999 rezultate për

ndodhen

Tetovë, banorët ankohen se ndodhen padrejtësishtë në listën e votuesve të dyshimtë Qindra qytetarë nga Tetova janë habitur kur kanë parë të dhënat e tyre në listën e votuesve. Ata sqarojnë se nuk kan
Vrasësit e Elton Çiçës ndodhen në Shqipëri Vrasësit e Elton Çiçës ndodhen në Shqipëri. Policia e Tiranës ka mundur të dokumentojë me prova të pakontestueshme autor
Djali i Faik Myrtaj: Provat ndodhen jashtë shtetit, është çështje orësh Djali i Faik Myrtaj, në një prononcim për mediat ka deklaruar se ka prova të pakundërshtueshme për 21 Janarin, prova të
Ja si ndodhën shpërthimet në aeroportin e Brukselit (FOTO & VIDEO) Tre ditë pas sulmeve të përgjakshme në Bruksel, në aeroport dhe në metronë e kryeqytetit të Belgjikës, televizioni belg
Trendi më i fundit i ngjyrës së thonjve (FOTO LAJM) Thonjtë janë një pjesë e rëndësishme në pamjen tonë, prandaj shumë nga ne janë në dilemë në lidhje me ngjyrat më të pref
39 vjeçari merret peng në prani të djalit 8 vjeçar, policia lokalizon ku ndodhen autorët Update - Në kohë reale, policia ka lokalizuar se ku ndodhen personat që rrëmbyen 39-vjeçarin Ylber Kerri, në mes
A ndodhen vërtetë në Maqedoni Lavdrim Muhaxheri me shokë? Dita e martë në Maqedoni u karakterizua me lajmin se të paktën 7 kosovarë të lidhur me ISIS-in thuhet të kenë hyrë në ra
Shkelet Protokolli i Shtetit, tre krerët ndodhen jashtë vendit Tre krerët më të lartë të shtetit janë njëkohësisht jashtë vendit, duke bërë që Protokolli i Shtetit të mos jetë serioz,
"Bad Blue Boys" ndodhen në Shqipëri (FOTO LAJM) Tifozët ultras të Dinamo Zagreb, "Bad Blue Boys", ndodhen në Shqipëri. 150 anëtarë të grupimit janë pajisur edhe me bile
Studim/ Ku ndodhen fëmijët më të lumtur?! Fëmijët janë krijesa më e brishtë që kudo ndodhen përhapin mirësi. Një studim i realizuar mbi lumturinë e tyre na sjell
Ku ndodhen Beg Riza dhe Mirsad Ndrecaj? Për dy personat që u përfolën si të përfshirë në luftimet e Kumanvoës, Beg Rizajn dhe Mirsad Ndrecajn, ende nuk ka asnjë
Mediat në Maqedoni ndodhen nën trysninë e pushtetit Në raportet e shumë organizatave të ndryshme ndërkombëtare, Maqedonia radhitet në grupin e shteteve me liri të kufizuar,
Ja ku ndodhen shpellat më të bukura në botë (FOTO-LAJM) Ne jemi mësuar të shohim bukuritë e natyres nën rrezet e diellit. Por udhëtimi më interesant është nën tokë mes shpellav
Plisat ndodhen në Beograd? Grupi i tofzëve nga Prishtina, Plisat, do të jenë të pranishëm në ndeshjen Serbi – Shqipëri, ndonëse këtë gjë e kanë të
Në Britani ndodhen 303 të burgosur shqiptarë Shqipëria bën pjesë në dhjetë vendet me më shumë të burgosur në Britaninë e Madhe. Sipas shifrave të publikuara nga auto
Grabitjet më të mëdha ndodhën në rajonin e Pollogut Në rajonin e Pollog janë grabitur disa shtëpi gjatë festës së ndërrimit të viteve. Kjo ka ndodhur në disa shtëpi ku pron
Ushtria e talenteve të Arsenal, ku ndodhen tani (FOTO LAJM) Arsenal dhe Chelsea do të përballen sonte në mbrëmje në "Emirates Stadium" në ndeshjen e vlefshme për çerekfinalet e "Ca
Kandidatët nuk heqin dorë nga postet ku ndodhen Çdo ministër dhe deputet që është përfshirë në garën për kryetarë dhe këshilltarë komunash në zgjedhjet lokale të 3 nënt
Aksidenti tragjik: 2 prej të plagosurave në gjendje të rëndë Drejtori i Spitalit Ushtarak Bedri Mihja në një prononcim për mediat u shpreh sot se 14 vajza ndodhen në Spitalin Ushtar
Zgjatet mandati i forcave gjermane në Kosovë Qeveria e gjermane ka vendosur të zgjasë edhe një vit mandatin e forcave të armatosura në Kosovë ndërsa vendimi pritet t