999 rezultate për

ndjekur

Çmendet i riu shqiptar, ndjek dhe përdhunon gjermanen në shkollë Një 24-vjeçar shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë në qytetin e Hanoverit pasi dyshohet se ka përdhunuar një sht
10 modelet më të ndjekura në Instagram (FOTO LAJM) Në vitet e fundit, “Instagram”-i padyshim që është bërë rrjeti social i fotografive më të famshme në botë. Shumë mode
"Erdogani është i dërguari i Zotit në tokë, prandaj duhet t'a ndjekim" Drejtuesja e një seksioni të forumit të grave të partisë Presidentit të Turqisë Erdogan ka bërë një deklaratë të fortë g
Këta janë shqiptarët më të ndjekur në Instagram Viti që po lëmë pas ka qenë i mbushur plot ngjarje. Padyshim që bumin mediatik e bënë dasmat e VIP-ave që këtë vit ishin
Berlusconi këshillon Gattuson për formacionin Silvio Berlusconi është rikthyer të flasë për Milanin, teksa këtë herë i është kërkuar një mendim për emërimin e Gattuso
Kinë, mbushet stadiumi për të parë ekzekutimin e 10 personave Në stadiumin e provincës Lufeng në pjesën jugore të vendit, u mblodh një numër i madh kinezësh, jo për të ndjekur ndonjë
U kthye në tmerrin e femrave, 22-vjeçari varte prezevativë tek dera e Eli Farës Këngëtarja Eli Fara, pavarësisht viteve eksperiencë në muzikë mbetet një ndër femrat më seksi të skenës shqiptare. Q
Kina vazhdon të ketë superkompjuterat më të shpejtë në botë Kina ka parakaluar SHBA-n për numrin më të lartë të superkompjuterave në botë. Vendi komunist ka 202 superkompjutera
E pa duke dalë nga pubi me disa shokë, shqiptari masakron ish-gruan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një shqiptar ka masakruar me çekiç të dashurën e tij. Ngjarja ka ndodhur
Monika ka ndjekur mbrëmë Ramën, sulmon Arian Çanin Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka ironizuar kryeministrin Rama ku është shprehur se mbrëmë në emision ai është shfa
Lushnja-Teuta, Magani për të mos ndjekur Banon Teuta ka shansin e artë që këtë të shtunë të rikthehet te fitorja, pasi do të vizitojë Lushnjwn në një moment kaotik. Pa
Një ndeshje fëmijësh thyen shifra rekorde për shikueshmëri, u ndoq sa një ndeshje e Serie A Vitet e fundit nuk kanë qenë aspak të mira për futbollin italian edhe pse së fundi duket se situata është duke ndryshuar
Numërimi hedh poshtë sondazhet në Gjakovë, Mimoza nuk është e para Vazhdojnë të dalin rezultatet për Komunën e Gjakovës. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se d
AAK është e para te kjo komunë (SHIFRAT) Vazhdojnë të dalin rezultatet për Komunën e Junikut. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se de
Garë e fortë në Istog, edhe kaq vota i duhen Rugovës që të fitojë pa balotazh Vazhdojnë të dalin rezultatet për Komunën e Istogut. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se de
AAK-ja fiton një rezultat tepër të thellë në këtë komunë Vazhdojnë të dalin rezultatet për Komunën e Deçanit. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se de
Kaq vota ka fituar Bekim Jashari në Skenderaj Vazhdojnë të dalin rezultatet për Komunën e Skenderajt. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se
Hapen kutitë e para: Ja rezultati më i fundit i partive në Gjilan Dalin rezultatet e para për Komunën e Gjilanit. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se deri më
2 orë mbi vinç, çifti i ish-të përndjekurve zbresin në tokë Kanë zbritur nga vinçi, çifti nga Tirana që kërcënonin se do të hidheshin e do të kryenin vetëvrasje. Pas 2 orësh ne
“Çmendet” shkodrani, përndjek dhe turturon të dashurën për 3 orë në banesë Policia ka vënë në pranga një 39-vjeçar i cili akuzohet se ka përndjekur dhe mbajtur peng të dashurën e tij për 3 orë në