999 rezultate për

nderuar

Ylli hollivudian Michael Keaton nderohet në Francë Aktori i famshëm hollivudian Michael Keaton është nderuar në Francë për kontributin e tij në art dhe letërsi. Keaton dek
Djali që goditi me gurë ekipin serb: Falenderoj Tom Doshin Djali që u bë i njohur pasi goditi autobusin e Kombëtares Serbe të Futbollit kur vinte në Tiranë, Marsel Qeleshi ka fale
Grubi "këshillon" Fazliun, ja si i përgjigjet ai Gjatë debatit të djeshëm në "Click Plus", për zhvillimet politike në Maqedoni, deputeti i BDI-së Artan Grubi nuk ka hezi
Ja si reagon mesuesi ne Manastir kur BDI nderon Abazin per Alfabetin (VIDEO) Ne videon e mesiperme mund te shihni se si ka reaguar mesuesi ne Manastir kur BDI ka nderuar Abazin per Alfabetin e gjuh
Flamuri i Kosovës ulet në gjysmë shtizë dhe në Londër (FOTO LAJM) Flamuri i Kosovës është ulur në gjysmë shtizë edhe në Londër, për t’i nderuar viktimat e sulmeve terroriste në Paris.
Letra e hapur e Jakup Krasniqit: E nderuara zonja Lunacek... Fillimisht dëshiroj që t’ju falënderoj, për bashkëpunimin që kemi pasur gjatë kohës sa isha Kryetar i Kuvendit të Kosovë
Ish ushtari i UÇK-së i bën 30 pyetje Ali Ahmetit I nderuari Ali Ahmeti po ndaj kohë për të të shkruar një letër të hapur drejtuar ty si Komandant i Ushtrisë Çlirimtare K
Piro Lutaj: Unë bandit? Më ka nderuar edhe Berisha (FOTO) Deputeti socialist Piro Lutaj i është përgjigjur akuzave të këshilltarit të Bujar Nishanit, Pirro Ahmetaj. Ky i fundi
Jahjaga në "HardhFest": Kosova mund të bëhet fuqi rajonale në bujqësi (FOTO LAJM) ​Që nga dita e sotme është hapur festa e vjeljes së rrushit, e njohur si "HardhFest". Kjo festë këtë vit shënon 14
Jahjaga: KFOR-i forcoi FSK-në Gjatë ceremonisë së ndërrimit të komandantit të KFOR-it, Francesko Paolo Figliuolo, presidentja Atifete Jahjaga ka thënë
Zyrtare, Vidal konfirmon largimin nga Juventusi Mesfushori i Juventusit, Arturo Vidal ka konfirmuar largimin nga "Zonja e Vjetër", ku ka falënderuar të gjithë për këto
Rita Ora shfaq emocionet për në “X Factor” 24 vjeçarja Rita Ora, në një intervistë dhënë së fundmi është ndalur në çastet emocionuese kur ka marrë ftesën për në “X
Kreshnik Spahiu letër ambasadorit amerikan: Mos njihni bashkitë ku fituan kriminelët Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu i është drejtuar me një letër ambasadorit amerikan, duke kërkuar që të mos nji
27 persona vdesin nga alkooli i helmatisur në Indi 27 të vdekur dhe 30 persona të cilët po marrin mjekimin në spital është bilanci që ka raportuar policia në Indi, pasi at
Të bashkuar për të nderuar Isa Boletinin (FOTO LAJM) Vazhdojnë homazhet para eshtave të Isa Boletinit në hollin e Kuvendit të Kosovës. Drejtuesë të lartë të shtetit, deputet
Nikoliç-Vatikanit: Faleminderit që nuk e njihni Kosovën Presidenti i Serbisë Tomislav Nikoliç, gjatë bisedës me të dërguarin e Papës Kurt Koch, ka falënderuar Vatikanin për qën
Komisioneri Han informon Ahmetin për takimin Gruevski-Zaev Komisioneri për zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Han, ka njoftuar kryetarin e BDI-së Ali Ahmeti për rrjedhën dhe
AAK mban një minutë heshtje për të rënët në Kumanovë (FOTO LAJM) Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka nderuar të rënët ne përplasjen e armatosur fundjavën e shkuar në "Lagjen e Trimave"
Sa shumë yje për të nderuar Javier Zanettin (FOTO LAJM) Asnjë lojtar i Interit nuk do të ketë mundësi që në të ardhmen ta mbajë fanellën me numrin 4, e cila deri sezonin e kalu
Ali Ahmeti me miqtë ndërkombëtar: I nderuari... si e kishte emrin bre... (VIDEO) Në një takim me përfaqësues ndërkombëtarë në SHBA, lideri i BDI-së Ali Ahmeti në një moment e harron emrin e zyrtarit gr