999 rezultate për

ndoc

Habit Kaubojsi: Rama dhe Basha, dashuri me shikim të parë Ish-deputeti i famshëm i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj ka bërë një deklartë të pazakontë në lidhje me kryeminist
Ndocaj ua kalon të gjithëve, poezia për bashkëshorten do t'ju përlotë (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj nuk ka harruar të surprizojë bashkëshorten e tij në ditën e madhe t
Frederik Ndoci nuk përmbahet, ofendon me gjeste antishqiptarët (FOTO LAJM) Patriotizmi i këngëtarit shumë të njohur Frederik Ndoci, është bërë gjtihnjë sebep për diskutime apo debate sidomos në r
La politikën dhe historinë, Ndocaj i futet pikturave nudo (FOTO LAJM) Erduart Ndocaj ka bërë kthesa 180 gradëshe këtë vit ku nga politikan, fillimisht u fut në lëmin e historisë, ndërsa tani
Ndocaj kërcënon Ramën: Dorëhiqu pa mbaruar shiu! (VIDEO) Ish-deputeti Eduart Ndocaj i njohur ndryshe si “Kaubojsi” ka “kërcënuar” Ramën me anë të një statusi në Facebook. Du
Të rinjtë e fishkëllyen, Kaubojsi tallet keq me Ramën (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme në ditën e rinisë u "surprizua" nga të rinjtë të cilët fishkëllenin pa pushim duke
Eduart Ndocaj dhe Kejvinës ''u del” sekreti në mes të emisionit, ja lidhja e tyre Në një nga puntatat e ''Xing me Ermalin'', Kejvina Kthella na zbuloi një sekret.Gjatë një loje ajo tregoi se Eduart Ndoc
Mbani të qeshurën! Kallashi dhe Kaubojsi dhurojnë spektakël mbi dem (VIDEO) "Xing me Ermalin" mbrëmë ka dhuruar spektakël dhe humor për publikun. Kjo për shkak se në emision ishte ftuar "Kaubo
A e ngacmojnë femrat Kaubojsin? Përgjigja e tij do ju shkrijë së qeshuri Eduart Ndocaj padyshim që është një ndër politikanët më interesantë që ka pasur ndonjëherë Shqipëria. Kjo për shkak
Ndocaj flet për kapelën e kaubojsit: Trump më ka kopjuar mua Një detaj që ndoshta njerëzit ekanë vënë re për lidhjes mes Donald Trump dhe Eduard Ndocaj është kapela e kaubosjve që
Kallashi vë në siklet Eduard Ndocajn, i bën twerk LIVE (FOTO LAJM) I ftuar sot në “Xing me Ermalin” është ish-deputeti Eduart Ndocaj i quajtur ndryshe “Kaubojsi”. Ama e ftura e vecant
Tha se kishin një lidhje, Kejvina dhe ish-deputeti përballen në studio Në një nga puntatat e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella zbuloi një fakt që nuk dihej më parë për të. Gjatë një loje të
Ish-deputeti jep premtimin e padëgjuar: Do e bëj Lezhën si Teksasi I ftuar sotnë Xing me Ermalin, ish-deputeti Eduard Ndocaj iu përgjigj puetjes së nëse do të hedhë kandidaturën për kryet
"Kaubojsi" sqaron humbjen në zgjedhje: Bëra gabim që s’u mora me hashash Ish-deputeti Eduart Ndocaj i cili ndryshe edhe si "Kaubojsi" ka qenë i ftuari i radhës në Xing me Ermalin. Ndër të tj
Bllokohet nga reshjet në rrugën e Kombit, Ndocaj ka një mesazh për Ramën (VIDEO) Ish-deputeti socialist Eduart Ndocaj është bllokuar në autostradë për shkak të reshjeve të shiut të cilët kanë shkaktuar
Frederik Ndoci thumbon Bujar Qamilin: Tash që kam titullin “Mjeshtër i madh” bëj foto me esmere U duk sikur vetëm pak kohë më parë ish-presidenti Bujar Nishani e lëshoi pak dorën me dhënien e titullit “Mjeshtër i M
Ish-deputeti i PS: Tradhtia e Esat Pashës, më e keqe se masakrat serbe U desh të linte politikën që të zbulonte pasionet e tjera të tij. Ky është ish-deputeti i PS-së Eduart Ndocaj, i cili pa
Ish-deputeti socialist ironizon Tahirin: Mos u mërzit! Ish-deputeti i PS-së Eduart Ndocaj, i njohur si "kaubojsi" ka gjetur momentin për të bërë ironi ndaj Saimir Tahirit me v
Zbardhet dëshmia e italianit: Ndocaj më zhvati 78 mijë euro dhe një “Audi Q7” Vetëm dy ditë më parë policia bëri me dije se një biznesmen Italian ka denoncuar ish-deputetin socialist Eduat Ndocaj pë
Ndocaj pas akuzave për mashtrim: Italiani është me probleme mendore Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka folur edhe njëherë për sa i përket akuzave për mashtrim, paditur nga një shtetas italian.