999 rezultate për

nderhyrje

Pompeo akuzon Rusinë dhe Kinën për ndërhyrje në Venezuelë Sekretari i Shtetit të SHBA-së, Mike Pompeo, këtë të premte ka akuzuar Kinën se i ka dhënë shtysë kolapsit ekonomik të
Inzaghi: Duam të luajmë vetëm futboll, shpresoj pa ndërhyrje nga jashtë Kampionati italian ishte ndër kampionatet e para që implementoi sistemin "VAR", por ky sistem që si qëllim ka zhdukjen e
Policia blindon sheshin para Parlamentit për protestën (FOTO LAJM) Opozita pritet të zhvillojë protestën e njoftuar për në orën 17:00 pasditen e sotme ashtu siç ishte paralajmëruar. P
Ura e Tapizës tepër e rrezikshme, duhet ndërhyrje emergjente (VIDEO) Kjo tabelë u vendos pas konstatimit nga ana e Autoritetit Rrugor Shqiptar se ura e Tapizës është një prej 8 urave të deg
Ndërhyrje brutale ndaj futbollistit serb, Migjen Basha dënohet nga klubi i tij Migjen Basha në ndeshjen e së dielës kundër Panioniosit është ndëshkuar me kartron të kuq, pas një ndërhyrje të rëndë që
Bëri ndërhyrjen horror ndaj lojtarit serb, reagon Migjen Basha (FOTO LAJM) Ndeshja e fundit me ekipin e tij ka qënë një makth i vërtetë për mesfushori i Kombëtares, Migjen Basha. Basha u dety
Ndërhyrje brutale, Migjen Basha bën për spital futbollistin serb (VIDEO) Kanë mjaftuar 11 minuta lojë që Migjen Basha të marrë direkt karton të kuq në sfidën që Arisi barazoi 1-1 me Panionios,
Ismajli zgjidhet në formacion e javës në Kroaci (FOTO LAJM) Mbrojtësin e kombëtares shqiptare Ardian Ismajli, i cili ka qenë titullar te Hajduk i Splitit, dhe të dielën e shkuar sh
Nga Zidane tek Ramos, shikoni ndërhyrjet më të ashpra dhe më të shëmtuara në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Ka shumë kampionë që do mbeten përgjithmonë në historinë e futbollit. Por edhe ata gabojnë për ndërhyrjet e rënda që i k
550 mijë dollar operacione për tu dukur si Kim Kardashian, zhgënjen modelja Një modele ka shpenzuar 550 mijë dollarë për t’u transformuar si Kim Kardashian, megjithëse rezultati është zhgënjyes.
Farsa e konkurseve, Zëri i Amerikës i qëndron raportimit për përgjimet Ministrja e Drejtësisë në Shqipëri, Etilda Gjonaj, përmes një prononcimi për mediat të martën në Tiranë, vuri në dyshim
Helikopteri i FA-së niset për të shpëtuar 8 mësuesit në Theth Pas thirrjes për ndihmë, një helikopter Cougar i Forcës Ajore është nisur drejt Thethit dhe Shalës për evakuimin e 8 mës
Mbrojtësi i Manchester Cityt ofenon rëndë Salahun (VIDEO) Mbrojtësi dhe kapiteni i Manchester City, Vincent Kompany edhe pse bëri një ndërhyrje të ashpër në sulmuesin e Liverpool
Qytetarët e Kosovës të shqetësuar nga ndërhyrjet e Turqisë për xhaminë Prishtina ka nevojë për një xhami të re, por përpjekjet e Turqisë për të ndërhyrë në shtetin e ri të Ballkanit me invest
Tërësish e transformuar, Eni Koçi pranon operacionet (FOTO LAJM) Edhe pse operacionet plastike duket se herë çdo e më tepër po kthehen në një “trend” për vajzat, nuk janë të rralla rast
Van Dijk: Nuk kisha synim të lëndoja Mertensin Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, e ka mbrojtur veten pas kritikave për ndërhyrjen e ashpër që shkaktoi ku
Ndërhyrje brutale e Van Dijk ndaj Mertens, shikoni si e ndëshkon arbitri (VIDEO) Ndeshja mes Liverpul dhe Napolit ka shumë tenson brenda, pasi një prej ekipeve do të shkojë në fazën tjetër. Një ndë
Rikthehet Sindrit Guri, gol e kualifikim në kupë (VIDEO) Oostenden fitoi me penallti 5-4, ndërsa 120 minutat ndaj Mouscron u mbyllën me rezultatin 3-3. Me këtë fitore skuadra ku
Barcelona në hall, dëmtohet ylli skuadrës Tek Barcelona problemet nuk kanë fund sa i përket dëmtimeve. Së fundmi në ndeshjen ndaj PSV-së në ‘’Ligën e Kampioneve’
Ndërhyrje brutale, arbitri fal Taulant Xhakën (VIDEO) Ditën e sotme ndeshja midis skuadrës së Luzernit dhe Bazelit përfundoi në shifrat e barabarta 1 me 1. Një ndeshje e mbus