999 rezultate për

ndodhen

Shifra tronditëse/ Për katër muaj ndodhën 5 mijë aksidente rrugore Në 4-mujorin e parë të këtij viti, 29 persona kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion. Gjatë kësaj per
Misteri për varrin e Saddam Hussein: Ku ndodhen eshtrat e tij 12 vjet pas vdekjes? Kanë kaluar 12 vjet nga dita kur Saddam Hussein vdiq pas varjes së tij në dhjetor të vitit 2006, por ende është mister v
Ministria jep detaje për kosovarët e plagosur në Serbi, tregon ku ndodhen Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës është njoftuar nga Zyra Ndërlidhëse Diplomatike e Republikës së Ko
Vranë të riun në mes të Greqisë, ku ndodhen 3 shqiptarët Tre shqiptarët e dyshuar për vrasjen e 19-vjeçarit grek në Athinë, nuk kanë hyrë në Shqipëri. Të paktën jo përmes kal
Zhytësit afrohen te vendi ku dyshohet se ndodhen policët Zhytësit e ekipeve të shpëtimit, të zjarrfikësve e të njësiteve të FSK-së, janë duke vazhduar kërkimet në lumin Lepenc n
Mbetet mister varri i Sadami Huseinit: Ku ndodhen eshtrat 12 vjet pas varjes? Kanë kaluar 12 vjet nga dita kur Saddam Hussein vdiq pas varjes së tij në dhjetor të vitit 2006, por ende është mister v
Mësoni ku ndodhen zyrat e reja të Gruevskit Ish lideri i VMRO-DPMNE-së ka zyra të reja edhe atë në QT “Palloma Bjanka”, jo larg nga selia e bardhë e partisë, e ndër
Nga UFOT te sferat që bien nga qielli, fenomenet e mistershme që ndodhën në Shqipëri Si në cdo vend të botës, edhe në Shqipëri ka ende disa fenomene dhe mistere që akoma nuk kanë një shpjegim të arsyeshëm.
Tmerruese, për 24 orë ndodhën 81 aksidente Aksidentet këto ditë më ngrica janë shtuar. Vetëm gjatë ditës së djeshme, kanë ndodhur 81 aksidente. Prej këtyre aksi
Thellohet skandali, Kristal falsifikoi regjistrat që ndodhen në Ministrinë e Arsimit Ditën e sotme është vënë në pranga shtetasi Ahmet Muçaj, ish-pronar i Universitetit privat "Kristal". Burime nga blu
Këto dëshmi zbardhin vrasjen por ndodhen në Serbi Mediat serbe, referuar burimeve jozyrtare, raportojnë se posejdohen regjistrime mbi vrasjen e Oliver Ivanoviç, krim i nd
Kur nuk dini asgjë për vendin ku jetoni! (FOTO LAJM) Ju mendoni se dini gjithçka për vendin ku jetoni, derisa një ditë ju shihni diçka kaq të çuditshme. Disa njerëz ndanë
Ngjarje historike që ndodhën në të njëjtën kohë, rastësi të frikshme (FOTO LAJM) Duke lexuar në internet rreth Mbretëreshës Elizabeth dhe Marilyn Monroe, zbuluam se këto dy ikona ndajnë të njëjtin vit
Për 24 orë ndodhën 32 aksidente rrugore Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 32 aksidente trafiku prej të cilave dhjetë kanë
Gratë e lojtarëve madrilen veshin hixhabin teksa ndodhen në Abu Dhabi (VIDEO) Teksa ndodhet në Abu Dhabi për të zhvilluar gjysmëfinalen e Kupës së Botës për klube. Por në vigjilje të kësaj sfide
Për 24 orë ndodhën 40 aksidente Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur një aksident me pasoja f
Lajm i fundit nga NASA: Brenda 20 viteve do të gjejmë ku ndodhen UFO-t Jeta e huaj mund të gjendet brenda dekadave të ardhshme, sipas shkencëtarëve të NASA-s që udhëheqin kërkimin e jashtokso
Për 24 orë ndodhën 45 aksidente Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur gjithësej 45 akisdente,15 pre tyre përfunduan me
Kujdes nga versioni i ri i Whatsapp-it! Dyshoni se partneri ju tradhëton? Nuk dëshironi të prisni të tjerët duke shkuar më herët në vendtakimin e caktuar? Që
Shqetësuese/ Për 48 orë ndodhën 132 aksidente rrugore Numri i lartë i aksidenteve vazhdon të jetë një fenomen tmerrues në Kosovë. Sipas raporteve të Policisë së Kosovës v