999 rezultate për

ndodhin

Në Kinë mund të ndodhin dhe gjëra të tilla (FOTO-LAJM) Në Kinë mund të ndodhin dhe gjëra të tilla. Në qytetin, Handai, në provincën, Hebei, Li ha bleu modelin më të fundit të
Në qeverisjen e kujt ndodhin më shumë incidente ndëretnike? Që nga periudha e pas konfliktit të vitit 2001, në vazhdimësi ka pasur rritje të numrit të incidenteve ndëretnike. Përve
Në një transmetim "live" ndodhin edhe gjëra të tilla (VIDEO) Një "performance e jashtëzakonshme" për këtë këngëtare gjatë një emisioni direkt në televizion argjentinas. Këngëtarja L
Buffon, harro gabimin Ish-legjenda e Italisë dhe Juventus, njëkohësisht Kampioni i Botës në Spanjë 1982 Dino Zoff, ka kërkuar nga Gianluigi Bu
Siri, 9 viktima nga shpërthimet Nëntë persona kanë mbetur të vrarë nga një shpërthim në qendër të kryeqytetit të Sirisë, Damask të premten ndërsa më shu
Reagon De Laurentis: Roma është qytet kriminal, Napoli jo Presidenti i Napolit, Aurelio De Lurentis ka komentuar ngjarjen e të fejuarës së Lavezzit, e grabitur dhe e kërcënuar në
Shqipëria pa strategji antikrim Rritja e krimeve në Shqipëri vjen si pasojë e mungesës së një strategjie antikrim. Të paktën kështu shprehet ish funkion
EULEX paraljmëron arrestime të “peshqve të mëdhenj” Në Fund të shtatorit dhe fillim të tetorit të këtij viti pritet të ndodhin disa arrestime të “peshqve të mëdhenj”. Këto
Zgjedhjet të mos dëmtojnë integrimin e Maqedonisë Nëse ndodhin zgjedhje të parakohshme, dëshiroj që ato të mos shkaktojnë efekte negative në raport me reformat, përkatësi
Edhe në sport ndodhin këto gjëra! (FOTO LAJM) Sporti nuk është vetëm lojë por edhe argëtim dhe humor njëkohësisht. Nuk janë të pakta momentet në sport, kur me gjithë
Shpërthim në Diell (FOTO GALERI) Syri i Observatorit (SDO) të NASA, që u hodh në hapësirë në shkurt të 2010-tës, ka regjistruar imazhe nga shpërthimi në
Guardiola: Messi? Gjëra që ndodhin Pep Guardiola, trajneri i Barcelonës provon ti qetësojë të gjithë në lidhje me dëmtimin që pesoi lojtari i tij Leo Messi
Militos i mungon Mourinho Pas zëvendësimeve në ndeshjet e fundit të kampionatit, Milito duket se nuk i ka pritur mirë ato. Agjenti i tij, Hidalgo
Edhe këto gjëra ndodhin! Ne bote nuk ndodhin vetem gjera te zakonta. Ne Austri, nje vajze 18-muajshe i lë prindërit jashtë në