999 rezultate për

ndjekur

E përndjekur për 40 vite, kush janë "Sorkadhja", "Pllumbi" dhe "Brisku" që spiunonin Musine Kokalarin Musine Kokalari u përndoq për gati 4 dekada. Por nga 10 shkurti, dosja e saj u hap me kërkesë të vetë familjes, për të h
Të përndjekurit, ja si veprohet me dosjet e trashëgimtarëve Parlamenti ka nisur shqyrtimin e projektligjit për shtyrjen e afatit të shqyrtimit të dosje ve të ish të dënuarve politi
Tentoi të hidhej nga vinçi, ja historia e të përndjekurit Xhemal Zhuri Një 60 vjeçar u ngjit sot tek vinçi afër Katedrales Ortodokse dhe kërcënoi se do të hidhet. Shtetasi rreth 60 vjeç i
Pas negociatave me policinë zbret nga vinçi ish-i përndjekuri që kërcënoi se do hidhej Personi që kërcënoi se do të hidhet nga vinçi pranë një kulle tek Katedralia Ortodokse në Tiranë ka zbritur pas negociat
DOKUMENTACIONI/ Të përndjekurit politikë, rihapet procesi i aplikimit Ish-të përndjekurit e kat egorisë së parë që nuk kanë plotësuar ende dokumentacionin për dëmshpërblim, tashmë do të kenë
Rihapet procesi për ish-të përndjekurit që nuk aplikuan në 2009-ën Ish-të përndjekurit e kategorisë së parë që nuk kanë plotësuar ende dokumentacionin për dëmshpërblim, tashmë do të kenë
Të përndjekurit reagojnë ashpër ndaj Ramës: Po përçan shoqatën, parti me nëpunës administrate Ka reaguar shoqata e ish të përndjekurve politikë në lidhje më lajmin se në datë 28 janar, në Pallatin e Kongreseve do
Demokratë e socialistë bashkë për të ndjekur betimin e Presidentit Trump (FOTO LAJM) Deputetë të majtë dhe të djathtë janë bërë bashkë për të ndjekur nga afër ceremoninë e betimit të presidentit më të ri t
10 futbollistët e kombëtares më të ndjekur në Instagram (FOTO LAJM) Rrejti social i "Instagramit" është bërë një virus edhe për futbollistët më të njohur në botë, dhe pjesë e saj sigurisht
Shkojnë për të ndjekur fëmijët, dy prindër përleshen me njëri-tjetrin (VIDEO) Dy prindër janë përfshirë në një zënkë të ashpër gjatë një ndeshje futbolli mes skuadrave UD Teide dhe UD Guia të fëmijë
"Gazzeta dello Sport"/ Berisha tregon pengun nga Seria A dhe shembullin që ndjek Etrit Berisha, do të rikthehet në stadiumin “Olimpico”, këtë herë si kundërshtar i Lazios sepse që prej fillimit të sezo
Mbushin 20 vjeç, 10 talentet që duhen ndjekur në vitin 2017-të (FOTO) Vitit 2017 në futbollistin europian mund të shërbejë si një periudhë e rëndësishme për shumë lojtarë të rinj të talentua
Vajza e denoncon djalin që nuk pranon ndarjen: Më ndihmoni, po ma nxin jetën Një i ri, i cili me sa duket nuk e përballonte dot ndarjen, ka përndjekur ish-të dashurën për tetë muaj me radhë. Ai
Guardiola “maskohet” për të ndjekur Liverpoolin, Klopp ka një përgjigje brilante Liverpooli fitoi dje me lehtësi ndaj Stoke City-it, por lajmi i mbrëmjes ishte prania e Guardiolës në stadium për të ndj
9 futbollistët më të ndjekur në Instagram (FOTO LAJM) Ata janë jo vetëm futbollistë të mëdhenj që i shohim protagonistë thuajse në çdo ndeshje, por bëjnë diferencën edhe jash
Numërohen 40% e votave në qytetet shqiptare, kryeson BDI e ndjekur nga maqedonasit Në Njësinë Zgjedhore nr.6 ka përfunduar numërimi i 40 për qind të votave. Nga numërimi i fletëve të votimit, deri më tan
Çmenduria e biondes, shkon për të ndjekur United me xhaketën e Chelseat (FOTO) Një gjë e pazakontë është parë në ndeshjen e djeshme Everton-United në "Goodison Park". Tifozja nga Amerika Emily Rogaws
Ja cila është arsyeja përse na hapet goja Mjeku francez Dr. Double, ka bërë me dije se hapja e gojës është e lidhur me rritjen e shpejtë të fëmijëve. Akoma ka dis
Milani i tij luante ndaj Empolit, por shikoni ku ishte Bacca Carlos Bacca ka kohë që përflitet për largim nga Milani, por ajo që ndodhi mund t'i vërë vulën. Sulmuesi kolumbian nuk i
5 ndeshjet që nuk duhet t'i humbisni pa i ndjekur në fundjavë (FOTO LAJM) Pas ndeshjeve të Championsit dhe Europa league, në fundjavë do të jetë radha e dueleve të tjera shumë interesante. Në Pr