999 rezultate për

ndertese

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një ndërtesë në Londër (VIDEO) Një zjarr i fuqishëm përfshiu papritmas një ndërtesë në Londër. Flakët e tij janë lokalizuar me vështirësi, nga më se 50
Flamurët e Shqipërisë dhe Kosovës shfaqen në ndërtesën më të lartë të New-York-ut (VIDEO) Lojërat Olimpike Dimërore kanë filluar në Korenë Jugore, por njujorkezët kanë shijuar një pjesë të këtyre Lojërave kur E
Digjet ndërtesa ku jeton Albin Kurti, deputeti i VV-së shkon në vendngjarje Gjatë ditës së sotme është përfshirë nga flakët një banesë në ndërtesën ku jeton edhe Albin Kurti. Mësohet se në bane
Shkrimet raciste ndaj shqiptarëve në Manastir, arrestohen 2 persona Nga Ministria e Punëve të Brendshme kanë dhene detaje për mbishkrimin fyes që u pa në një ndërtesë në Manastir të Maqedo
E çuditshme! Si ka përfunduar kjo makinë në katin e dytë të ndërtesës (VIDEO) Çdo ditë mësojmë se aksidente të ndryshme kanë marrë jetë të pafajshme njerëzish. Në Shqipëri kjo tashmë është kthye
Alpinisti gjendet i mbuluar me akull dhe i varur në një ndërtesë (FOTO LAJM) Një alpinist i njohur rus, i cili vazhdimisht ka ngjitur ndërtesat më të larta në vend është gjetur i vdekur, i varur ng
Automjeti del nga rruga dhe katapultohet në katin e dytë të një ndërtese (FOTO) Një aksident rrugor është verifikuar në Kaliforni, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në katin e dytë t
Pas pak fillon mbledhja emergjente në VV, këto figura kanë hyrë në ndërtesë Kanë filluar të hyjnë në ndërtesë deputetët e Vetëvendosjes në të cilën pritet të mbajnë mbledhjen e radhës pas zënkave
Zjarr në Trump Tower Një zjarr ka shpërthyer sot në kullën “Trump Tower”, rezidenca private e presidentit amerikan, Donald Trump dhe familjes
Shpërthim zjarri në Kullën Trump në Nju Jork (FOTO LAJM) Një zjarr ka shpërthyer në Trump Tower në Nju Jork. Fotot tregojnë tymin e zi që derdhet nga rrokaqiejt e Manhattan n
Ja si shembet ndërtesa 12 katëshe (VIDEO) Janë publikuar pamjet kur një ndërtesë 12-katëshe është shembur pas disa shpërthimeve të kontrolluara që u kryen në ndër
Manchester, zjarr i madh përfshin një ndërtesë Një zjarr i madh ka shpërthyer në qytetin e Manchesterit. Pamjet e publikuara në mediat sociale tregojnë se tymi po s
Taksa e re për pronat, instutucioni ku mund të ankoheni Drejtoria e Tatimeve njofton se në kuadër të paketës së re fiskale, me ligjin nr.106/2017 “Për disa ndryshime dhe shtesa
Një bravë e Watergate shitet në ankand 62 500 dollarë Brava e një porte të hapur me forcë në vitin 1972 në selinë e partisë demokrate në ndërtesën e Watergate në Uashington u
Të luash me jetën në katin e 43-të të ndërtesës! (VIDEO) David Nelmes nga Britania ose njeriu i sporteve ekstreme, i ka shokuar të gjithë me një video të publikuar së fundmi mbi
29 të vdekur pas zjarrit në një ndërtesë Të paktën 29 persona u humbën jetën dhe 14 u plagosën sot pas zjarrit të rënë në një ndërtesë ku ishte ndërtuar një sall
Ambasada më e shtrenjtë në botë! Kështjella e SHBA prej 750 milionë paund në Angli (FOTO LAJM) Ambasadori i SHBA në Britani Woody Johnson ka treguar ndërtesën e tij të re të ambasadës prej 750 milionë paundësh në ju
Në Komunën e Vrapçishtit mungon flamuri shqiptar (FOTO) Në Komunën e Vrapçishtit para ndërtesës së kësaj komune nuk figuron flamuri kombëtar shqiptar, edhe pse udhëhiqet nga kr
Në këtë ndërtesë e arrestuan Sabit Pacollin në Malmo Ish-kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), dega në Lipjan, Sabit Pacolli është arrestuar para disa ditësh nga autoritete
Një i ri gjendet i vdekur në një ndërtesë të braktisur në Kombinat Një djalë i ri është gjetur i vdekur në një ndëertesëtë braktisur në Kombinat. 32 vjecari sipas policisë ka gjetur v