999 rezultate për

nderuar

Komisioneri Han informon Ahmetin për takimin Gruevski-Zaev Komisioneri për zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Han, ka njoftuar kryetarin e BDI-së Ali Ahmeti për rrjedhën dhe
AAK mban një minutë heshtje për të rënët në Kumanovë (FOTO LAJM) Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka nderuar të rënët ne përplasjen e armatosur fundjavën e shkuar në "Lagjen e Trimave"
Sa shumë yje për të nderuar Javier Zanettin (FOTO LAJM) Asnjë lojtar i Interit nuk do të ketë mundësi që në të ardhmen ta mbajë fanellën me numrin 4, e cila deri sezonin e kalu
Ali Ahmeti me miqtë ndërkombëtar: I nderuari... si e kishte emrin bre... (VIDEO) Në një takim me përfaqësues ndërkombëtarë në SHBA, lideri i BDI-së Ali Ahmeti në një moment e harron emrin e zyrtarit gr
Qeriçi: Protestojmë nëse nuk publikohen listat e UÇK Kryetari i Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave të Luftëtarëve të UÇK-së, Xhevdet Qeriçi, i ka dhënë ultimatum Komision
Doshi: Nuk ishte e papritur kjo që ndodhi, 5 muaj vetëm heshtje Tom Doshi, i cili vetëm pak ditë më parë shpërtheu në akuza për Ramën, në të njëjtën linjë ka qëndruar edhe sot, në një
Një klip për Olldashin sikundër se keni parë kurrë (VIDEO) Në ditëlindjen e tij të 42-të, deputeti Sokol Olldashi është nderuar me titullin "Qytetar Nderi" i Durrësit. Në një cere
Adelina Ismajli feston 35 vjetorin (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismajli ka festuar 35 vjetorin. Një ditë pas ditëlindjes, ajo i ka dedikuar fansave të saj një status
Vdekja e Schockenhoff’it , Kadri Veseli shpreh ngushëllime Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, përmes një postimi në Facebook, u ka shprehur ngushëllime li
A e dini sa kushtuan festimet për 70-vjetorin e Çlirimit? Festimet për 70 vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë i kanë kushtuar buxhetit të shtetit rreth 610 mijë dollarë. Ministr
Kurti: Nderojmë heronjtë, ecim në rrugë të sigurt Gjatë nderimit që i bëri heroit Adem Jashari dhe luftëtarëve të tjerë të lirisë, Albvin Kurti tha se duke nderuar heronj
Nicki Minaj një divë e vërtetë, ja veshjet në MTV EMAs 2014 (FOTO LAJM) Të jesh pjesë e një eventi kryesor, vemëndja totale i dedikohet veshjes. Por Nicki Minaj ka ndëruar 10 fustane në MTV EM
Paris, ja debati mes vajzës shqiptare dhe Michel Platini Një vajzë shqiptare e quajtur Ada Stefani, e cila jeton dhe punon në Francë, shkruan në rrjetin social Facebook se ka ta
Jolie nderohet me titullin "Damë" nga Mbretëresha Elizabet (FOTO LAJM) Për shërbimet e saj në politikën e jashtme të Mbretërisë së Bashkuar dhe të fushatës për tu dhënë fund abuzimeve seksual
BIK uron Kurban Bajramin Zëvendëskryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Rexhad Mexhiti ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për Festën e Kur
Ministri Beqaj falenderon vartësit për përkushtimin gjatë vizitës së Papës Ministri i Shëndetësisë, z. Ilir Beqaj, i shoqëruar nga Zëvendësministri z. Klodian Rjepaj organizuan sot një takim me p
R.Carlos: Kosovë, faleminderit për mikëpritjen (FOTO LAJM) Roberto Carlos, trajneri i Sivasspor, ka falënderuar Prishtinën për mirëpritjen e bërë teksa rezultati i ndeshjes miqëso
Qëllon veten teksa tenton të bëjë një "selfie", vdes 21 vjeçari Moda e të bërit një "selfie", tashmë ka sjellë jo pak pasoja, ndërsa nga aksidentet kanë ndëruar jetë shume persona. Tek
Një mëngjes ndryshe me Jonida Maliqin (FOTO LAJM) Jonida Maliqi ka uruar fansat për një ditë të mbarë, me anë të postimit të një fotoje, teksa pinte një filxhan kafeje. M
Diplomohet vajza e Eminem, krenohet për prindërit Ndonëse kohë më parë, Eminem ka thënë se ndjehet krenar për vajzën e tij, duket se edhe ajo e ka shpërblyer duke u rendi