999 rezultate për

nderhyrje

Mos e beso po deshe: Rama premton ndërhyrjen në krizën e Ukrainës dhe nxitjen e lirisë së medias Edi Rama ka shkuar ditën e sotme në Vjenë, në zyrën e OSBE-së pasi Shqipëria do të marrë kryesimin e Organizatës për Sig
Zmadhon gjoksin, ish-banorja e Big Brother pranon sërish ndërhyrjen estetike (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është ndër ata personazhe që zgjodhi të vazhdojë rrugën e ekranit. Ajo ka zg
E akuzuan për ndërhyrje estetike, Lori Hoxha u mbyll gojën të gjithëve me këto fjalë (FOTO LAJM) Fotot që publikoi Lori Hoxha në natën e ndërrimit të viteve ngjallën shumë komente tek ndjekësit e saj. Ata shprehesh
Ndërhyrje horror, plas grushti dhe shkelmi në ligat inferiore (VIDEO) Në rrjetet sociale qarkullojnë pamje të çuditshme dhe të mrekullueshme nga bota e sportit. Megjithatë, video që është pu
Bëri ndërhyrje të frikshme ndaj Varane, Lenglet: E preka, por nuk ishte penallti Clement Lenglet ka këmbëngulur se nuk e kishte faulluar Raphael Varanin në barazimin pa gola mes Barcelonës dhe Real Mad
Bëri ndërhyrje horror ndaj sulmuesit, portieri i Schalkes pezullohet 4 ndeshje Schalke 04 mposhti Eintrachtin e Frankfurtit me rezultatin 1-0 të dielën në "Gelsenkirchen", në një takim që do të mbahe
Tërhiqet qeveria pas kritikave?! Ja sa do të ulen gjobat për portalet Gjatë mbledhjes së komisionit të Edukimit dhe Medias ku po diskutohet për paketën anti-shpifje të propozuar nga kryemini
"Ky president kërkoi ndërhyrje të huaj në zgjedhjet e vitit 2016", a do shkarkohet Donald Trump? Buja i një shkarkimi të mundshëm të Presidentit Donald Trump nga detyra ishte në qendër të diskutimeve në emisionet e de
Hasan Lika flet hapur: Ka ndërhyrje nga presidentët Hasan Lika është një ndër trajnerët që e njeh shumë mirë futbollin në Shqipëri. Gjatë karrierës së tij si teknik, Lika k
Madona trondit fansat, përfundon në spital për një ndërhyrje të veçantë (FOTO LAJM) Kohët e fundit, diva e muzikës pop Maddona anuloi disa shfaqje muzikore dhe koncerte për shkak të problemeve shëndetësor
Sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani flet për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Është 50 vjeç, por Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj. Këngëtarja shumë e dashur për
Ndjekësit dyshojnë për operacione plastike, Lei Kraja publikon si dukej para famës (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më bukuroshe të sportit, Lei Kraja ka qenë shpesh në vëmendje të mediave pasi tashmë ajo është kthye
Rezoluta e Ballës për ndërhyrjet e huaja, Bushati propozon amendime të reja Një ditë pas diskutimit në Komisionin e Politikës së Jashtme të projektrezolutës së propozuar nga Taulant Balla për ndër
Bëri ndërhyrjen më të rëndë të vitit, ky është dënimi i dhënë për Son Koreano-jugori Heung Min Son pati natën më të keqe pa dyshim prej që luan futboll, ndaj Evertonit, vikendin që lamë pas.
Ronaldo mesazh prekës bashkëkombasin e tij që theu këmbën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka dërguar një mesazh prekës në mbështetje të Andre Gomesit të Evertonit, pasi ky i fundit e pësoi n
Skandal në Turqi: Muriqit nuk i akordohen 3 penallti, i anulohet dhe një supergol (VIDEO) Fenerbahce u mposht nga Kayserispor me rezultat 1-0 në ndeshjen e javës se 10-të të Superligës turke. Por rezultati d
I biri 5 muajsh iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, flet për herë të parë Almeda (FOTO LAJM) Sipas mediave tuke, djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Efeh
Tërbohet futbollisti i PSV, bën ndërhyrje per burg (VIDEO) PSV ka ngelur me 10 lojtarë në ndeshjen ndaj Az Alkmar. Rayan Thomas u ndëshkua me karton të kuq pas një ndërhyrje me të
Më troç se kurrë, Armina Mevlani përgjigjet për operacionet plastike (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më të ëmbla të ekranit shqiptar. Ajo ka dalluar gjithmonë për shkak të shijeve të
"Do t’i bëj se s’më interesojnë njerëzit", Kiara Tito flet hapur për ndërhyrjet në fytyrë (VIDEO) Kësaj here, në rubrikën e Dojna Memës “Një ditë me Dojnën”, do të jetë moderatorja e njohur Kiara Tito. Kiara është n