999 rezultate për

ndoc

Dështoi në politikë, "Kaubojsi" hyn në Akademinë e Shkencave (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj tashmë është jashtë politikës. Në zgjedhjet e 25 qershorit deputeti më interesant i Kuvendit
Shpërthen "lufta" mes "kaubojsit" dhe "filozofit": Ti vjen nga Marsi Eduart Ndocaj njihet si ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë i cili shpesh u vu në lojë në rrjetet sociale për shkak të
Nuk fitoi asnjë mandat, “Kaubojsi” shpërthen ndaj lezhjanëve: Këlyshë komunistash! Ish-deputeti socialist, kryetar i PBDKSH, Eduart Ndocaj pas rezultatëve të para të votimit ka bërë një deklaratë të fort
“Kaubojsi” nuk zhgënjen as ditën e zgjedhjeve (FOTO LAJM) Është një nga politikanët që ka bërë mjaft të flitet për të. Edhe gjatë ditës së sotme duket se kandidati për deputet E
Kjo nuk pritej! "Kaubojsi" tallet me spotin e Edi Ramës (VIDEO) Kreu i Lidhjes Demokristiane Eduard Ndocaj ka realizuar një video ironike me kryeministrin Edi Rama. Në fokus është
“Godet” Eduart Ndocaj: Dëshira ime është të burgoset Meta…(VIDEO) Ish-aleati i Bashës, Eduart Ndocaj i ka sjellë një tortë nënkryetarit të partisë që ai drejton me rastin e ditëlindjes.
“Kaubojsi” i del kundër Bashës: Nuk futem në listat e PD-së për zgjedhje Eduart Ndocaj, deputeti kauboj që ka firmosur marrëveshje me Lulzim Bashën nuk e pranon ofertën e kreut të PD-së për të
Në zgjedhje me aleatët, Spahiu e Ndocaj jashtë listave të Bashës Është drejt përfundimit seleksionimi i kandidatëve të propozuar nga baza e PD për zgjedhje. Gjatë paradites të së mër
“Kaubojsi” i le të gjithë pa fjalë, ja çfarë ka bërë së fundmi (FOTO LAJM) Fillimisht “kaubojsi” la PS-në dhe nënshkroi një marrëveshje bashkëpunimi me PD-në dhe Lulzim Bashën, ndërsa tani, ka v
“Kaubojsin” e ze gjumi në avion, shikon çfarë i bëjnë shqiptarët (VIDEO) Disa pasagjerë shqiptarë që po udhëtonin ditën e djeshme me avion nga Amsterdami në Milano mes të huajve të shumtë kanë
Basha mbyll protestën, Berisha e Ndocaj e shoqërojnë në selinë blu Protesta e opozitës mbaroi dhe kryetari i PD-së mbërriti në selinë blu shoqëruar nga ish-kryeministri Sali Berisha, kreu
“Ujku i Cërrikut” proteston krah Bashës (FOTO LAJM) "Ujku i Cërrikut” nuk ka munguar as në protestën e sotme të PD-së e cila po zhvillohet para Kryeministrisë. Në foton
“Kaubojsi” shpërthen ndaj Hahn: Palaço, bëj detyrën tënde! Një ditë ka kaluar tashmë nga publikimi i letrës së eurokomisionerit Johannes Hahn, dhe politika shqiptare vijon ende të
Deputeti i PS-së braktis përfundimisht Ramën Pasi deklaroi se partia që ai drejtonte nuk do të hynte në zgjedhjet e 18 qershorit dhe se do të shkëputej nga socialist
Bllokoi rrugën me dhi, shoqërohet në komisariat bariu Lush Ndoci Lush Ndoci bllokoi rrugën Lezhë - Shkodër me dhitë e tij duke iu përgjigjur thirrjes së opozitës, por tashmë kanë fillua
“Kaubojsi” i Lezhës braktis PS-në, i bashkohet çadrës Deputeti Eduart Ndocaj ka njoftuar se nuk do te marre me pjese ne Kuvend, duke iu bashkuar kauzës së opozitës për zgjedh
Eduard Ndocaj bëhet lëmsh: Të mbajmë një m*t heshtje...(VIDEO) Deputeti Eduart Ndocaj në seancën e fundit plenare në Kuvend është emocionuar. Bëhet fjalë për momentin kur kërkoi 1 min
Sherr mes Bushatin dhe Ndocajt: Injorant e këlysh komunizmi… (FOTO LAJM) Këtë të enjte në Kuvend mori fjalën deputeti i Lezhës Eduard Ndocaj, fjalë e cila ka shkaktuar mërzitje tek ministri i J
"Balili mbrohet nga qeveria shqiptare" Deputeti i PS Eduart Ndocaj ishte sot për vizitë në shtëpinë e familjarëve të Klemend Balilit, nga ku do të deklaronte s
Deputeti i PS-së Ndocaj viziton Santa Quaranta: Krenar për Balilajt, kapedanë të vërtetë Deputeti i partisë Socialiste Eduart Ndocaj ka shkuar sot në resortin turistik të familjes së Kelmend Balilit në Sarandë