999 rezultate për

ndjekur

Ronaldo fiton çmimin e parë në Europian Cristiano Ronaldo është padyshim një ndër futbollistët më të mirë në botë, dhe një prej lojtarëve që pritet me më shumë
I moshuari ngacmonte seksualisht 44 vjeçaren në ashensor Një i moshuar tashmë ka rënë në prangat e bluve të Tiranës, pasi ka ngacmuar seksualisht si dhe përndjekur në mënyrë të
Formacioni i vitit në Serinë A sipas "goal.com" (FOTO LAJM) Portali "goal.com" vijon publikimin e formacioneve më të mirë të këtij sezone, edhe pse duhet edhe një javë që kampionat
E bujshme, Moxhi merr një ekip shqiptar (FOTO) Pas fjalëve të dala se Dinamon mund ta merrte ish­presidenti i Skënderbeut Agim Zeqo, tashmë në skenë ka dalë një tjetër
Rama iu përgjigjet britanikëve: Ne s'jemi model për tu ndjekur Kryeministri Rama i është përgjigjur deklaratave të ministrit britanik të Drejtësisë, Michael Gove, lidhur me daljen e B
Atletico merr kryesimin e La Ligës (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar 1:0 kundër Malagas duke rrëmbyer kështu edhe vendin e parë në La Liga. Kjo pasi Barcelona e
Çmenduria e Leicesterit, 7000 paund për një biletë Edhe tifozi më i çmendur nuk mund të kishte besuar se Leicester City do të ishte skuadra më e ndjekur dhe më e përfolur
ELBASAN/ Një tjetër viktimë nga seria e vrasjeve mes fiseve Çapja dhe Beqiri? Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e sotme në Elbasan, ku mbeti i vdekur Saimir Beqiri, 51 ­vjeç, vëllai i Gentian
Ish-i dënuari kërcënon avokatin: Më kthe lekët, ose do të të vras Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 52-vjeçar, pasi akuzohet se ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një avoka
De Biasi analizon situatën e yjeve të kombëtares në Serinë A Pas çmimit të dhënë në shkollën e Kovercianos në Itali, trajneri i përfaqësueses Shqiptare nuk ka humbur kohë duke u kth
Ja çfarë deklaroi shoferi i plagosur i ministrisë Mbrëmjen e së premtes, 37- vjeçari Vilion Cakollari u qëllua me katër plumba, teksa hynte në pallatin ku banon në rrugën
Zgjedhjet për Kongresin e PS, Rama mbërrin në Vlorë I shoqëruar nga deputetët Koço Kokëdhima, Fatmir Toçi dhe Valentina Leskaj, kryeministri Ramaka shkuar sot në Vlorë, për
Shkup, policia në ndjekje të huliganëve (FOTO) Shumë makina policie janë parë në Shkup dhe se qëllimi i tyre është arrestimi i huliganëve që shkatërrojnë lokale dhe se
Udhëton 25 orë për të ndjekur Aston Villën që shkatërrohet 0-6 Nuk është diçka që e bëjnë të gjithë: përgatit valixhet, dhe më pas nis një udhëtim që zgjat 25 orë për të parë një ndes
Të gjithë ndjekin Serinë B, shkaku është kjo super bukuroshe (FOTO LAJM) Tifozët e futbollit në Itali e ndjekin edhe Serinë B. Besojeni apo jo, por arsyeja është shumë e thjeshtë. Prezantue
Ja 5 skuadrat që e mbajnë më shumë topin Zotërimi i topit është kthyer në një modë sezonet e fundit. Bayerni është skadra që zotëron lojën më mirë se çdo skuadër
Tomorr Alizoti në krye të Departamentit të të Përndjekurve Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka emëruar në krye të Departamentit të të Përndjekurve Politikë z. Tomorr
Pranga 32 vjeçarit që përndiqte adoleshenten Falë denoncimit të një 16 vjeçareje në rajonin e policisë, është arritur edhe prangosja e një shtetasi, i cili prej disa
Top 15 shtetet më të pasura në 2045-2050 (FOTO LAJM) Rrjetet sociale kanë publikuar së fundmi një listë me shtetet që do jenë më të pasura në botë në 2045-2050-ën. Në kr
Përndoqi një vajzë të mitur në fshat, pranga 27-vjeçarit Policia e Korçës ka vënë në pranga një 27-vjeçar, i cili akuzohet se ka përndjekur një vajzë të mitur. Policia bën me di