tokë nëse zhduket njerëzimi? (VIDEO) Njeriu është qenia më inteligjente në planet, por ndikimi jonë ka bërë që planeti tokë të përjetoj ndryshime të mëdha.
Çfarë do të ndodhte në tokë nëse zhduket njerëzimi (VIDEO) Njeriu është qenia më inteligjente në planet, por ndikimi jonë ka bërë që planeti tokë të përjetoj ndryshime të mëdha. P
Monchi shpreh keqardhje për largimin e Salah dhe madje me atë çmim Drejtori sportiv i Romës, Monchi është rikthyer të flasë për të larguarin Salah duke u pyetur sa ndjen keqardhje që e le
STATISTIKË / Inter barazon katër ndeshje radhazi, nuk i ndodhte që nga viti 2004 Katër barazime me radhë në Serie A, shtatë ndeshje pa fitore – Interi nuk nxjerr akoma kokën nga kriza e rezultateve.
Schumacher e parandjeu se diçka e keqe do i ndodhte para se të binte në koma Gazeta sportive franceze “L’Équipe” i ka përkushtuar disa faqe domethënëse 49 vjeçarit, Michael Schumacher, i cili para
Nëna e 20 vjeçarit të vrarë në Islandë s'mban dot lotët: Iku për një jetë më të mirë Nëna e Klevis Sulës, 20 – vjeçarit i cili ndërroi jetë të premten, pasi u godit me thikë në Austurvöllur, fundjavën e sh
Guardiola: Nuk e mendova se do të ndodhte kështu Pep Guardiola ka folur për media pas fitores së madhe kundër West Hamit në mbasditën e sotme në "Eihad Stadium". Ai m
Interi 16 pikë larg Milanit, shikoni se sa vite nuk ndodhte kjo gjë Interi dhe Milani janë plot 16 pikë diferencë nga njëra-tjetra në renditje, pas 14 javësh kampionat. Një diferencë mjaft
Bregu tregon presionet e ambasadorëve: Lu shkonte sa nga Basha sa nga Berisha Ish-ministrja e Integrimit në kohën e qeverisjes së PD-së, Majlinda Brengu, ka folur e ftuar në News24 për marrëdhëniet
Assange: Sulmi nuk do të ndodhte nëse CIA nuk do të armatoste terroristët Sulmi në Mahattan nuk do të kishte ndodhur nëse CIA kishte shpenzuar më pak kohë duke armatosur terroristët, ka thënë As
Djegia e trinjakëve në Durrës, daja: Ashtu e donte Zoti të ndodhte Akoma është e freskët tragjedia në Durrës ku 3 fëmijë humbën jetën për shkak se u dogjën të gjallë në banesën e tyre. Në