999 rezultate për

ndodhte

Dhuna në derbi, reagon Duka: Ngjarje që nuk duhet të ndodhte Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka folur për sherrin masiv mes tifozëve të Tiranës dhe Parti
Meta zbulon informacionin sekret: Një ngjarje e rëndë do ndodhte në Tiranë Gjatë fjalës së tij para Komisionit Hetimor për shkarkimin e tij, Presidenti Meta zbuloi edhe disa informacione që sipas
Prostituta dhe kokainë: Çfarë ndodhte brenda lokalit të "Mond Qerosit" Edmond Çipllaka i arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike dhe fshehje të të ardhurav
Tmerr në Rumani: Trajnerit i bie infrakt gjatë ndeshjes (VIDEO) Dinamo e Bukureshtit është në ankth për trajnerin e vet Eugen Nagoe, i cili pësoi një infarkt gjatë ndeshjes kundër Univ
Busquets: Nuk di çfarë të them Mesfushori i Barcelonës ka mbetur pas fajlë pas pëfundimit të ndeshjes me Liverpool, ku skaudra e tij nuk arritit të pre
"Ç'a tersi! E dija që do ndodhte": Dalin përgjimet të arrestuarëve për grabitjen e Rinasit Policia ka arrestuar gjashtë persona deri më tani për grabitjen e Rinasit ndërkohë që nuk asnjë gjurmë të Klement Çalës
Grabitja e parë në Rinas pritej të ndodhte, si u paralajmërua në Komitetin e Sigurisë Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e Aeroportit të Rinasit më 30 qershor të vitit 2016, rezultoi një ngjarje e paralaj
I ngulën thikën në shtyllën kurrizore, i mituri: Mos i ndodhtë askujt si mua K. është 13 vjeçari nga Durrësi që ka mbetur i paralizuar si pasojë e një goditje me thikë në shtyllën kurrizore nga një
Kosnett: Ne bombarduam Serbinë pas katastrofës humanitare që po ndodhte Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka folur për 20 vjetorin e Bombardimeve të NATO-s. Në këtë paraqitje ai
Diktatori fiton në zgjedhje, çfarë i ndodhte votuesit nëse dëmtonte votën Në Korenë e Veriut janë mbajtur zgjedhjet për parlamentin e ri të vendit. Komiteti Qendror i Zgjedhjeve tha se 92,35% e
Kështu feston Aguero triumfin ndaj Chelsea-t (VIDEO) Manchester City mposhti në finalen e “Carabao Cup” Chelsin duke rrëmbyer trofeun e parë sezonal. Pas këtij suksesi, lojt
Vrau binjakët, historia e bukuroshes serbe trondit Zvicrën (FOTO LAJM) Gjykata e Luzernës ka filluar gjykimin për një vajzë 23 vjeçare me origjinë serme me akuzën e vrasjes pasi lindi dhe hod
Ronaldinho trondit me reklamën e re, një serbe shfaqet shumë joshëse (VIDEO) Fushatat reklamuese të Ronaldinhos nuk kalojnë kurrë pa u vënë re. Me këtë rast, ish-lojtari i njohur brazilian është pr
Thaçi: Kisha dijeni se po bëheshin plane që të vritesha Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka nisur dëshminë e tij në gjykatë në rastin e njohur si “Syri i Popullit”. Ai në fi
Zbardhen disa të vërteta për takimin Thaçi-Putin Hapja e temës së territorit në dialogun Kosovë – Serbi i ka hapur një udhë të re politikës së jashtme kosovare. Kjo shë
Ministri serb tregon çfarë do të ndodhte nëse Vuçiçi kalonte në Drenicë Ministri serb i Punëve të Brendshme Nebojsha Stefanoviq për mediumin serb “kurir” ka folur rreth vizitës së kryetarit të
Ngjarja që nuk ndodhte prej 82 vitesh trondit SHBA-në (VIDEO) Një 20-vjeçar ka humbur jetën pasi u sulmua nga një peshkaqen në shtetin amerikan të Massachusetts. Ngjarja ndodhi në
Flet autori i masakrës së Selenicës: Tregon çfarë e shtyu Autori i masakrës së Selenicës ka dhënë dëshminë e parë para forcave të rendit pasi u arrestua në një zonë me shkurre pr
Humbi ndjenjat para disa ditësh, Belarabi flet për momentin e tmerrit Karim Belarabi, lojtari i ekipit Gjerman të Bayer Leverkusenit ka filluar stërvitjen e ti normale me grupin e skuadrës.
Rrëfimi i tirshtë nga David Silva: Ditët më të vështira të jetës sime, nuk dija se çfarë ndodh me djalin David Silva është një nga lojtarët më të mirë të spanjës dhe te klubit ku ai luan, Manchester City. Ai gëzon respekt