999 rezultate për

nderuar

Reagon Majlinda Bregu pas propozimit të Ramës: Po, dhe jam e nderuar! Pas lajmit se Majlinda Bregu është propozuar nga kryeministri Edi Rama për postin e Sekretarit të Përgjithshem, të Këshi
I bëri militantët e PS-së drejtorë, juristja e bën Ramën për një lek (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet ku qytetarët përplasen me kryeministrin Edi Rama në Facebook për hallet e përditshme. Të dë
Sela: I kam nderuar shtëpinë Ahmetit, ai s'më ka pirë as ujin në shtëpinë time Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela mbrëmë ka qenë i ftuar në emisionin Click Plus në televizionin 21, nga ku
Van Dijk me një letër emocionuese pas kalimit tek Liverpooli (FOTO LAJM) Skuadra e Liverpoolit ka arritur të shpenzojë 84 milionë euro të transferojë qendërmbrojtësin holandez të Southamptonit,
Berisha përkrah kryeprokuroren: Vjen nga një familje e nderuar Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në “360 gradë”, ka komentuar situatën e dhunshme dje në Kuvend, si dhe ka thënë d
Ish-ushtari i UÇK nderohet në Britaninë e Madhe Dërvish Gashi, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ku ishte pjesë edhe e Operacionit Shigjeta Pashtrik 99, ës
U la jashtë Kuvendit nga Basha, ish-deputetja thirrje për ndihmë Metës e Lu-së Ish-deputetja demokrate, Arbjola Halimi u la jashtë politikës për shkak se Basha nuk e futi në listën e PD-së për zgjedh
Bekim Jashari në Zajaz: Ali vëlla, jemi në rrugë të mbarë Në Zajaz të Kërçovës, është mbajtur ceremonia e rivarrimit të 280 mbetjeve mortore nga varrezat masive në këtë anë, të m
Fjalimi i plotë i Haradinajt në Bruksel Kryeministri i Kosovës, ka zhvilluar dje një takim në Bruksel në është diksutuar për marrëveshjen e Stabilizim Asoccimit
Berisha denoncon: Çfarë po ndodh në ministrinë e Blendi Klosit? Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në Facebook se të gjitha organet në varësi të ministrisë së Blendi Klosit pre
NATO i kënaqur me punën e Kosovës Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takim Zëvendës-Ndihmësin e Sekretarit të Pë
Milikije Halimi nis mandatin duke nderuar dëshmorët e UÇK-së Kryetarja e komunës së Haraçinës, Milikije Halimi në ditën e parë të detyrës si kryetare e Haraçinës vizitoi varrezat e
Lista Serbe shkon te Putini për t'i folur për Kosovën Kryetari i Listës Serbe Goran Rakic dhe Drejtori i të ashtuquajturës, Zyre për Kosovën, Marko Gjuriq, do të takohen nesë
Lëvizja BESA garon në Saraj me Bashkim Bakiun Është zyrtarizuar edhe kandidati i Lëvizjes BESA në Saraj, ku do të garojë eksperti i njohur Bashkim Bakiu. “E dashur
Majlinda Kelmendi, shembull se si duhet nderuar Kosova Kampionia e shumëfishtë olimpike, Majlinda Kelmendi, është nderuar me çmimin më të madh në karrierë në Budapest të Hunga
Vulin: Rusia të mos lejojë që Kosova t’i bashkohet Interpolit Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin ka diskutuar sot me ambasadorin rus, Aleksandër Chepurin rreth bashkëpunimit
Shpërthen Taulant Xhaka: Ju tregoj të vërtetën e bisedimeve me trajnerin Panuçi Mesfushori i Kombëtares, Taulant Xhaka ka reaguar ashpër përmes një statusi në “Facebook” në lidhje me lajmin për refuzi
Tritan Shehu sulmon ambasadorët: Mos u bëni pjesë e fushatës së PS Tritan Shehu, ish- drejtuesi i PD-së i bën thirrje ambasadorëve të akredituar në Tiranë që të mos bëhen pjesë e fushatës
Kryemadhi: Asnjë titull s’të bën zonjë, ndihem e nderuar që jam zonja e Ilir Metës Gjatë fjalës së saj në Konventën e LSI, deputetja njëkohësisht bashkëshortja e Ilir Metës, Monika Kryemadhi uroi Metën p
Haradinaj: Do jemi bashkë në shërbim të vendit Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, ka falënderuar qytetarët për urime