E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Sevilla (VIDEO)
999 rezultate për

ndihma

Aktivistja nga Kosova: Policia nuk na lejoi të shpërndamin ndihmat në Durrës Një grup i të rinjëve kosovarë, kishin marrë rrugën mbrëmë për në Durrës, me qëllimin që ti ndihmonin të prekurit nga të
Si i vidhte ndihmat për të prekurit nga tërmeti shefi i policisë në Rinas: I mora për policët Makutëria e disa personave në momente fatkeqësie kalon çdo limit të etjes për të vjedhur apo përlarë çdo gjë të mundshme
Dogana heq tarifën e skanimit për mjetet që sjellin ndihma humanitare Drejtoria e Përgjithshme e Doganave që nga sot ka hequr tarifën e skanimit për çdo mjet që sjell ndihma humanitare për t
Tërmeti shkatërrues, Kroacia dërgon ndihma me vlerë prej 1 milion kunash Kroacia do të dërgojë në Shqipëri ndihma humanitare me vlerë një milion kuna (rreth 134.000 euro) për të ndihmuar në zbu
Bes Kallaku pas vjedhjes së ndihmave: Haram e mallkuar kush përfiton! (FOTO LAJM) Tërmeti i 3 ditëve më parë ka shkaktuar dëme të mëdha, 50 jetë të humbura nën rrënoja, 900 të plagosur e qindra banesa t
Shqipëria solidare, ndihma edhe nga studentët shqiptarë në Gjermani Studentët shqiptarë që studiojnë në Universitetet e Marburgut dhe Frankfurtit në Gjermani kanë mbedhur ndihma për të pre
Nuk ka menaxhim për ndarjen e ndihmave, "plas" sherri në Durrës Tërmeti ka lënë pas një panoramë tragjike. Qindra të pastrehë, e që po sajohn me ndihmat e momentit. Në gjimnazin "Le
Arrestohen 2 policët që vodhën ndihmat për të pastrehët Dy punonjës policie dhe një zjarrfikës janë arrestuar mbrëmë, pasi janë filmuar duke vjedhur ndihmat e destinuara për ba
Qytetari nga Vushtria dëshmon mungesën e menaxhimit të ndihmave Teksa ekipet e këkim-shpëtimi po punojnë dhe po ërkojnë nëse të tjerë trupa kanë mbeur poshtë rrënojave, problem tjetër
E konfirmon Rama! Polici që vodhi ndihmat e tërmetit është arrestuar (VIDEO) Nga çadra ku po qëndrojnë qindra qytetarë të Thumanës pas dëmtimit nga tërmeti, ka folur dhe për ata që po abuzojnë me f
Rama hedh poshtë ndihmat e shqiptarëve: Askujt si shkoi në mendje, vetëm mua! Kryeministri Edi Rama me tone të ashpra i ka kthyer përgjigje kritikëve për masat që po merr Shqipëria për t’u përkujdes
Denoncon aktori shqiptar: Policia e Shtetit po bllokon ndarjen e ndihmave! "Po hasim në rezistencë absurde të policisë së shtetit që për turp përpiqet të bllokojë ndihmat për qytetarët" Qytet
Skandaloze! Polici shkarkon në shtëpinë e tij ndihmat e mbledhura nga tërmeti? (VIDEO) Prej dy ditësh Shqipëria gjendet në një gjendje të jashtëzakonshme pasi tërmeti i dy ditëve më parë shkaktoi dëme të mëd
"Ecolog" dërgon kamionë me ndihma në Durrës e Thumanë: Lazim Destani viziton të dëmtuarit (FOTO LAJM) “Sot, përmes një vizite në zonat e prekura nga tërmeti i djeshëm, ndava dhembjen me vëllezërit tanë në kampet e ngritura
"Batanijet e ndihmave po shiten me 5 euro", bëni kujdes ku dhuroni (VIDEO) Si rrallëhere shqiptarët janë bërë bashkë në këto ditë zie për të ndihmuar ata në nevojë. Edhe disa personazhe publik
Emiratet e Bashkuara Arabe japin ndihma me vlerë 3 milionë Euro pas tërmetit Emiratet e Bashkuara Arabe do të ofrojnë ndihmën e tyre prej 13 milionë AED, ose 3 milionë euro, për viktimat e tërmetit
E jashtëzakonshme! Shqiptarët në burgjet greke po mbledhin ndihma për të prekurit nga tërmeti Tërmeti i fuqishëm në Shqiëpri rënë ditën e djeshme në orët e para të mëngjesit ka mbledhur shqiptarët anë e mbanë botës
Capital T nuk ndalet, niset drejt Shqipërisë me kamionin me ndihma (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi Capital T u solidarizua me situatën e jashtëzakonshme në Shqipëri për shkak të tërmetit të fuqis
Klubi i madh grek hap dyert e stadiumit: Mbledh ndihma për Shqipërinë Nuk janë të pakta organizatat që i kanë ardhur në ndihmë Shqipërisë për të ndihmuar sadopak të prekurit nga tërmeti.
"Ndihmë për vëllezërit tanë", Kosova sjell tonelata ushqime e ndihma drejt Shqipërisë (VIDEO) Në ditët më të vështira të Shqipërisë, ku tërmeti ka marrë 27 jetë, Kosova është solidarizuar menjëherë me ndihma të paç