999 rezultate për

nderhyrje

Reagon Rusia: Nuk kritikuam Merkelin, por Metën për ndërhyrje në Maqedoni Ambasada e Rusisë në Shkup ka deklaruar se publikimi i tyre në “Twitter” në lidhje me thirrjet e politikanëve të jashtëm
Kështu duket qafa e Pavard pas ndërhyrjes brutale Liga e Kombeve në mbrëmje na rezervoi një ndeshje "magjike" mes Gjermanisë dhe Francës. Ndeshja përfundoi barazim, m
Ministri serb Vulin fyen rëndë shqiptarët, kërcënon me ndërhyrje ushtarake Ministri i Mbrojtjes në Serbi, Aleksandër Vulin, ka bërë thirrje tek autoritetet e Prishtinës që të mos mendojnë për ush
Alisson flet për gafën që bëri: Do të jem budalla nëse e përsëris këtë gabim Portieri i Liverpoolit, Alisson, e ka pranuar gabimin e tij në ndeshjen e zhvilluar dje kundër Leicesterit, por ka thënë
Mbappe "shpërtheu" ndaj kundërshtarit, Tuchel i del në mbrojtje PSG arriti të marrë një tjetër fitore të vlefshme kundër Nimes me rezultat 2-4. Por kjo ndeshje ka qënë me të vërtetë
Nëna e Haradinajt shtrohet në spital Nëna e kryeministrit Ramush Haradinaj është shtrirë në spital. Haradinaj ka bërë me dije se ajo po kurohet nga një pe
Hetimet për ndërhyrjen ruse/ Trump sulmon sërish prokurorin e posaçëm: Njeri i diskredituar Presidenti i SHBA Donald Trump sulmoi hetimin e Prokurorit të Posaçëm Robert Mueller për ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhje
Thaçi është komplet i paqartë, kërkon ndërhyrje në kufij, por nuk di si do të ndodhë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është duke mbajtur një konferencë për shtyp në lidhje me negociatat me Serbinë dhe pro
Futbollisti meksikan i nënshtrohet ndërhyrjeve estetike Lojtari meksikan i skuadrës së Portos, Hector Herrera ishte protagonist në ndeshjen që klubi i tij e fitoi me rezultatin
Ndërhyrje për karton të zi, në Chmapions League plas karateja (VIDEO) Me mbylljen e Botërorit, tashmë vëmendja është përqendruar tek përgatitjet për sezonin e ri, dhe eliminatoret për kompet
Trump kritikon Obamën: Nuk bëri sa duhet për ndërhyrjen ruse Presidenti Donald Trump kritikoi të shtunën administratën Obama, që nuk i është përgjigjur me ashpërsinë e duhur Rusisë
Lavrov: Takimi Trump-Putin mund të jetë i suksesshëm Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov thotë se samiti në mes të presidentit rus, Vladimir Putin dhe atij të Shtetev
Akuzat ndaj 12 ushtarakëve rusë nxisin reagime mes demokratëve Hetimi për ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhjet amerikane të vitit 2016 pati një tjetër zhvillim të rëndësishëm të premten,
Çfarë ndërhyrje mbrojtësi belg! Mban Kombëtaren në avantazh (VIDEO) Anglia duket se është zgjuar disi në këtë pjesë të dytë duke u paraqitur disa herë rrezikshëm në portën e Belgjikës.
Euro bie sërish, as ndërhyrjet e Bankës së Shqipërisë nuk bëjnë punë Valutat kryesore në vend e kanë nisur javën të zhvlerësuara ndaj lekut vendas. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipëri
Veliaj: Ndërhyrje në çdo lagje të Tiranës Para pak muajsh, pjesa mes bllokut të pallateve në rrugën “Shefqet Musaraj”, në zonën e njohur si ish NSHRAK-u, ishte nj
Fotoja e këtij qenushi mund të shpëtojë martesën tuaj Të vendosësh disa fotografi të kafshëve të bukura bashkë me bashkëshortin apo bashkëshorten tuaj nëpër ambientet e s
Melania ka bërë ndërhyrje? Flet prerë Trump Ditën e sotme gjatë një vizite në Karolinën e Jugut presidenti Trump i është përgjigjur disa pyetjeve lidhur me bashkësh
Fatale për Gjermaninë, mbeten me 10 lojtarë (VIDEO) Jerome Boateng ka marrë kartonin e dytë të verdhë duke lënë skuadrën e tij me 10 lojtarë. Kartoni i kuq për Boateng ë
Të hënën bllokohet sërish aksi Tiranë-Durrës, ja ku devijohet dhe si të kaloni Ditën e hënë do të bllokohet sërish aksi Tiranë-Durrës në kuadër të projektit të mirëmbajtjes me performance të Bankës B