999 rezultate për

ndjej

Olsen: Ndjej neveri për shqiptarët, droni ... Trajneri i Danimarkës, Morten Olsen, pranoi pas barazimit kundër Shqipërisë se skuadra e tij nuk e përballoi dot presion
Matri, çfarë ditëlindjeje me Federica Nargin (FOTO LAJM) Sulmuesi i Milanit, Alessandro Matri, i cili është në qendër të vëmëndjes së merkatos së Lazios, ka festuar përvjetorin
Avokati i Popullit: Të paraburgosurit e "Kumanovës" janë torturuar "Pas grumbullimit të dëshmive dhe informacioneve kemi siguruar elemente të mjaftueshme se tek një i paraburgosur është k
Januzaj ngushëllon familjen e Mertens (FOTO) Adnan Januzaj ka shprehur ngushëllime për familjen e futbollistit Gregori Mertens. Futbollisti nga Kosova shprehur ng
Ermal Mamaqi pëson aksident (FOTO LAJM) Sot është 1 prilli, dita që në gjithë botën kujtohet si dita e shakave apo gënjeshtrave. Sa i takon kësaj simbolike, Erm
Shokon Iniesta: Ndjej se nuk mund të luaj më me Xavin Ndodh prej vitesh që sa herë flitet për mesfushorët më të mirë në botë mendja të shkon menjëherë te Xavi Hernandez dhe A
Oficeri shqiptar: Ushtrinë e Zvicrës e ndjej si ushtrinë time Oficeri i Ushtrisë së Zvicrës Nexhat Thaçi, me origjinë nga Gjakova thotë se me përkushtim të madh ka mundur të bëhet of
Shokon Kate Hudson: "I ndjej shpirtrat" Gjatë një interviste në një emision televiziv, aktorja Kate Hudson ka shokuar me deklaratën e saj, teksa ka pranuar se s
Gruevski: Ndjej keqardhje për shpifjet që thotë Zaevi Nikola Gruevski dhe Zoran Zaevi kanë dalë edhe sot përpara gjykatës për çështjen e "vjedhjes së bankës së Maqedonisë nga
Rekord përqindjeje topi për Japonin, por barazon me Greqinë (VIDEO) Japonia dhe Greqia janë ndalur në barazim pa gola në ndeshjen e dytë të Grupit C. Një ndeshje e dominuar nga aziatikët,
Benzema: Suarez tek Reali? Nuk ndjej presion Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, thotë se ai nuk ndjen presion nga fakti se Luis Suarez mund të kalojë këtë verë
Sot Ukë Rugova ka ditëlindjen, familja ia uron Vajza e ish-presidentit historik, Ibrahim Rugova, Teuta sot ka uruar vëllain e saj, Ukën. Ajo ka lënë për një moment
Kinezi përdor derrin si mjet transporti (FOTO-LAJM) Një fermer 68-vjeçar nga Chongqing në Kinë nuk po arrinte më të ecte për shkak të një sëmundjeje dhe në vend që të përdo
Në pak ditë Shqipëria humbi 4 ikona të artit (FOTO-LAJM) Bota e artit humbi brenda një muaji katër nga ikonat e saj të cilët me produktet e tyre artisitike do të jenë në mendjen
Milan nuk mund dot as Chievon Milan nuk mund të fitojë as përballë Chievos në ndeshjen e javës së 12 të Serie A duke konfirmuar edhe një herë tjetër k
Rozana Radi: “S’e ndjej krizën në muzikë” Prej muajsh i mungon skenës muzikore dhe pikërisht tani kur të gjithë artistët vërsulen për të publikuar këngët e reja,
Koeman: Pep do ta ndjejë mungesën e Messit Trajneri i Feyenoord dhe ish futbollisti i Barcelonës Ronald Koeman mendon se mungesa e një lojtari si Lionel Messi mund
Iniesta: Mou e shkatërroi futbollin spanjoll Andres Iniesta sulmon Jose Mourinhon! Pas Xavit, i ka ardhur rradha një tjetër katalanasi që të lëshojë "helm" në drejti
Atëherë kur trembesh (FOTO-LAJM) Kur trembim dikë na vjen për të qeshur duke harruar se shumë mund t,i kemi futur tmerrin tjetrit. Teksa shohim këto foto
Joana: Edber, mos ndjej për mua Njëra nga pjesëmarrëset ne edicionin e gjashtë të "Big Brother Albania", Joana, ka krijuar një situatë mjaft konfuze sa