999 rezultate për

ndodhen

Rrëfehet polici: Ja ku ndodhen parcelat me kanabis të Tërmet Peçit Kryetari i bashkisë së tepelenës, Tërmet Peçi, pronar i parcelave me kanabis. Ky është denoncimi që bën në Facebook-u
I gënjyen të gjithë! Ermali dhe Elvana nuk ndodhen në festivalin e Kanës (VIDEO) Prej dy ditësh Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata kanë informuar publikun se ndodhen në festivalin e Kanës për të promovuar f
Thaçi dhe Vuçiçi sot ndodhen në Maqedoninë e Veriut Në Kabinetin e Presidentit “Vila Vodno” sot, në orën 13:45, do të mbahet ceremonia zyrtare e pranim-dorëzimit të funksio
Sa ushtarë shqiptarë ndodhen me misione jashtë vendit Ditën e sotme, në një mision për demontimin e minave në Letoni, humbi jetën 32 vjeçarja Zarife Hasanaj dhe mbeten te pla
Besoje ose jo, por shteti nuk e di ku ndodhen fëmijët e gruas së vrarë nga Pjeter Ndrecaj Valbona Marku Ndrecaj dhe e bija e saj nëntëvjeçare Klara Ndrecaj janë vrarë në natën e 7 Gushtit të 2018-ës nga bashkës
Për 24 orë ndodhën 23 aksidente në Shkup Një shofer ka marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa 19 persona lëndime më të lehta trupore në dy nga gjithsej 23 akside
Malet më të larta në planet ndodhen në brendësi të tokës Janë zbuluar malet më të larta të planeti, shkruan Albeu.com Ato ndodhen në brendësi të tokës me një thellësi prej 660
Ambasada amerikane reagon me shqetësim për protestën Ambasada amerikane ka reaguar sëfundmi në lidhje me protestën duke theksuar se dënonte aktet e dhunës që ndodhën gjatë s
Filipçe: 7 pasagjerë janë ende në gjendje kritike, ja ku ndodhen Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot në mëngjes i vizitoi pacientët e lënduar nga aksidenti i mbrëmshëm që ndodhi
Minus 65 gradë, moti ekstrem godet shtetin ku ndodhen shumë shqiptarë Pjesa veriore e Ontarios është paralajmëruar se do të përjetojë kushte ekstreme të motit të ftohtë dhe mund të përballet
5 pritjet më spektakolare të javës së 21-të në Francë (VIDEO) Përmes kësaj video ju do të shikoni dhe shijoni 5 pritjet më spektakolarë që ndodhën në javën e 21 të kampionatit france
Ku ndodhen fëmijët që babai u vrau nënën dhe tezen Disa ditë pas krimit makabër ku një 34-vjeçar vrau me thikë gruan dhe motrën e saj 18-vjeçare, kryetari i bashkisë së Ba
Përplaset nga motori 65-vjeçari tek Unaza e Re (FOTO LAJM) Një këmbësor është përplasur nga një motor në zonën e Astirit në Tiranë. Shtetasi është përpjekur të kalojë rrugën në
Vrasje, paqe, katastrofa, zhdukje, dasëm, çfarë ngjarje të bujshme ndodhën në vitin 2018 (FOTO LAJM) Nga Ervin Shkulaku Tashmë jemi në ditët e fundit të vitit 2018 por si të gjitha vitet edhe ky vit la shënimet
UEFA publikon renditjen e klubeve, shikoni ku ndodhen ekipet shqiptare UEFA ka publikuar renditjen e klubeve për vitin 2018-2019. Ky klasifikim kryesohet bindshëm nga Reali Madridit. Kampionë
Shteti i BE-së i ngulfatur nga mafia, edhe në infrastrukturë ndodhen Mafia vazhdon të jetë e fuqishme në Itali karshi një shteti të dobët i cili edhe pse ka vite të tëra ende nuk ka mundur
Ja sa lëkundje ndodhën pas tërmetit prej 5.1 ballë, çfarë pritet të ndodhë Sizmologu Olgert Gjuzi në një intervistë, tha se tërmeti më i fuqishëm u regjistruar në afërsi të Bulqizës me magnitudë
Agjenti i Hysajt: Arritëm marrëveshjen për t’u transferuar te Chelsea, por... Elseid Hysaj ishte shumë pranë transferimit te Chelsea. Lajmi është konfirmuar nga vetë menaxheri i mbrojtësit shkodr
Shokuan publikun, të gjitha skandalet që ndodhën te Çani Emisioni "Zone e lirë", shquhet për faktin që gjërat thuhen hapur dhe në mënyrë të drejtpërdrejtë. Në këtë emision A
Rrugët e Anglisë kthehen në "shkretëtirë", por ja ku ndodhen njerëzit (FOTO LAJM) Anglia njihet si vendi ku lindi sporti i futbollit dhe anglezët njihen si tifozët më të çmendur të këtij sporti. Kët