999 rezultate për

nderuar

Rama shkon me brekushe për të nderuar flamurin në Vlorë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të plotësojë shijet e tij sa i përket veshjes edhe në ditë të shënuara siç është 28
Kosova "fundos" importet nga Serbia, Shala shpjegon arsyet e vendimit Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka shkruar në Facebook, pasi qeveria mori vendim që të ngris në 100 pë
Doules mban fjalim greqisht në Bularat: Këtu, për të nderuar Kaçifasin (VIDEO) Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule, është i pranishëm në Bularat ku do të mbahet ceremonia mortore për 35-vjeçarin Kostandin
Këngëtari i njohur i jep gruas 1 milion dollarë për ta falenderuar Urdhëroni një dilemë që asnjë çift në tokë, përveç Kim Kardashian dhe Kanye West, s’do t’i duhet të zgjidhë: ç’të bësh k
Ozil falenderon lojtarin e Gjermanisë: Vetëm ai më qëndroi pranë Mesut Ozil u largua duke lënë një shije të hidhur te skuadra e Gjermanisë. Por i vetmi lojtar që i qëndori pranë mesfush
Allegri tregon si e refuzoi Real Madridin Max Allegri ka pranuar se ai është ndier i “nderuar” pasi që “klubi më i madh në botë” Real Madrid ishte interesuar për
Mori medaljen, por Era Istrefi tregoi më shumë seç duhet (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Era Istrefi është nderuar me medaljen e jubileut të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ama gjat
Daçiç do të takojë Kim Jong Un-in për t'a falenderuar që nuk ka njohur Kosovën Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiq ka deklaruar se kohë më parë e ka marrë ftesën që ta vizitojë Korenë Veriore. “
Fjalët e ndjera të Bujar Asqeriut para Kuvendit: Mos e kafshoni teatrin Aktori Bujar Asqeriu ditën e sotme u është bashkuar qindra qytetarëve dhe artistëve, për të protestuar kundër ligjit të
Vajza: I nderuar kryetar i Prishtinës, kemi probleme në shkollë (FOTO LAJM) Një 9 vjeçare, nxënëse e një shkolle fillore në Prishtinë, ka treguar për preokupimet e saja, përmes një letre që ajo i
Bëri performancën elektrizuese në Eurovizion, Eleni nderohet nga Presidenti Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira doli e dyta këtë Eurovizon teksa përfaqësonte Qipron. Përformanca e
Falcao: Kam dëgjuar për interesimin e Milanit dhe jam i nderuar Kolumbiani Radamel Falcao ka thënë se ndihet i nderuar me kërkesën e Milanit për transferin e tij, por ai është nën kont
Nënkryetari kërkon shkarkimin e Pal Lekajt Nënkryetari i komunës së Kaçanikut Ylber Bajra ka kërkuar shkarkimin e Ministrit Pal Lekaj. Thotë se ai është fajtori
Dua Lipa premton shfaqje emocionues në finalen e Champions Leagues Këngëtarja kosovare nga Britania e Madhe, Dua Lipa ka thënë se ishte ndier e nderuar pasi UEFA dhe Pepsi i kishin kërkua
Ministri serb: Jemi prorusë dhe kurrë nuk e njohim Kosovën Ministri për Punë të Brendshme i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se Serbia nuk do të imponojë sanksione mbi Rusinë
Arriti 300 mijë ndjekës, këngëtarja shqiptare feston me video provokuese (VIDEO) Këngëtarja shqiptare ka arritur 300 mijë ndjëkës në Instagram dhe për këtë ajo ka realizuar një video të cilën e ka post
Thaçi e ka mendjen te libri, ende nuk ka reaguar për demarkacionin Derisa po mbahet seanca për Demarkacionin, Presidenti Hashim Thaçi, nuk ka bërë asnjë koment rreth kësaj çështjeje. Ai ë
Zidane: Skuadra bëri paraqitje fantastike ndaj PSG Zinedine Zidane ka falënderuar lojtarët e tij për ndeshjen fantastike ndaj PSG. Pas ndeshjes trajneri Zinedine Zidane
Mynyr Koni sfidon dekanët e UT: Ju siguroj që s'do të shkarkohem Katër dekanë të Fakulteteve të Tiranës, Artur Sula, Edmond Rapti, Artan Hoxha, dhe Dhori Kule në një konferencë për shty
E para shqiptare me dokumentar, Elvana Gjata ka dikë për të falenderuar (VIDEO) Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar. Teksa ka shpalosur një pjesë të kar