999 rezultate për

ndjekur

Përndiqte vazhdimisht të renë, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë Një 39 vjeçar, banues në Tiranë është arrestuar pasi përndiqte një vajzë 27 vjecare. Nga Komisariati i Policisë Nr.2
Drejtuesit e 2 skuadrave londineze udhëtojnë drejt Stambollit për të ndjekur Muriqin Vedat Muriqi vazhdon ta tërheqë interesimin e skuadrave evropiane. Ylli kosovar do të jetë i angazhuar gjatë javes me
Kush ishin përfaqësuesit e ambasadës amerikane që ndoqën gjyqin e Tahirit (FOTO LAJM) Gjyqi maratonë ndaj Saimir Tahirit është ndjekur pa ndërprerje edhe nga përfaqësues të ambasadës së SHBA në Tiranë.
Tottenham nuk i ndahet Muriqit, dërgon sërish agjentë për ta ndjekur në stadium Skuadra e Tottenhamit nuk i ndahet Vedat Muriqit. Gjelat e ndoqën atë në ndeshjen Angli-Kosovë, por "SportWitness" bën
E BUJSHME/ Tottenham pas Muriqit, dërgoi 2 agjentë për ta ndjekur ndaj Anglisë Vedat Muriqi po kalon një super formë. Ai ka shënuar 3 gola këtë sezon 1 me Kombëtaren dhe 2 me Fenerbacen. Së fundmi
Duke e ndjekur me armë në dorë: Pamje tronditëse nga plagosja në Pejës (VIDEO) Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar
Bashkëshortit të Jennifer Lopezit i grabisin makinën (FOTO LAJM) Alex Rodriguez shkoi për të ndjekur ndeshjen e bejsbollit, kur u kthye gjeti veturën bosh. Bashkëshorti i Jennifer Lo
Thyen hundën duke ndjekur pas një idhull, ja çfarë ka ndodhur me 11 vjeçarin Të shtunën, “Faraoni” po udhëtonte me automjetin e tij personal nëpër rrugët e Liverpool-it, duke iu gëzuar fitores së p
Pranga 29-vjeçarit në Tiranë, furnizonte me kanabis zonën e "Myslym Shyrit" Finalizohet një tjetër operacion policor antidrogë i koduar "DISTRIBUTORI". Operacioni i ndjekur me metoda speciale t
Këta janë 5 futbollistët më të shpejtë në Premier League Manchester City fitoi titullin kampion të Premierligës duke e mposhtur Liverpoolin me një pikë dallim. Gjatë këtij se
Tifozi i Tottenhamit: Do vjedh një bankë për të ndjekur finalen (VIDEO) Një tifoz i Totenhemit ka bërë xhiron e të gjithë rrjeteve sociale, pas një interviste të dhënë për "Sky Sports", pas ku
Njihuni me politikanin e dytë më të ndjekur në mediat sociale Narendra Modi është një nga njerëzit më të ndjekur në rrjetet sociale në botë. Kryeministri indian është bërë politikani
LISTA/ Personazhet e Game of Thrones në politikën shqiptare: Kush është Night King, Cersei, Jon Snow.. Game of Thrones është seriali më i ndjekur deri më tani duke gjeneuar qindra milion dollar të ardhura për prodhuesit. Se
Lewandowski tregon hapat e cilëve lojtarë ka ndjekur për tu bërë golashënues Sulmuesi i Bayern Mynih, Robert Lewandowski, në një intervistë për të përditshmes gjermane "Kicker", ka rrëfyer për idhu
Bllofi i deputetit të Kosovës, shkon në Danimarkë për të ndjekur ndeshjen në stadium Deputeti i Kosovës, Milaim Zeka përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka deklaruar se kishte shkuar në Konpe
Çfarë po ndodh në PS? Sot mblidhet kryesia Kriza politike në vend e krijuar nga djegia e mandateve të opozitës, duekt se ka sjellë shqetësime të mëdha edhe në radh
Miskoski sfidë Pendarovskit: Dil dhe trego se kush të ka ndjekur Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, ka mbajtur takim me anëtarët dhe simpatizuesit e Komitetit Komunal në Vele
Juventus nuk heq dorë nga Dias, dërgon agjentë për të ndjekur në fushë Juventusi vijon të punojë me agjentin Jorge Mendes. Pas blerjes së Cancelos dhe Ronaldos, tashmë Mendes ka hapur nego
Barcelona nuk ngopet me holandezë, Bortameu synon dhe yllin tjetër të Ajax-it Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka konfirmuar se interesimi i tyre për Matthijs de Ligt është i vërtetë.
Tottenham dërgon agjentë në Bergamo për të ndjekur Kessie dhe Suson Do të ketë një emisar të Tottenham, sonte në stadiumin e Atalantës, për të vëzhguar në veçanti Franck Kessie dhe Jesus S