999 rezultate për

nderhyrje

Aktorja e njohur shqiptare pranon ndërhyrjet (FOTO LAJM) Ana Lika është një nga aktoret e njohura shqiptare e cila dallohet për origjinalitetin. Pavarësisht kësaj faqja “Vipa
Sot një yll, dalin fotot e Marinës para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Vajza e Eli Farës, Marina është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe media për shkak se
Çiljeta shfaqet për herë të parë në publik pas operacionit plastik (FOTO LAJM) Më në fund mund të shohim ndryshimin e Çiljetës pas ndërhyrjes në mjekër. Ajo publikoi disa foto në Instagram, për he
Ndërhyrja brutale ndaj Thiago Silva-s (VIDEO) Brazili edhe pse triumfoi 2-0 në miqësoren e një nate më parë ndaj Kroacisë, mund të humbisnin një tjetër lojtar tejet
Rudina Dembacaj pranon për herë të parë ndërhyrjet estetike Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, është e njohur për profilin e hapur që ka krijuar në publik. Mbrëmjen e
Çiljeta kryen ndërhyrje estetike në fytyrë, gjithë procedurën e filmon (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga i është nënshtruar sërish ndërhyrjeve estetike. Pas zvogëlimit të gjoksit Çiljeta ka vendosur të oper
Pas dëmtimit, vjen lajmi i hidhur për Salah BBC ka raportuar para pak çasteve se Salah mund të humbë Botërorin. Sipas agjencisë britanik, Salah e ka nxjerr krahu
SHBA/ Hetime mbi motivet e përdorimit të informatorit nga FBI Departamenti amerikan i Drejtësisë, nën presionin e Presidentit Donald Trump, i ka kërkuar Inspektorit të Përgjithshëm t
Sërish në reanimacion, Ndriçim Xhepa i nënshtrohet një tjetër operacioni Ka kaluar vetëm pak kohë që nga operacioni në mushkëri i aktorit Ndricim Xhepa, ndërhyrje e cila fatmirësisht doli e su
8 mijë ndërhyrje në muaj, shqiptarët të fiksuar pas operacioneve plastike Tashmë nuk është më sekret, për shqiptarët, rimodelimi i hundës është preferenca e parë e kirurgjive plastike, shifrat e
Mike Pence: Koha që Mueller të përfundojë hetimet për ndërhyrjen ruse Zv. Presidenti amerikan Mike Pence tha sot se është koha që Prokurori i Posaçëm Robert Mueller të përfundojë hetimin e t
Për të mos u besuar syve: Arbitri fali këtë ndërhyrje horror të Bale (VIDEO) Gabimet e arbitrave kanë qenë shumë vendimtare në ndeshje tepër të rendësishme gjatë ditëve të fundit. Shumë debate s
Ndërhyrje horror, Besart Berisha përfshihet në sherr (VIDEO) Ka shpërthyer sherri në ndeshjen midis Newcastle jets dhe Melburne Victory në Australi ku ekipi i shqiptarit Besart Beri
Habit Valbona Selimllari, tregon për herë të parë ndërhyrjen në pamje Valbona Selimllari është cilësuar gjithmonë, nga viti 1992 si ikona e bukurisë shqiptare. Dhe pavarësisht viteve, Val
E njëjta ndërhyrje: për Juven asgjë, kundra Juves i kuq (VIDEO) Inter në rrjetet sociale e ka gjetur arsyet që i solli humbjen kundër Juventusit. Zikaltërit i qahen ndërhyerje së Pi
E frikshme plaga e Mandzukicit pas ndërhyrjes së Vecinos (FOTO LAJM) Si gjithmonë Derbi i Italisë vazhdon të komentohet për gabimet e mundshme në arbitrit. Këtë herë shkaku është përjash
Batshuayi reagon pas ndërhyrjes horror që mori Sulmuesi kryesor i klubit të Dortmundit, Batshuayi la fushën teksa u largua me barelë nga fusha e lojës pas një ndërhyrj
Aktori turk i kthehet mediave për Almeda Abazin: Boll u morët me gruan time Ndërhyrjet estetike të personazheve të njohur janë temë e parë diskutimi në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale edhe në
Bare e dreqos, i mjaftojnë 15 minuta për të marrë dy kartona të verdhë Mesfushori i Kombëtares Keidi Bare është ndëshkuar me karton të kuq në minutën e 15-të të sfidës ndaj Deportivo La Korun
Pasi bëri 2 herë hundën, Armela tregon “live” ndërhyrjen tjetër në fytyrë (FOTO LAJM) Armela ka qënë një ndër vajzat që tërhoqi më shumë vëmendjen në "Big Brother Albania". Ajo u lidh nga votat e publik