999 rezultate për

ndodhin

Këto gjëra ju ndodhin pasi ndaloni së bëri shoping Ka një arsye pse shumica thonë që pazaret ose blerja e gjërave të reja mund të kenë aftësinë për t’ju bërë të ndiheni më
Gjërat e pabesueshme që ndodhin vetëm kur është ftohtë (FOTO LAJM) Edhe nëse ne pëlqejmë verën shumë më tepër se dimri, duhet të pranojmë se disa gjëra interesante, befasuese dhe të bukur
Paralajmërim i frikshëm: Në 2018 do të ndodhin dy herë më shumë tërmete Studiuesit shpresojnë se planifikuesit e qyteteve dhe politikanët në zonat e goditura nga tërmeti do të marrin parasysh
Në këtë muaj ndodhin arrestimet e para nga Gjykata Speciale Gjykata Speciale nuk e ka në agjendë shpalljen e aktakuzave të para, ani se prej fillimit të verës është funksionalizuar
7 gjëra që do të ndodhin kur të vdesë Mbretëresha Elizabetë (FOTO LAJM) Duke qenë se Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeta e Dytë, është në moshë të shtyrë, Mbretëria tashmë ka bërë përg
Lilaj: Këto gabime ndodhin në lojë, nuk kemi ç’të bëjmë Mesfushori Sabien Lilaj, në intervistën pas ndeshjes me Partizanin e Beogradit, shpjegoi momentin e gabimit pas pasimit
Për 24 orë ndodhin 52 aksidente Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur 52 aksidente trafiku pre
Cavani shuan zjarrin: Neymar? Gjëra që ndodhin Edinson Cavani pas atij episodi aq shumë të përfolur e mediatizuar mes uruguajanit dhe brazilianit Neymar, mbi momentin
Në Kosovë ndodhin dy raste "dhunë familjare" në ditë, sociologu apelon te institucionet Ervin Shkulaku/Kosovë Çështjet e “mëdha” të politikës po lë në hije marrjen e masave të shumë fenomeneve të tj
Valverde: Ndodhin gjëra të mira kur Messi kap topin, Dembes i duhet pak kohë për tu përshtatur Ernesto Valverde gjithashtu ishte i pranishëm në konferencë për shtyp mbrëmë pas ndeshjes kundër Juventusit të fituar me
Këto foto dëshmojnë së gjërat më të çuditshme ndodhin gjatë fluturimeve (FOTO LAJM) Jo gjithmonë udhëtimet janë të mërzitshme dhe të frikshme por ka dhe momente interesante të cilat të shkrijnë së qeshuri
5 gjërat e "tmerrshme" që i ndodhin trupit të njeriut kur jeni në avion Vera është sezoni ideal për t'u arratisur nga e lodhshmja dhe e përditshmja, një udhëtim është gjithmonë i mirëpritur pa
Presidenti i Bayernit: Me këto budallallëqe që po ndodhin nuk kam më respekt për Barcelonën Interesimi i vazhdueshëm për Ousmane Dembele ka zemëruar presidentin e Bayern Mynich Uli Hoeness, i cili gjithashtu krit
7 gjërat që i ndodhin të gjitha çifteve gjatë pushimeve të verës Po planifikoni një udhëtim së bashku dhe ti ndihesh shumë e emocionuar pasi mendon se këto do të jenë pushimet më romant
5 gjërat surprizuese që i ndodhin trupit nëse konsumoni dy vezë në ditë Veza është një ndër produktet që nuk mungon kurrë në shportën e konsumit të çdo familjeje shqiptare. Gjen përdorim pothu
6 gjëra të çuditshme që i ndodhin trupit tuaj kur udhëtoni me avion Me afrimin e verës, udhëtimet me avion në vende të ndryshme të botës për disa persona bëhen më të shpeshta. Por e ke
Gjërat që i ndodhin trupit tuaj kur nuk flini mjaftueshëm Të gjithë ekspertët shëndetësorë rekomandojnë që t’i bëni përafërsisht tetë orë gjumë në ditë. Megjithatë, shpeshherë pr
27 gjëra të tmerrshme që mund të ndodhin nëse nuk flini mjaftueshëm Mungesa e gjumit nuk është shaka. Shumë njerëz mund të mendojnë se mund të flenë më pak orë gjatë javës, e t’i zëvend
Konsumoni dy banane në ditë dhe shihni mrekullitë që do të ndodhin me trupin tuaj Ushqimi i shëndetshëm jo gjithmonë është i shijshëm. Por kjo nuk mund të thuhet në rastin e bananeve. Kjo është arsy
"Mrekullitë" që i ndodhin trupit tuaj nëse konsumoni dy banane në ditë Ushqimi i shëndetshëm jo gjithmonë është i shijshëm. Por kjo nuk mund të thuhet në rastin e bananeve. Kjo është ars