999 rezultate për

ndoc

"Kaubojsi" do të garojë përballë "Piktorit"? Ai njihet mjaft mirë sapo përmendet termi "Kaubojsi", ndërsa është një ndër figurat mjaft karizmatikë në Parlamentin shq
Blushi ironizon Ndocajn: Është shoku i Ramës! (VIDEO) Deputeti i PS Ben Blushi ka komentuar faktin që Eduard Ndocaj mund të kandidojë për postin e kryetarit të Partisë Social
E bujshme / "Kaubojsi" për kryetar të PS Kongresi i Partisë Socialiste që mbahet më 19 mars pritet të dhurojë shumë surpriza. Por duket se një suprizë sa int
"Kaubojsi" vizitë në Prishtinë, bën homazhe te shtatorja e Zahir Pajazitit (FOTO LAJM) Deputeti i Lezhes ne Kuvendin e Shqiperise, Eduart Ndocaj, po zhvillon nje vizite ne Prishtine. Ai ka kryer homazhe t
Frederik Ndoci: Parashqevia ishte e preferuara e... Artisti me zë unik Frederik Ndoci është një person që shpesh ka një rëndësi të madhe gjatë daljes në publik. Gjatë prono
"Kaubojsi" dhe "artisti" i LSI-së ia marrin këngës (VIDEO) Deputeti i PS Eduart Ndocaj dhe ai i LSI-së Ylli Shehu duken në një video teksa ia marrin këngës me çifteli. Nga vide
"Kaubojsi" viziton Kristi Mazen, "gozhdon" politikën për fonde Deputeti "Kaubojs" ka vizituar djalin që ishte i sëmurë me trombozë në mëlçi, Kristi Maze, i cili në muajin nëntor u nis
Mesazhi i "Kaubojsit" për politikanët që ikin me pushime (FOTO LAJM) Deputeti Eduart Ndocaj, ka zgjedhur që në festat e fundvitit të marrë familjen e tij e cila jeton në Itali, për të kalua
Eduart Ndocaj bëhet "Babagjysh" për fëmijët e varfër të Torovicës (FOTO LAJM) Ashtu i thjeshtë por origjinal, deputeti Eduart Ndocaj surprizon edhe këtë herë mbarë opinionin publik, qe eshte indifer
"Kaubojsi" ia merr valles me mësuesit (VIDEO) Çdo ditë e më shumë shfaqet edhe më tepër protagonizmi i deputetit "Kaubojs". Deputeti Eduart Ndocaj ka festuar me stafi
“Kaubojsi”: Unë bëj ligjin në shtëpi por edhe laj enët e ndihmoj gruan Deputeti i Lezhës, Eduart Ndocaj, ka shuar heshtjen sa i takon jetës së tij private, duke bërë me dije se ai jo vetëm bë
“Kaubojsi” shokohet me indiferencën e drejtorit dhe kushtet në spitalin e Lezhës (FOTO LAJM) Teksa ka kaluar vetëm një ditë pas arrestimit të infermierit të spitalit të Lezhës, se kishte qëndruar në kabinë me shof
Ja kush është propozimi i Ndocajt për njerëzit në nevojë Ishte mjaft e dhimbshme sesi një e moshuar të vdiste nga të ftohtit pasi i kishin shkëputur energjinë elektrike. Por dep
"Një sufllaqe në vend të një restoranti luksoz" Deputeti Ndocaj e ka shfaqur shpesh herë se ai i qëndron larg njerëzve të kollarisur dhe se dëshiron të jetë pjesë me ma
"Kaubojsi" në Kryeministri (FOTO LAJM) Eduard Ndocaj, i cili ka marrë emërtimin si "kaubojsi" për shkak të kapeleve të tij të veçanta ka qenë i ftuar në kryemi
Surprizon deputeti “kaubojs”: Do martohem për herë të tretë Menjëherë pasi mori mandatin e tij si deputet i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj braktisi Milanon, e u vendos në ve
Ndocaj e Ndreu solidarizohen me popullin francez (FOTO LAJM) Deputetët Ndocaj e Ndreu janë solidarizuar me popullin francez. Ata kanë përcjell mesazhe ngushëllimi në profilet e tyre
Më mirë të jesh apo të kesh?! Deputeti Eduard Ndocaj, i cili ka zënë një vend në parlament pas disa dorëheqjeve të deputetëve të Lezhës, ka kohë që ës
"Kaubojsi" i Lezhës: Të votojnë emigrantët Deputeti më i ri në Kuvend, i ashtëquajtur si "kaubojsi i Lezhës", Eduard Ndocaj ka mbajtur fjalën e tij në parlamentin
Rrëfehet gruaja e Ndocajt: Eduarti është frymëzimi im Deputeti me i ri i Kuvendit Eduart Ndocaj u bë "fenomeni" i realitetit dhe virtualitetit, si rrallëkush në historinë e P