999 rezultate për

ndoc

Frederik Ndoci komenton zgjedhjet në SHBA: Do të ketë protesta Këngëtari i njohur, Frederik Ndoci ka komentuar sot zgjedhjet presidenciale që u mbajtën në Shtetet e Bashkuara të Ameri
Zgjedhjet presidenciale në SHBA, Frederik Ndoci zbulon kë votoi Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është çështja e ditës në mbarë botë. Kush do të jetë presiden
Disa orë në komisariat, flet Eduart Ndocaj: Më morën zvarrë, shkova në spital! Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar sapo doli nga komisariati i policisë në Lezhë, ku u shoqërua për disa orë, pasi nu
Prej orësh në polici, lirohet ish-deputeti Eduart Ndocaj Pas disa orësh ndalim nga policia, ish-deputeti, Eudart Ndocaj është lënë i lirë nga policia. Ndocaj u arrestua parad
Me urdhër të Ramës, momenti i arrestimit të Eduart Ndocajt (VIDEO) Ky është momenti kur policia e Lezhës ka shoqëruar ish-deputetin Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si kaubojsi. Shk
Shkoi i paftuar aty ku ishte Rama, Ndocaj shoqërohet me forcë nga policia (VIDEO) Një incident ka ndodhur në përurimin e shtëpisë së Fishtës, kësisoj forcat e policisë shoqërojne ish deputetin Eduart Nd
Eduart Ndocaj rrëfehet per dobësimin drastik: Tani mund të lidh këpucët (FOTO LAJM) Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
Ekzekutimi i vëllezërve Haxhia në Durrës, lihet në burg Altin Ndoci Gjykata e Posaçme e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Altin Ndocin i dyshuar për vrasjen e vë
Koronavirusi i merr jetën zyrtarit të lartë socialist, Rama bën postimin prekës Ka humbur betejën me koronavirusin në moshën 65-vjeçare drejtori i konvikteve të Tiranës, dhe njëherësh kreu i PS-së në
Njihej ndryshe si "bosi i kokainës", kush është laçiani me 6 emra që OFL i çoi "letrën" Forca e Ligjit dje u shfaq sërish në Lezhë e Laç, ku u dërgoi formularin për deklarimin e pasurisë 4 personave. Njëri
Rama i ka bërë bllok në telefon, ish-deputeti i tij e ngushëllon publikisht për humbjen e së ëmës Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si ”Kaubojsi”, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngushëlluar kry
Nuk njihet më! Eduart Ndocaj tregon sekretin se si ra drastikisht në peshë "Unë që në muajin janar marr vetëm pjesë nëpër tavolina dhe nuk ha, jam si dekor..." Pak kohë më parë ish-deputeti Ed
"Një sfidë e vërtetë", Ndocaj tregon sekretin e dobësimit Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
"Kaubojsi" dyshon se Veliaj nuk është infektuar me COVID-19: Gënjeshtër, virusi nuk i afrohet! Ish-deputeti, Eduart Ndocaj, ka folur lidhur me zhvillimet e fundit politike, duke u shprehur se vendimi i qeverisë për
Kaubojsi bën ndryshim drastik, nuk e keni parë asnjëherë kështu pranë bashkëshortes (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj tashmë është super në formë. Pasi u tha lamtumirë kileve të tepërta, ai ka publikuar disa fot
Frederik Ndoci nuk beson pandeminë e COVID-19: Skenografi! (FOTO LAJM) Nuk janë të paktë njerëzit që edhe sot nuk besojnë se COVID-19 është i vërtetë. Një ndër ta është edhe këngëtari i nj
"Prej 60 vitesh kam plumbin e komunistëve në mushkëri", historia e panjohur e të dënuarit me vdekje Publikohet historia e panjohur e Zef Pren Ndocit me origjinë nga fshati Spaç i Mirditës, familja e të cilit gjatë periud
Ish-deputeti socialist: Arrestohet Edi Rama Ish deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Ndocaj ka bërë një postim në rrjetin scoial ku me ironi shkruan se është arres
Autor i katër vrasjeve të bujshme në Durrës, lihet në burg Altin Ndoci Altin Ndoci, i cili akuzohet nga Prokuroria e Durrësit për vrasjen e dy vëllezërve Besmir e Viktor Haxhia në Durrës ësht
Ekzekutoi dy vëllezërit dhe i shkoi në varrim, si u fsheh Altin Ndoci nga familjarët Të tjera detaje zbardhen nga vrasja e vëllezëeve Haxhia, ku mësohet se autori i dyshuar Altin Ndoci, ka marrë pjesë në v