999 rezultate për

ndjekur

Nga Chelsea te Dortmund e Juventus, 10 skuadra duan Marash Kumbullën Tashmë nuk është sekret. Futbollisti i Kombëtares shqiptare të futbollit, Marash Kumbulla është kthyer në një prej lojta
Çekiçi: Reja më ka ndjekur disa herë në Slloveni Endri Çekiçi është në qendër të vëmendjes të disa klubeve europiane, pas paraqitjeve fantastike që ka bërë në Slloveni m
E konfirmon agjenti, Kumbulla drejt gjigantit italian Thashethemet e merkatos në këto ditë janë të shumta. Një prej tyre është edhe e ardhmja e mbrojtësit të kombëtares sh
Para jush, 10 personazhet VIP më të ndjekur këtë vit në Instagram! Sot, Instagram-i nuk është më vetëm një rrjet fotografik social, por është kthyer një mënyrë jetese. Dhe, si të gjith
"Treshat" i bashkohen sfidës më të re në internet dhe duhet ta provoni patjetër (VIDEO) Vitet e fundit personazhet VIP, bëhen pjesë sfidave të ndryshme, kryesisht me kërcim duke i kthyer në trend edhe për pje
I përndjekur nga tërmetet, 84 vjeçari tregon si i ka mbijetuar lëkundjeve të forta të tokës Tërmeti i 26 nëntorit nuk kurseu as fëmijë e as të moshuar. Mes 51 viktimave, fatkeqsisht kishte dhe nga ata të cilët nu
Humbi 70 kg duke ndjekur këto hapa, Joe tregon sekretet Kur Joe Bernstein ishte vetëm 25-vjeç, ai peshonte 154 kg (339.8 lb). Dietat nuk po funksiononin për të. Më pas ai la di
Takimi me ekspertë e profesorë, Meta zbulon detajet Presidenti Ilir Meta ka treguar detaje të tjera nga takimi i tij me një grup profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të
Liverpool ngec në shtëpi, bllokohet nga Napoli (VIDEO) Në takimet tjera, kampionët në fuqi të Europës, Liverpool ngeci në barazim 1-1 ndaj Napolit. Me këtë barazim, “The Reds”
Nuk është më Enca! Kjo është artistja shqiptare më e ndjekur në Instagram (FOTO LAJM) Në muajin shkurt, Enca u bë këngëtarja e parë shqiptare me 2 milionë ndjekës në Instagram. Këngëtarja e festoi këtë a
Familje e madhe! Haradinaj me bashkëshorten gati për të ndjekur Kosovë-Angli "Kosova dhe Shqipëria presin në shtëpi miq të mëdhenj, Anglinë dhe kampionin aktual botëror Francën". Kryeministri në
Basha kujton 75-vjetorin e Çlirimit të Tiranës, homazhe tek memoriali i ish-të përndjekurve politikë Teksa sot shënohet 75-vjetori i Çlirimit të Tiranës, këtë ditë e ka kujtuar edhe kreu i opozitës, Lulzim Basha. Kryed
Ardian Ismajli drejt kampionatit më të ndjekur nga shqiptarët Ardian Ismajli është mbrojtësi që ka fituar zemrën e të gjithë tifozëve me paraqitjen e bërë te Kombëtarja. Vendin do
Nëse vuani nga stomaku, ja regjimi që duhet ndjekur Stomaku luan një rol shumë të rëndësishëm në procesin e tretjes së ushqimeve. Pasi përtypet në gojë, ushqimi merret në f
U zu me trajnerin, Manaj përfundon duke ndjekur ndeshjen nga tribuna Ndëshkimi i Rei Manajt nga ana e klubit të Albacetes nuk do të jetë vetëm me një gjobë, por edhe me pezullimin e tij për
E trishtë! Shqipërisë i duhen edhe 33 vite që të dëmshpërblejë ish të përndjekurit politikë Ministria e Financave nuk e respekton radhën për pagesat e të përndjekurve, si u zvogëlua fondi me dy aktet normative
Dermaku debuton në Seria A por dëmtimi nuk e lejon të përfundojë ndeshjen Mbrojtësi i Kombëtares, Kastriot Dermaku, ka bërë debutimin në Serinë A. 27-vjeçari u aktivizua si titullar në triumf
LISTA/ "Camp Nou" mbushet "full", Barcelona është skuadra më e ndjekur nga tifozët Kampionatet në Europë janë ndalur për t’u lënë vendin ndeshjeve eliminatore të Euro 2020-ës dhe tani është koha për bila
Përndiqte vazhdimisht të renë, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë Një 39 vjeçar, banues në Tiranë është arrestuar pasi përndiqte një vajzë 27 vjecare. Nga Komisariati i Policisë Nr.2
Drejtuesit e 2 skuadrave londineze udhëtojnë drejt Stambollit për të ndjekur Muriqin Vedat Muriqi vazhdon ta tërheqë interesimin e skuadrave evropiane. Ylli kosovar do të jetë i angazhuar gjatë javes me