999 rezultate për

ndoc

Kallëzimi i biznesmenit për ‘Kaubojsin”: Si më mori “Audi Q7” dhe 78 mijë euro kesh Është siguruar kallëzimi i plotë që biznesmeni italian, Vincezo Ricci ka bërë ndaj ish deputetit “kaubojs” Eduard Ndocaj
Thellohet skandali, pas Ndocajt italiani përmend në denoncim edhe Ramën Pas denoncimit është zbardhet dëshmia e italianit që denoncoi ish-deputetin Ndocajn. Sipas tij ai ka takuar një ital
Flet avokati i Eduart Ndocajt: Ja kush e kallëzoi për mashtrim “kaubojsin” Pas publikimit të njoftimit të policisë për “mashtrim” për ish-deputetin Eduart Ndocaj, ka reaguar avokati i tij. Pa
Reagon avokati i Ndocajt: Policia e shpalli në kërkim, kur deputeti po bënte dorëzimet në Kuvend Sic edhe e sqaroi ish-deputeti Ndocaj, lajmi në lidhje me arrestimin e tij tashmë do ti kalojë në duar avokatit të tij.
Ndalimi i tij, “kaubojsi” përmend emra: Pas kësaj fshihet Rama dhe deputeti famoz i PS-së Pas lajmit se ai ishte ndaluar nga policia në Durrës ka ardhur edhe reagimi i Ish-deputetit Eduard Ndocaj. “Nuk ka as
U fol se u ndalua nga policia për mashtrim, Ndocaj: Sulm politik nga banditë me pushtet Pas lajmit se ai ishte ndaluar nga policia në Durrës ka ardhur edhe reagimi i Ish-deputetit Eduard Ndocaj. “Nuk ka as
"Kaubojsi" reagon pas lajmit për ndalimin nga policia: Jam në traget Pas lajmit se ai ishte ndaluar nga policia në Durrës ka ardhur edhe reagimi i Ish-deputetit Eduard Ndocaj. “Nuk ka as
E FUNDIT/ Policia ndalon Eduart Ndocajn, për çfarë akuzohet "kaubojsi" Policia e Durrësit ka ndaluar ish-deputetin e Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj. I njohur si ‘kaubojsi’ ish-deputeti ës
Personazhi më i veçantë i politikës poston fotografi nga dasma e tij (FOTO LAJM) Padyshim që dasma në jetën e njeriut është një nga çastet më të rëndësishme. Ka qenë një politikan shqiptar i cili ka
Vajza e Topallit shpërthen kundër komunistëve: Gjaku s’bëhet ujë! Vetëm një ditë një pas cermonisë përkujtuese së Pezës dhe shfaqja e veteranëve me portretin e Enver Hoxhës ka reaguar as
Policia i bllokoi lokalin ku këndonte Ndoci, flet për herë të parë pronari Pas ndërhyrjes së policisë në lokalin ku këndonte Frederik Ndoci, ka reaguar edhe pronari i lokalit. Lekë Marku ka t
E akuzoi se dërgoi policinë, Voltana Ademi i përgjigjet Frederik Ndocit Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka reaguar sot pas deklaratave të këngëtarit Frederik Ndoci, i cili e aku
Dalin pamjet, si ndërhyri policia në lokalin që këndonte Frederik Ndoci Frederik Ndoci ka reaguar ashpër në rrjetet sociale pasi policia i ka ndërhyrë dhe ndaluar koncertin në një nga lokalet
Rama mbylli lokalin ku po këndonte Frederik Ndoci? Këngëtari: E ka bërë opozita (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se teksa po këndonte këngëtari i shquar shkodran Frederik Ndoc
E nisi si murator e përfundoi deputet, zbardhet biografia e “Kaubojsit” Deputeti i Lezhës Eduart Ndocaj pak kohë më parë ka publikuar biografinë e tij. Më 25 qershor ai nuk mundi të siguro
U përfshi në një aksident tragjik, Ndocaj: Koha për politikë Deputeti Eduard Ndocaj ka publikuar në Facebook kafen e parë pas aksidentit të rëndë që pësoi në Itali. Ndocaj speci
"Pash jetën si në film", del fotoja e aksidentit të frikshëm të deputetit (FOTO LAJM) Deputeti Eduart Ndocaj ka publikuar një tjetër foto nga aksidenti i tij i frikshëm dy ditë më parë në Parma. Përmes
“Kaubojsi” e tepron, shikoni ndryshimin drastik në pamjen e jashtme (FOTO LAJM) Deputeti “kaubojs” Eduart Ndocaj, ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Facebook” ku shfaqet me një look të ri.
Kaubojsi bëhet tapë në Korçë, shikoni çfarë i bën Vangjel Dules (VIDEO) Eduart Ndocaj ka kthyer disa gota më shumë nga ç’duhej në një takim në Boboshticë të Korçës dhe më pas ka filluar të tal
Eduard Ndocaj rrëfen misterin e kapelës së kaubojsit (FOTO LAJM) Një nga detajet që e bëri shumë të njohur ish-deputetin Eduard Ndocaj është kapela e tij prej kaubojsi që ai nuk e heq