999 rezultate për

ndjekur

Hapen kutitë e para në Tiranë, sa vota morën PS, PD, LSI, PDIU, LIBRA... Ka nisur numërimi i 3 nga 1198 kutive të Qarkut të Tiranës. Deri më tani në këtë qark kryeson PS me 519 vota e ndj
Numërohen 14 nga 235 kuti në Gjirokastër, PS vazhdon të kryesojë Vazhdon numërimi për qarkun e Gjirokastrës ku janë numëruar 14 kuti nga 253 të tilla. Deri më tani PS vazhdon të kry
Hapet kutia e parë në Lushnje, sa vota shkuan për PS, PD, LSI Numërohet kutia e parë në rrethin e Lushnjes. Në këtë kuti kryeson Partia Socialiste me 151 vota, e ndjekur nga Part
Inter është afër nënshkrimit me talentin e U21 Inter është duke ndjekur nga pranë talentin e Atletiko Bilbaos Inaki Williams. Klubi zi kaltër e kanë ndjekur atë nga
Pasi e imiton, Beatrix Ramosaj i shkon Noizyt në koncert (FOTO & VIDEO) Imitimi që Beatrix i bëri Noizy-t në spektaklin “Your Face Sounds Familiar” ishte aq perfekt saqë nuk mund të mos vih
LISTA/ Zbardhen 500 emrat e të ish-përndjekurve që përfitojnë dëmshpërblim Ministria e Financave ka publikuar listën e përfituesve të radhës nga fondi për ish të përndjekurit. Pagesa do të kr
Të gjithë duke ndjekur Monaco-Juve, por shikoni çfarë bënte nusja e Jozefina Topallit (FOTO LAJM) Eva Murati prej dy muajsh ka nisur një aventurë të re në karrierën e saj, teksa tashmë është në rolin e moderatores spor
RENDITJA/ Shqipëria në vend numëro, Kosova humbet dy pozicione (FOTO LAJM) Ashtu siç pritej, kombëtarja shqiptare nuk ka ndryshuar pozicion në klasifikimin e FIFA-s për këtë muaj. Skuadra e De Bi
Atentati me dy viktima në Sukth, ja si ndodhi ngjarja (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë -Durrës, ku u vrarë Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dauti. N
Neuer mbyll sezonin me Bayernin, por nuk do të operohet Më në fund ka lajme të mira dhe te Bayerni. Manuel Nuer nuk do të operohet, pasi u dha lajmi se “gardiani” bavarez kisht
Barça-Juve rekord shikueshmërie në Itali, eventi më i ndjekur i vitit Ndeshja e kthimit të Ligës së Kampionëve ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës është eventi më i ndjekur i vitit në Itali.
400 kilometra në këmbë për të ndjekur Juve-Barcelona (VIDEO) Tifozët e Juventusit e kanë pritur prej kohësh këtë ditë, pasi dueli me Barcelonën shihet si një sfidë speciale. Mad
Zbulohet skema për ndarjen e këstit të 8-të për të ish-të përndjekurit Kryeministri Edi Rama tha se është çështje muajsh përmbyllja e kapitullit të dëmshpërblimit. Ndërsa e vuri fokusin tek
Rama, Basha apo Meta? Kush e fitoi pêrballjen televizive mbrëmë Kryeministri Rama, kreu i opozitës Basha dhe kreu i Kuvendit Meta konkurruan si rrallë më parë për audiencën nga studio
Ngacmonte seksualisht minorenen, arrestohet 33-vjeçari në Bathore Një 33-vjeçar është arrestuat sot nga efektivë të policisë së Kamzës, pasi akuzohet se ka përndjekur e ngacmuar seksuali
Rrëfehet ish-i përndjekuri: Kam parë dhe Boden me foton e Enverit… Ish-i përndjekuri politik, Lekë Frroku në një intervistë me poetin Agron Tufa ka deklaruar se ai ka parë edhe deputetin
Zbulohet shkaku i vizitës së djeshme të Mourinhos në Kroaci Trajneri i Manchester United ditën e djeshme ka qëndruar në Zagreb, ku ka ndjekur nga afër ndeshjen Kroaci-Ukrainë, e vl
Të përndjekurit letër Nishanit: Mos e dekreto hetuesin Xhafaj Ish-të përndjekurit politikë i bëjnë thirrje Presidentit të Republikës, Bujar Nishani që të mos dekretojë emërimin e Fat
Abuzonte seksualisht me ukrainasen, 10 vite burg për shqiptarin Një shqiptar 36 vjeçar i cili ka përndjekur për muaj të tërë një ukrainase 44-vjeçare emri i të cilit nuk bëhet i dituar
Veliaj: Pazari i Ri është xhevahiri i Tiranës, një histori suksesi që duhet ndjekur Pazari i Ri është gati të hapë dyert në Ditën e Verës, për të mirëpritur 308 tregtarë që do të punësohen aty gjatë orëve