999 rezultate për

ndjej

Simeone do Superkupën: Ndeshjen e vendosin emocionet Në konferencën për shtyp para Superkupës e cila do të diskutohet me Realin e Madridit, trajneri i Atleticos, Diego Pablo
Karius mesazh prekës për talljet e vazhdueshme ndaj tij (FOTO LAJM) Portieri i Liverpool, Loris Karius pas gabimeve të shumta në finalen e Champions League vazhdon të jetë në qendër të kri
Basha “kërcënon” Ramën: Mafias po i vjen fundi Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është bashkuar me thirrjen e fuqishmë të Ministrit të Brendshëm Italian i cili
Avokado është ilaçi më i mirë kundër kësaj sëmundjeje vdekjeprurëse Nëse jeni një i apasionuar pas avokados, ndoshta ju hani vetëm mishin e frutave dhe largoni farat larg. Por, çfarë nëse
Sampaoli flet pas dështimit: Ndjej dhimbje për këtë humbje dhe për njerëzit argjentinas Trajneri i Argjentinës, Jorge Sampaoli, mori mbi vete të gjithë përgjegjësinë për këtë dështim në Rusi, dhe tha se ndjen
Aktivistja e njohur në gjendje të rëndë: Po ndjej fundit, s'kam lekë për ilaçe Aktivistja Ajtanga Lubonja përmes një postimi në rrjetet sociale njofton se ndodhet në një gjendje të rënduar shëndetëso
Martohet me të vëllain, flet 50 vjeçarja: Çfarë ndjej Një grua që u martua me vëllain e saj të humbur, pasi e takoi atë për herë të parë pas shumë vitesh, ka folur për marrëd
Mesazhi prekës i Viktor Zhustit: Dikush më pret “atje lart”, më në fund do çlirohem nga ankthi Aktori Viktor Zhusti ishte një prej konkurrentëve VIP në spektaklin e kërcimit “Dancing ëith the Stars”. Finalja e këtij
Nëse e shihni këtë objekt në pyll, kurrsesi mos e prekni Në Kosovë, për të gjashtën herë radhazi po nis fushata e vaksinimit kundër tërbimit, si pjesë e iniciativës rajonale të
Midis lotësh Iniesta "plas" zemrën e botës: Ky është sezoni im i fundit, s'jam më i aftë fizikisht (VIDEO) Andres Iniesta zyrtarisht do të largohet nga Barcelona në fund të këtij sezoni. Një karrierë brilante e mbushur me sukse
Avokado është ilaçi më i mirë kundër kësaj sëmundjeje vdekjeprurëse Nëse jeni një i apasionuar pas avokados, ndoshta ju hani vetëm mishin e frutave dhe largoni farat larg. Por, çfarë nëse
Pse bebet qajnë në barkun e nënës? Nuk ka asgjë më të ëmbël në botë sesa ndjenja e rritjes së fëmijës brenda trupit të një gruaje gjatë shtatëzanisë. Sapo
PDK e interesuar për zgjedhje, a do ta ndjejë "thikën pas shpine" edhe Haradinaj? Rrëzimi i Qeverisë do të duhej të pasonte menjëherë pas finalizimit të votimit në seancën për ratifikimin e Marrëveshjes
Mohamed Salah: Jam i lumur tek Liverpool Mohamed Salah është “i lumtur me gjithçka” në Liverpooli dhe nuk po mendon për thashethemet që e lidhin me Real Madridin
Rruga që të merr mendtë (FOTO) Për banorët e Chongqingut në Kinë, rruga e kthimit në shtëpi është shpesh e sikletshme. Për të hyrë në një kompleks r
Ligji zviceran u jep shpirt aragostave, nuk do të zjehen më të gjalla Ligjvënësit zviceranë kanë vendosur që muajin e ardhshëm të ndalojnë zierjen e aragostave të gjalla pasi mendohet se ata
Arsyet se pse mijëra afganë, e festojnë ditëlindjet në datën 1 janar Në datën 1 janar facebook-u njofton ditëlindjet e Samad Alawi, të fëmijëve dhe të bashkëshortes së tij si dhe të 32 miqv
Krishtlindjet nuk shkuan dhe aq mirë këtë vit, ja përse (FOTO LAJM) Dyqanet, rrugët apo shtëpitë janë të gjitha të dekoruara për festa dhe ambjentet janë kthyer magjike. Por ka akoma di
Motra po i përleshej në ring, vëllai hyn për ta shpëtuar (VIDEO) Ndërsa rritemi mësojmë se në çdo situatë familje vjen e para, por vogëlushi në video e ka mësuar shumë më herët këtë.
Supermbesa e motrave Vjollca kërkon për dhuratë ditëlindjeje një burrë (FOTO LAJM) Mbesa e moderatoreve sexy ka festuar ditëlindjen. Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë p