999 rezultate për

ndjekur

E donte Italia, por Marash Kumbulla zgjodhi Shqipërinë: Shembulli që duhet ndjekur Më 8 shkurt të vitit 2000, në një kohë kur Shqipëria po provonte të ngjiste shkallët në futboll, në një tranzicion që is
E njihni si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
Instagram festoi 10 vjetorin: 11 futbollistët më të ndjekur në këtë rrjet (FOTO LAJM) Rrjeti social Instagram ka festuar 10 vjetorin e tij. Ishte 6 tetor 2010 kur lindi rrjeti që ndoshta nuk e imagjinont
Më i ndjekur Klanifornia? Turjan Hysko ironizon Portokallinë: Frut i kalbur! (FOTO LAJM) Tv Klan dhe Top Channel janë dy televizionet më të mëdha në vend, konkurenca mes të cilëve vëlon prej vitesh. Pas kr
Jeni dakord? 2 aktorë turq "shpallen" si të preferuarit e publikut (FOTO LAJM) Telenovelat turke tashmë prej vitesh janë bërë pjesë e pandashme e televizionit shqiptar. Po ashtu edhe aktorët turq
E njihni si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
​NASA është duke ndjekur një anomali të çuditshme magnetike mbi Tokë NASA po monitoron në mënyrë aktive një anomali të çuditshme në fushën magnetike të Tokës, përkatësisht një zonë të madhe
Dalin rezultatet e para: Në avantazh LSDM dhe BDl KSHZ ka dal me rezultatet e para nga mbi 566 vendvotime ose 12.5% e totalit të votave. Në këto rezultate kryesib LSDM
E njihni vetëm si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
10 lojtarët më të ndjekur në rrjetet sociale, kryeson Ronaldo Janë zbuluar dhjetë lojtarët me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale, me Cristiano Ronaldon që është në krye të listë
Nga Cakaj te Spiropali, ministrat shqiptarë më pak të ndjekur në Instagram (FOTO LAJM) Të gjithë ministrat dhe ministret e qeverisë Rama, janë aktivë në rrjete sociale ku gjithësecili poston foto apo video t
Vendimi i Suedisë për të mos ndjekur një bllokim të rreptë, si funksionoi? Vendimi i Suedisë për të mos ndjekur një bllokim të rreptë njësoj si vendet e tjera europiane normalisht që tërhoqi vëme
Mësim në gusht, provimet në tetor: Besa Shahini tregon çfarë do bëhet me studentët e universiteteve Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka bërë me dije vendimin e marrë për mënyrën se si do të zhvillohet mësimi në universit
Seriali më i ndjekur në botë, sa u paguan aktorët e "La casa de papel" (FOTO LAJM) Si në shumë seri të tjera televizive, edhe aktorët e serialit "La casa de papel" paguhen në mënyrë të ndryshme. Ndar
Kollë dhe ethe, ISHP tregon 6 hapat që duhen ndjekur në shtëpi Instituti i Shëndetit Publikon këshillon qytetarët që kanë ethe dhe kollë që të marrin një sërë masash kur ndodhen në sh
Nga sot nisin aplikimet për pagat e "luftës", hapat që duhen ndjekur për të përfituar Nga data 1 prill ka nisur aplikimi i subjekteve të vogla, me qarkullim deri në 14 milionë lekë, për të përfituar pagën m
Shembull për t'u ndjekur! Danimarka paguan 90 përqind të pagave të punëtorëve Qeveria e Danimarkës ka vendosur të ndihmojë të gjitha kompanitë dhe punëtorët gjatë situatës së krizës për shkak të Cov
"Ditët që do të vijnë do të jenë të vështira", mjeku i njohur tregon tre hapat që duhen ndjekur Mjeku infeksionit, Tritan Kalo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku thekson se tre jane hapat ne te cilet d
Si ishte jeta para koronavirusit në tre qytetet më të shtrenjta të botës (FOTO LAJM) Bota po përjeton ngjarje që mund të ndryshojnë thellësisht mënyrën dhe standardin e jetesës me të cilin ishin mësuar, po
Shpërthen i përndjekuri politik për ndarjen nga jeta e Nexhmije Hoxhës: Xhelate! Ditën e sotme ka ndërruar jetë e veja e ish-diktatorit Enver Hoxha, Nexhmija. Ajo ndërroi jetë në moshën 99-vjeçare