999 rezultate për

nderuar

Do të ecë 78 ditë në këmbë për t'a falënderuar NATO-n Një shtetas kosovar u nis nga Gjermania për në Kosovë për të falënderuar NATO-n, 13 vjet pas intervenimit ushtarak në Ko
Shqiptarët vizituan varrezat në veri Besimtarët myslimanë shqiptarë kanë vizituar varrezat që gjenden në pjesën veriore të qytetit. Pas faljes së namazit
Villa, i nderuar që luan përkrah Messit David Villa ndien se është zhvilluar si futbollist pas debutimit të suksesshëm në Barcelonë. Të gjitha meritat për këtë,
Jemi me fat që kemi një lojtar si Messi Trajneri i ri i Argjentinës, Alejandro Sabella planifikon që t'ia japë Lionel Messit shiritin e kapitenit. Ndeshja e pa
Roberts e nderuar që punoi me veteranët Emma Roberts është ndier e nderuar që punoi me veteranët e aktrimit, Neve Campbell, Courtney Cox dhe Wes Craven në “Scre
Demonstrata, Berisha: Ina Rama mashtroi shqiptarët Kryeministri Sali Berisha akuzoi prokuroren e Përgjithshme Ina Rama sa ka mashtruar shqiptarët me deklaratën e djeshme p
LSI: Në Trebinjë fitoi “koalicioni i integrimit” Lëvizja Socialiste për Integrim ka përshëndetur zgjedhjet e zhvilluara në komunën Trebinjë në Pogradec. Në një konfe
Messi përjetë Leo Messi dhe Barcelona kanë përjetuar dashuri të përjetshme mes njëri tjetrit dhe nuk është e çuditshme që presidenti,
Miranda Hashani bëhet me djalë Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet rrjetit social “Facebook”, aty ku këngëtarja së bashku me bashkëshortin e saj, futbol
Inagurohet sheshi "Bill Clinton" Me rastin e datëlindjes së ish-presidentit të SHBA-ve dhe mikut të madh të shqiptarëve, Bill Klinton, Asociacioni “Miqtë
Erdogan thyeu protokollin për të nderuar Topallin Mediat nuk lanë pa analizuar edhe pritjen që iu bë Topallit nga Kryeministri Erdogan, si dhe përcjel