999 rezultate për

nderhyrje

Të famshmet shqiptare që kanë bërë hundën operacion (FOTO LAJM) Tashmë operacionet plastike nuk janë më "tabu" e aq më tepër të rrallë, sidomos kur bëhet fjalë në botën e shoëbizit shq
Ky është finteri i shekullit, lëvizja perfekte sjell një gol të mrekullueshëm (VIDEO) Një lëvizje mund të zgjidhë gjithçka në zonë, ashtu siç bën dhe një ndërhyrje e mirë. Por kur lëvizja është perfekte
Skandal i vërtetë, shihni buzët e deformuara të Zaiminës nga silikoni (VIDEO) Nuk është aspak çudi që "VIP-at" në Shqipëri të kenë kryer operacione plastike dhe ndërhyrje në fytyrë e në trup. Ma
UEFA reagon pas hyrjes së maces në stadiumin "Vodafone Park" (VIDEO) Një moment i veçantë ndodhi dje në ndeshjen e zhvilluar në Turqi, mes Beshiktasit dhe Bayernit. Ndeshja u fitua nga
Luana Vjollca ndër vite, befasoheni me ndërhyrjet estetike Dukja e saj është super seksi në aspektin e figurës trupore dhe joshjes me asetet, por edhe për atraktivitetin e bukurin
Ndërhyrje që të lë pasoja, portieri i rrezikon jetën kundërshtarit me këtë dyluftim (VIDEO) Portieri i Guimares, Dagllas Jesus, ka bërë një ndërhyrje që me plot gojën mund të thuhet për karton të zi, ndaj sulmues
Tentoi të pengonte hajdutët, ky është biznesmeni që u vra në Fier (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë një prej të plagosurëve gjatë grabitjes së djeshme në Fier. Ilir Vrenozi, u plagos me armë zjarri pa
Buzëqesh Skëndërbeu, operohet me sukses Jashanica Mbrojtësi bardhekuq, Bajram Jashanica është nënshtruar sot në mesditë një ndërhyrjeje në gju dhe sic raporton faqja e Sk
Taravari viziton fshatin Reçan, ndërhyrje për parandalimin e rrëshqitjes së tokës Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari, vizitoi fshatin Reçan, ku u njoh me problemet me të cilat ballafaqohen
Italia paralajmëron rrezikun e ndërhyrjes ruse në procesin zgjedhor Zyrtarët e qeverisë italiane kanë paralajmëruar sot për mundësinë e një ndërhyrjeje të huaj në zgjedhjet e përgjithshme,
Rreth 13 rusë shpallen fajtorë për ndërhyrje në zgjedhjet presidenciale Drejtësia amerikane shpalli fajtorë 13 shtetas dhe tre entitete ruse për ndërhyrje në zgjedhje dhe procesin politik amer
Kejvina Kthella bën ndërhyrje në fytyrë dhe e tregon publikisht (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara që pas daljes për herë të parë me fustanin e kuq në “Xin
Rama me ndërhyrje estetike? Kryeministri bie pre e VIP-ave të Bllokut Në një kohë kur diskutohet për shitjen e detit shqiptar te grekët dhe në politikën shqiptare ka rënë "bomba", faqja "Vi
Arsyeja pse fotografia e një qenushi të lezetshëm mund të jetë çelsi i martesës tuaj Të vendosësh disa fotografi të kafshëve të bukura bashkë me bashkëshortin apo bashkëshorten tuaj nëpër ambientet e s
Greta Koçi bën ndërhyrje në fytyrë dhe e tregon live (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Greta Koçi, gjithmonë i ka kuriozuar të gjithë fansat e saj përsa i përket jetës private. Greta
Ortopedia në Spitalin Amerikan, me ndërhyrjet e reja kirurgjikale i kthehen jetës normale edhe pacientët mbi 70 vjeç Kirurgu Tonin Alia, sfida jonë rekuperimi i shpejtë dhe pa dhimbje i pacientëve. Nuk ka asnjë dallim mosha e pacienti
Joe Bannett i kërkon falje Leroy Sane për ndërhyrjen që i bëri Bennett‏ i ka kërkuar falje Sanes pas ndërhyrjes së ashpër që do ta lë jashtë fushave deri në katër javë. Joe B
Reagon federata gjermane e futbollit, kërcënon klubin e Cardiffit pas ndërhyrjes brutale të Sanes Lojtari i Manchester Cityt u dëmtua përgjatë ndeshjes së “Fa Cup” nga lojtari i Cardiffit, Joe Bennet. Sane ishte duk
Genta Ismajli e pranon publikisht: Kam bërë këtë ndërhyrje estetike Këngëtarja energjike dhe shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është përfolur së fundmi se ka bërë ndërhyrje esteti
Komentohet për ndërhyrje plastike, Chrissy Teigen ofendon rëndë fansin Para se të flasësh apo komentosh për Chrissy Teigen çdo kush duhet të mendohet dy herë pasi modelja dhe moderatorja e fa