999 rezultate për

ndjekur

Vidane Zeneli shfaqet mjaft provokuese (FOTO LAJM) Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetin social “Instagram”. Vil
Edhe Manchester City pas Dybalës, Guardiola dërgoi agjentë për të ndjekur argjentiansin Ky mund të jetë sezoni i fundit i Dybalës me Juventusin. Së fundimi raportohet se për të ka hyrë në garë dhe Manchester
UEFA publikon statistikat e tifozëve, ky është ekipi më i ndjekur në Europë UEFA ka bërë publike shifrat zyrtare për sa i përket pjesëmarrjes në stadiume. Ekipi që regjistron më shumë tifozë në st
Juventus-Milan, 15 mijë gra do të jenë në stadium për të ndjekur finalen Pesëmbëdhjetë mijë gra do të jenë të pranishme në stadiumin "Abdullah City" në Gedda ku Juventusi dhe Milan do të lua
E frikshme, 46% e të rinjve kosovarë duan të largohen nga vendi Sondazhi i fundit i Gallup, i cili është kryer në 152 shtete të botës, ka nxjerrë Shqipërinë në vendin e katërt, si shte
Po bënin gara, Porche dhe Ferrari shkaktojnë kaos në rrugë (VIDEO) Shoferët e dy veturave sportive Ferrari dhe Porsche po garonin nëpër një rrugë të mbushur me vetura tjera, dhe në një mo
Cavani kërkohet nga Simeone te Atletico Madrid Burimet për "France Football" bëjnë me dije se këtë verë sulmuesi Edinson Cavani mund të largohet nga "Parc des Princes"
Messi dhe CR7, në Santiago Bernabeo për të ndjekur supersfidën River-Boca Messi dhe Cristiano Ronaldo do të jenë të pranishëm në Santiago Bernabeo, për të ndjekur supersfidën midis River Plate d
Zbulohet një varr masiv në Gjirokastër, kujt i përkasin eshtrat Zbulohen gjurmë të një varri masiv në Gjirokastër. Shoqatat e ish-të përndjekurve politikë dyshojnë për ekzistencën
Ronaldo merr fronin, lë pas këngëtaren në Instagram Cristiano Ronaldo është padyshim futbollisti më i përfolur në botën e futbollit. Portugezi është një personalitet me
I ngacmonte në zyrë dhe me SMS, kush është "shamikuqja" e Xhelal Mziut të Kamzës Skandali me djalin e deputetit të PS, Rrahman Rraja ku akuzohet se ka tortuaruar dhe përndjekur Xhisela Malokun, riktheu
Basha tregon rrugën që Rama ka ndjekur për të ndryshuar kufirin e Kosovës Kryetari i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të
Skandali, si bëhet tregti me me dëshmitë e ish të përndjekurve politikë Një qytetar iu drejtua Shoqatës Kombëtare të ish-të Burgosurve dhe të Persekutuarve Politikë të Shqipërisë, për një dësh
Buffon: Mbappe ka aftësi ‘mbinjerëzore’ Gianluigi Buffon ka pranuar se e ka ndjekur Paris Saint-Germainin në tre vitet e fundit, ndërsa Kylian Mbappen e ka quaj
Tv Klan më i ndjekuri, shqiptarët fiksohen keq pas telenovelave turke (FOTO LAJM) Stina e verës është periudha më e keqe për shikueshmërinë apo lexueshmërinë e mediave, qofshin këto vizive, print apo ed
Shikoni sa ndjekës humbi faqja zyrtare e Realit në “Twitter” për 24 orë pas largimit të Ronaldos (FOTO LAJM) Efekti i transferimit të Cristiano Ronaldos drejt Seria A ka pasur një ndikim dramatik në faqen zyrtare të Realit të Mad
Tifozët anglezë të çmendur pas futbollit, shikoni ku e ndjekin ndeshjen ndaj Suedisë Anglia luajti ndeshjen e saj përballë Suedisë e vlefshme për çerekfinalet e Botërorit. Anglezët dolën triumfues nga
E shikoi Liverpool-in në 12 finale, e 13-ta i anulohet (FOTO-LAJM) Dy kompani ajrore anuluan fluturimet e tyre nga Anglia për në Kiev të Ukrainës, duke bërë që disa tifozë të Liverpool të
Anxhela Peristeri rrëfehet për racizmin që e ka përndjekur në Greqi (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri shquhet për potencën e saj vokale. Ajo sëfundi ka dhënë një intervistë për revistën “Who” dhe ka dashu
Lëshoi tarracën me qera për tifozët, shikoni sa para fitoi Shumë tifozë të Gjilanit kishin udhëtuar drejt Pejës për të ndjekur ndeshjen finale mes Prishtinës dhe Dritës. Për t