999 rezultate për

ndeshjes

Ndodh në Angli, 34 penallti për t’u shpallur fitues i ndeshjes (FOTO LAJM) U desh ekzekutimi i 34 penalltive që ekipi amator i Taunton të kalonte në fazën tjetër të kupës “Southern League Challen
Cavani i kërkoi "sherr", Messi: Kur të duash (VIDEO) Për të dytën herë brenda vetëm disa ditëve, Lionel Messi e pati një zënkë në fushën e lojës me një kundërshtar. Por, yll
Griezmann "ngroh" Shqipërinë: E dinim që do të ishte e vështirë Antoine Griezmann u vlerësua njeriu i ndeshjes në takimin që Franca mposhti Shqipërinë me rezultatin 0-2, në stadiumin k
Jo vetëm shtangist, Meta rrëfen se ka qënë edhe komentator ndeshjesh Në një ceremoni të zhvilluar në Presidencë, Ilir Meta ka dekoruar sot Presidentin e UEFA-s, Aleksandër Ceferin, i cili n
Dita e ndeshjes, ky është formacioni i mundshëm i Kombëtares tonë Shqipëria është gati. “Air Albania Stadium” gjithashtu. Ora 20:45 përkon me fillimin e “betejës” me kampionët e botës. 1
Do të shkundin stadiumin, kush janë këngëtarët që do të përformojnë në Air Albania Të dielën do të luhet ndeshja e parë në stadiumin e ri “Air Albania”. Më datë 17 nëntor, do të mbahet edhe ceremonia e p
"Dardanët" "pushtojnë" Plzenin (VIDEO) Kanë mbetur edhe pak orë deri në fillimin e ndeshjes së shumëpritur në "Doosan Arena". Çekia dhe Kosova do të zhvillo
Stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me çekët përmes fotografive (FOTO LAJM) Kosova e ka mbyllur stërvitjen e fundit para ndeshjes më të rëndësishme në historikun e saj të ri, që e zhvillon nesër n
A do të dënohet Ronaldo? Juventus merr vendimin Juventus ka marrë vendimin mbi rastin e shumë komentuar të Cristiano Ronaldo. Ronaldo ishte larguar nga stadiumi gja
EKSKLUZIVE/ Momentet më spektakolare të super ndeshjes Juventus-Milan (FOTO LAJM) Momentet më spektakolare të super ndeshjes Juventus-Milan vijnë nga fotoreporteri i Albeu.com nga Italia, Nderim Kaceli.
Gjithçka në rregull me CR7? Ky veprim tregon shumë (FOTO LAJM) CR7 u zëvendësua për të dytën ndeshje rradhazi nga Sarri dhe kjo nuk u prit aspak mirë nga portugezi që 'injoroi' trajne
Veprimi i Guardiolës ndaj gjyqtarit bëhet "hit" (VIDEO) Pep Guardiola nuk është ndarë aspak i kënaqur me referimin, në takimin Liverpool – Manchester City. City i Guardiolas
Van Dijk para ndeshjes me Man Cityn: Liverpooli nuk e njeh frikën Qendërmbrojtësi Virgil van Dijk ka thënë se as ai e as bashkëlojtarët e tij në Liverpooli nuk ndiejnë frikë pasi që kanë
Asnjë fitore në 4 ndeshjet e fundit për Napolin, tifozët vërshëllejnë skuadrën pas ndeshjes Thellohet edhe më tej kriza te Napoli, që mbrëmjen e sotme nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në sfidën përballë
Bayern i 'frikshëm', mposht me goleadë Dortmundin (VIDEO) Bajerni ka arritur fitore bindëse ndaj Dortmundit duke e mposhtur me rezultat 4:0. Golat i realizuan Lewandowski (2),
Momente paniku në fushë, mbrojtësi bie pa ndjenja pas goditjes së fortë (VIDEO) Wolves është shumë pranë kualifikimit në fazën tjetër të Europa Leagues, pasi një fitore të siguruar në minutat e fundit
Futbollistët nuk i binden klubit, Napoli merr vendimin për lojtarët Napoli po kalon një situatë shumë të vështirë, teksa në 3 ndeshjet e fundit marrë 2 barazime dhe një humbje. Pikërish
Zidane flet para ndeshjes me Galatasaray: Rezultatet nuk do të na mungojnë Zinedine Zidane ka folur në prag të ndeshjes së nesërme në Champions League, ndaj Galatasaray. Në një reagim për medi
Kosova merr lajmin e rëndësishëm para ndeshjes me Çekinë Kombëtarja e Kosovës këtë muaj do të zhvilloj ndeshjen më të rëndësishme në histori kundër Republikës së Çekisë. Medi
Goditje e rëndë për Cityn para ndeshjes me Liverpoolin Manchester City ka mësuar një lajm aspak të mirë, më pak se një javë para ndeshjes kundër Liverpool.Ndeshja ndërmjet ‘Ci