999 rezultate për

ndodhen

Moti i keq, përmbytje në fshatrat e Krujës Rreshjet e shumta të shiut kanë shkaktuar probleme të mëdha në zonën e Krujës, ku si rrjedhojë e tejfryrjes së lumit Ish
Peçi: Do vijojë ti shërbej Atdheut dhe Flamurit Në një intervistë eksluzive për "News 24", nëntetari shqiptar i plagosur gjatë një sulmi në Afganistan në 20 shkurt të k
Muzeu i armëve në Gjirokastër mes lagështirës Armët që ndodhen në Muzen Kombëtar të qytetit të Gjirokastrës po kërcënohën nga lagështira që ka përfshirë godinën në të
Incidenti në anijen Costa Allegra, panik tek udhëtarët (VIDEO) Pas shuarjes së zjarrit që përfshiu anijen Costa Allegra rreth një mijë persona të cilët ndodhen në bordin e kësaj anije
Shembet ndertesa në Rusi, regjistrohen 4 viktima Të paktën 4 persona kanë gjetur vdekjen dhe gjashtë të tjerë rezultojnë të humbur pas shembjes së një ndërtesë 9-katëshe
Serbia të tregojë ku ndodhen varrezat masive EULEX-i i kërkon Serbisë të tregojë se ku ndodhen varrezat masive me shqiptarët e vrarë gjatë luftës. Lajmi vjen një dit
Ku ndodhen hotelet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Të gjithë ata që duan të vizitojnë Nju Jorkun duhet të mendohen dy herë para se ta bëjnë dicka të tillë. Agjencia e
Plagosen babë e bir Babë e bir nga Laknasi i Kamzës kanë mbetur të lënduar mbrëmjen e sotme pas një zënkë e cila ka pasur si zanafillë një k
Byler: Në kufi ndodhen shërbyesit serbë Forcat speciale të Policisë së Kosovës janë tërhequr nga veriu dhe në kalimet kufitare, ndodhen shërbyesit serbë. Kjo ës
Përfundon Superliga Shqiptare Janë luajtur ndeshjet e fundit të kampionatit shqiptar ku kanë fituar Flamurtari kundrejt Skëndërbeut kampion me rezulta
Klandestinët vijojnë zbarkimin në Itali Forcat e Guardia di Financa kanë evidentuar një varkë me 600 klandestinë rreth 50 milje në jug të ishullit të Lampeduzës
21 janari, Doshi, Sterkaj e Ndoka thirren në Prokurori Tom Doshi dhe Paulin Sterkaj janë dy deputetët e parë, të cilët po deshmojne në prokurorinë e Tiranës lidhur me demonstr
Pacolli, iniciativë për evakuimin e shtetasve kosovarë në Egjipt Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli përmes një deklarate me shkrim bëri të ditur se ka ndërmarre një iniciativë që nga dita e